kazi bani

تاپیک جامع فیلتر های 206 (هوا و کابین)

105 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من فیلتر K&N امریکایی انداختم روی ماشین ، ماشین الان بهتر از قبل کار می کنه ، من که راضی هستم ، هر کی سوال داره بپرسه که جواب بدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
salam.gifارادت دارم.منم ماشينو گرفتم تو آپكوي شريعتي k&n انداختم.خيلي هم عاليه.تا حالا هم 3 بار با كيت شستشوي خودش شستمش.

لینک به ارسال
بله دوست عزیز .فیلتر هوای ماشین شما دراز تر از فیلتر هوای 206 های 1400 هست

سلام و ممنون از جوابتون. ولی همونطور که عرض کردم به فروشنده هم گفتم که تیپ 5 هستش (توی پست قبلی اشتباها 6 تایپ کردم) ولی بازم گفت که باید سایز فیلترت رو بدونی!

منظور من اینه که مگه میشه که یه 206 تیپ 5 فیلترش یه سایزی باشه و یکی دیگه یه سایز دیگه؟! و اینکه باید بازش کنم تا سایزش رو بدونم؟

بازم ممنون از توجهتون.rose.gif

لینک به ارسال

سایز فیلتر هوای 206 تیپ 5 تقریبا 10cm * 43cm (عرض و طول)

لینک به ارسال

سلام بچه ها فیلتر کابین کجا قرار داره؟ بد چه مدت باید عوض بشه ؟ بهترین مارک و قیمتش چنده ؟ ضمنا 206 مدل88 تیپ2

لینک به ارسال

در مورد مکان و نحوه تعویض فیلتر تاپیک داریم

http://ir206.net/topic253.html

در ضمن دوست عزیز با زدن پست های متوالی به جواب سوالتون یا راه حل مشکلتون نمیرسید . مطمئن باشید دوستانی که اطلاعی در مورد سوال یا مشکلی که براتون پیش آمده داشته باشن در اولین فرصت به پستتون جواب خواهند داد

لینک به ارسال

سلام بچه ها فیلتر کابین کجا قرار داره؟ بد چه مدت باید عوض بشه ؟ بهترین مارک و قیمتش چنده ؟ ضمنا 206 مدل88 تیپ2

فيلتر کابين داخل همون محفظه اي هست که تو شکل با فلش قرمز مشخص کردم. به ظاهر کم اهميته اما در حقيقت اين طور نيست و فوق العاده مهمه چون اگر جنس غير اصل و يا نامرغوب انداخته بشه خطر سرطانزايي داره!

لینک به ارسال

فیلتر هوا را باد گرفتن کار خوبیه به نظر شما ؟

چون من بعد از هر 5000 کیلومتر فیلتر هوا را عوض می کنم بعد در طول سرویس بعدی هر از چند گاهی باد میگیرمش آیا این کار خوبیه یا عوضش کنم فیلتر هوارا؟

لینک به ارسال

فیلتر هوا را باد گرفتن کار خوبیه به نظر شما ؟

چون من بعد از هر 5000 کیلومتر فیلتر هوا را عوض می کنم بعد در طول سرویس بعدی هر از چند گاهی باد میگیرمش آیا این کار خوبیه یا عوضش کنم فیلتر هوارا؟

سلام دوست گرامی بله کار خوبی است به شرط اینکه هوارگرفتن راخلاف جهت ورودهواازفیلتربه موتور انجام دهید وفقط یک بار این کارراانجام دهید وبرای مناطق مرطوب اصلا این کار

توصیه نمیشه

لینک به ارسال

دوستان براتون عکس اوردم که خیلی خوب نشون می ده فیلتر هایی که دیر به دیر عوض می شند و یا دارای کیفیت خوبی نیستند چه بلایی سر ماشین میارند کیفیت عکس ها بالاست نخئاستم سایزش را بگیرم تا جزییات بهتر معلوم باشه

امیدوارم مورد خوبی باشه تا بیشتر به فیلتر هوا ها دقت کنید

لینک عکس شماره (1)

لینک عکس شماره (2) با جزییات دقیقتر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری