MDMDM

تاپیک جامع برف پاک کن وآب پاش (خرید،مشکلات،تعمیرات و...)

549 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

عمر لاستیک برف پاک کن محدوده حتی بهترین هاش. اگه کسی بیشتر داخل پارکینگ یا دور از نور خورشید ماشین را نگه داره ژله ای ها خوبه ولی اگر  بیشتر روز ماشین در زیر آفتاب باشه هر برف پاکنی انداخته بشه یکساله کارایی خودش را از دست میده که در این صورت بهتره با قیمت ملایم تر خرید و زود تر عوض کرد. برای دزدی هم دیگه نمیشه کاریش کرد ولی دوستی داشتم زمستون ها برف پاکن نو میبست و تابستون که کارایی چندان نداره همون قدیمی هاش را نصب میکرد و حد اقل  شانس دزدی را نصف میکرد !!!که البته به نظرم این کارها ارزش زیادی نداره.

دو سال پیش (شایدم بیشتر) والئو ژله ای لهستانی انداختم رو ماشین، تو این مدت هم بیشتر روزا بیرون بوده. الانم که ماشین دست عمومه، هنوز شیشه رو لیس می زنه. اون جنس ایرانی یا چینی بی کیفیته که زود خراب میشه.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

دو سال پیش (شایدم بیشتر) والئو ژله ای لهستانی انداختم رو ماشین، تو این مدت هم بیشتر روزا بیرون بوده. الانم که ماشین دست عمومه، هنوز شیشه رو لیس می زنه. اون جنس ایرانی یا چینی بی کیفیته که زود خراب میشه.

کلی گفتم اقا مصطفی من هم 7 سال تمام والئو معمولی رو ماشینم بود و بسیار عالی پارو میکرد فقط سال آخر کمی صدا داشت وگرنه همه چیزش عالی بود ولی بعد از اون  هر دو یا سه سال عوض کردم. جنس خوب الان کم گیر میاد یا خیلی گرونه.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان
206 بنده مدل 95 هستش
مشکلی با برف پاکن جلو دارم
موقعی که روشنه، گاهی اوقات تیغه بزرگ به دیواره بقلش میگیره و نیاز به نیم سانت رگلاژ داره که نیم سانت کمتر شیشه رو پاک کنه

رگلاژش چطوریه؟ کسی انجام داده؟ من با آچار مهره روشو باز کردم اما حرکتی نداشت
البته زیاد بهش فشار نیاوردم

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، parsinweb گفته است :

سلام دوستان
206 بنده مدل 95 هستش
موقعی که روشنه، گاهی اوقات تیغه بزرگ به دیواره بقلش میگیره و نیاز به نیم سانت رگلاژ داره که نیم سانت کمتر شیشه رو پاک کنه

حالت هزار خارست،باید بازی بازی اروم بکشی بیرون

بعد دوباره بر طبق خطی که رو قسمت مشکی شیشه هست  تیغه بزاری رو خط ،جابزن،مهره ببند،تمام.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، parsinweb گفته است :

سلام دوستان
206 بنده مدل 95 هستش

سلام مهره رو دو دور شل کنید وبرف پاکن رو به سمت بالا بکشید وبرگردونید تا هزار خار آزاد بشه وبه اندازه لازم جابه جا ومهره رو سفت کنید

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام  206 مدل 85 تیپ 2 برف پاک کن عقب چه ماشین روشن باشه چه خاموش خود به خود روشن میشه بعد چند ثانیه دو باره خاموش میشه البته سوکتای زیر فرمانو دستکاری کردم بعد اینجوری شد قبلش هیچ مشکلی نداشت 

لینک به ارسال

سلام

دوستان یه چند وقتی در حین حرکت یهو برفپاک کن هام با دور ثابت شروع به حرکت میکنه و باید چند بار دستشو بدم پایین تا قطع شه، وقتی درب ها قفل هستش به محض زدن ریموت برفپاککن ها بالا میره :DDDD

چیکارش باید کنم؟

ممنون

لینک به ارسال
در در 1397/11/01, 21:51:15، amir_al گفته است :

سلام

دوستان یه چند وقتی در حین حرکت یهو برفپاک کن هام با دور ثابت شروع به حرکت میکنه و باید چند بار دستشو بدم پایین تا قطع شه، وقتی درب ها قفل هستش به محض زدن ریموت برفپاککن ها بالا میره :DDDD

چیکارش باید کنم؟

ممنون

مدل؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان ، این سه راهی زیر کاپوت ماشین که دو تا چشمی ازش انشعاب میگیرن رو بیرون میشه پیدا کرد؟

چند جا رفتم امروز ولی چک کامل داشتند و کل شیلنگ ها و چشمی و ... یک جا بودند 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، tukanet گفته است :

سلام دوستان ، این سه راهی زیر کاپوت ماشین که دو تا چشمی ازش انشعاب میگیرن رو بیرون میشه پیدا کرد؟

چند جا رفتم امروز ولی چک کامل داشتند و کل شیلنگ ها و چشمی و ... یک جا بودند 

سلام 

آره من چند روز پیش رفتم تیکه تیکه خریدم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری