MDMDM

تاپیک جامع برف پاک کن وآب پاش (خرید،مشکلات،تعمیرات و...)

625 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 20 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام به همه پریروز که هوا سرد بودو بعد از بارش برف یخبندان شده بود برف اب شده از سقف چکه کرده بود ریخته بود رو برفپاکن و قسمت پایین شیشه و یخ زده بود منم سوار ماشین شدم از روی کم تجربگی ابپاشو زدم که آب یخای رو شیشه رو اب کنه ولی انقدر سرد بود همون آب روی شیشه یخ زد برفپاکنم که بعد اب پاش شروع به حرکت میکنه چون چسبیده بود به یخهای شیه با زور از یخها کنده شد همونجا یه حسی بهم گفت با این فشار پدر لاستیک تیغه برفپاکن در اومد که همینطورم شد برفپاکنی که چند ماه نبود انداخته بودم و شیشه رو عالی تمیز میکرد الان یه قسمتاییش سمت راننده رده میندازه بازم شانس اوردم لاستیک تیغه کنده نشد اونم فکر میکنم چون نو بود کنده نشد اگه کمی پوسیده بود حتما لاستیک پاره میشد 

خواستم به دوستان بگم تو این شرایط که شیشه یخ زده از ابپاش یا برفپاکن استفاده نکنید اگه برف روش شیشش اول برفو پاک کنید و کنار بزنید اگرم شیشه و برفپاکن یخ زده کمی آب ولرم روی شیشه بریزید تا یخ اب شه بعد برفپاکن بزنید آب زیاد داغم نریزید که همون سردو گرم شدنم ممکنه آسیب بزنه به تیغه برفپاکن دیگه تو اوضایی که انقدر اجناس گرونو بی کیفیت شدن باید آدم حواسشو چند برابر جمع کنه 

جایی شنیده بودم تو سرماهای شدید مثل همین دیروز پریروز تهران کمی روغن موتور به تیغه ها بزنید از خشک شدن تیغه و حتی یخ زدنو چسبیدن به شیشه جلوگیری میشه

سلام به آقا آیدین عزیز

من یه بسته دوتایی قرص مکمل شیشه شور قبلا از یکی از فروشنده ها خرید کرده بودم هم محلول شستشو داره وهم از یخ زدگی جلوگیری میکنه البته اگر قبلش از شیشه شور استفاده کرده باشی  فکر کنم فقط یکی دیگه مونده باشه عکسش رو برات میفرستم

پارسال از شیراز که برمیگشتم خیلی از یخ زدگی جلوگیری کرد

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 42 دقیقه قبل، Mehdi.T گفته است :

سلام به آقا آیدین عزیز

من یه بسته دوتایی قرص مکمل شیشه شور قبلا از یکی از فروشنده ها خرید کرده بودم هم محلول شستشو داره وهم از یخ زدگی جلوگیری میکنه البته اگر قبلش از شیشه شور استفاده کرده باشی  فکر کنم فقط یکی دیگه مونده باشه عکسش رو برات میفرستم

پارسال از شیراز که برمیگشتم خیلی از یخ زدگی جلوگیری کرد

سلام اقا مهدی عزیز بله محلول و قرصهای شیشه شور هم مخصوصا اگه ضد یخ زدگی باشن عالین ولی برفپاکن من از آب شدن اب برف و ریختنشون رو شیشه کاملا یخ زده بود و به شیشه چسبیده بود درست مثل قندیلهایی که در هوای سرد زیر ماشین تشکیل میشه با زدن شیشه شور برقپاکن به حرکت در اومده و چون چسبیده بود به شیشه فکر میکنم اسیب دید باید قبلش یخ رو آب میکردم تا برفپاکن آزاد شه یا اصلا از برفپاکن استفاده نمیکردم تا بخاری شیشه رو گرم کنه و یخ آب شه بعد از شیشه شور و ابپاش استفاده میکردم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

همیشه وقتی برف میاد برف پاکن و بده بالا که اگرم زدی رو هوا بچرخه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اقا مهدی عزیز بله محلول و قرصهای شیشه شور هم مخصوصا اگه ضد یخ زدگی باشن عالین ولی برفپاکن من از آب شدن اب برف و ریختنشون رو شیشه کاملا یخ زده بود و به شیشه چسبیده بود درست مثل قندیلهایی که در هوای سرد زیر ماشین تشکیل میشه با زدن شیشه شور برقپاکن به حرکت در اومده و چون چسبیده بود به شیشه فکر میکنم اسیب دید باید قبلش یخ رو آب میکردم تا برفپاکن آزاد شه یا اصلا از برفپاکن استفاده نمیکردم تا بخاری شیشه رو گرم کنه و یخ آب شه بعد از شیشه شور و ابپاش استفاده میکردم

آیدین یادمه  برف پاکن ۲۰۶ یه حالت آنتی شک داره اگر بهش فشار بیاد قطع میکنه  چطور برای تو عمل نکرد

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

آیدین یادمه  برف پاکن ۲۰۶ یه حالت آنتی شک داره اگر بهش فشار بیاد قطع میکنه  چطور برای تو عمل نکرد

اگه این سیستمو داشته باشه فکر میکنم قدرت چسبندگی به حد نسابی نرسیده بود که عمل کنه 

بیشتر حس میکنم خود لاستیک تیغه به یخها چسبیده بود وقتی برفپاکن اومد عمل کنه یه تکونی خوردو وایساد بعد به آرامی حرکت کرد انگار لاستیک تیغه با زور داره از یخها کنده میشه 

همون لحظه خودم فهمیدم چه اشتباهی کردم و قشنگ حس کردم لاستیک تیغه به فنا رفت 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری