MDMDM

تاپیک جامع برف پاک کن وآب پاش (خرید،مشکلات،تعمیرات و...)

626 ارسال در این موضوع قرار دارد

عاره رضا جان. وقتی ماشین روشن بود سرباطری رو برداشتش. حالا عصری میبرمش دیاگ پی پی اس بزنم ببینم چه خبره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.من 207 دارم.چندروزه از یکی از آبپاشای شیشه شور جلوش آب نمیپاشه رو شیشه(سمت خودم) سمت دیگه ش کارمیکنه.وقتی بیشتردقت کردم دیدم آب ازش بیرون میادبافشارکم اما نمیپاشه!!مشکل چیه بچه ها؟البته مشکل ازینجاشروشد که یه روزکه شیشه شوروراه انداختم دیدم مخزن خالیه وآب رو شیشه نمیپاشه بعدیکم مایع که داشتمو تومخزن ریختم ولی بازسمت من آبونمیپاشه!!مشکل چیه؟

لینک به ارسال
سلام.من 207 دارم.چندروزه از یکی از آبپاشای شیشه شور جلوش آب نمیپاشه رو شیشه(سمت خودم) سمت دیگه ش کارمیکنه.وقتی بیشتردقت کردم دیدم آب ازش بیرون میادبافشارکم اما نمیپاشه!!مشکل چیه بچه ها؟البته مشکل ازینجاشروشد که یه روزکه شیشه شوروراه انداختم دیدم مخزن خالیه وآب رو شیشه نمیپاشه بعدیکم مایع که داشتمو تومخزن ریختم ولی بازسمت من آبونمیپاشه!!مشکل چیه؟

سلام

اگر اتصالات زیر کاپوت قطع نشده باشه، چشمی سمت شما کیپ شده

از فروشگاه های پژو و ایساکو میتونین تهیه کنین

لینک به ارسال

قبل از خرید این مورد رو تست کنید.

شلنگ اب رو به خروجی اب پاش بچسبونید یعنی جریان اب رو برعکس وارد اب پاش کنید و از یکی بخواهید که اب پاش رو بزنه. احتمال داره که اشغال ها بیرون بیان. برای اینکار باید اب پاش رو از کاپوت خارج کنید و شلنگ رو با دست به خروجی اب پاش فشار بدید به طوری که اب از اطراف بیرون نزنه.

لینک به ارسال

سلام دوستان

دو تا سوال داشتم

ممنون میشم کمکم کنید

1- میشه تنظیم کرد که موقعی که آبپاش برای شیشه جلو رو میزنیم، خود برف پاک کن چند ثانیه دیرتر کار کنه؟

چون وقتی میزنم قبل از اینکه آب به شیشه ها برسه برف پاک کن یک دور حرکت میکنه و بعدش آب میاد

2- وقتی پشت سر هم شیشه عقب رو میخوام بشورم بعد از چند بار آب پاشیدن یک جریان آب کم فشار از چشمی های جلو شروع می کنه به بیرون زدن

راهی هست که با شستن شیشه عقب اصلا از چشمی های جلو آب بیرون نزنه؟؟

ممنون

لینک به ارسال
سلام دوستان

دو تا سوال داشتم

ممنون میشم کمکم کنید

1- میشه تنظیم کرد که موقعی که آبپاش برای شیشه جلو رو میزنیم، خود برف پاک کن چند ثانیه دیرتر کار کنه؟

چون وقتی میزنم قبل از اینکه آب به شیشه ها برسه برف پاک کن یک دور حرکت میکنه و بعدش آب میاد

2- وقتی پشت سر هم شیشه عقب رو میخوام بشورم بعد از چند بار آب پاشیدن یک جریان آب کم فشار از چشمی های جلو شروع می کنه به بیرون زدن

ممنون

سلام ماشین شما مورد داره

چون 206 ابتدا برای 1 ثانیه و یک سیکل پمپ ، آب روی شیشه میپاشه و بعد برفپاکن میزنه

و مورد دوم هم که فرمودین بی ارتباط با مورد اول نیست

احتمالا BSM شما تعمیری هست

لینک به ارسال

دو هفته ماشین خوابیده بود

شیشه جلو اب باش و برف باک کن کار میکنه عقب فقط برف باک کن

زور هم میزنه صداشم میاد (هر 10 20 باری یک قطره!!)

ایرانخودروی سرخود شیشه شور ریخته بود توش!! (منبع جفتشون یکیه دیگه)اونم سر ریز کردم نشد

با سوزن هم درست نشد

چیکارش کنم؟

rose.gif

لینک به ارسال
دو هفته ماشین خوابیده بود

شیشه جلو اب باش و برف باک کن کار میکنه عقب فقط برف باک کن

زور هم میزنه صداشم میاد (هر 10 20 باری یک قطره!!)

ایرانخودروی سرخود شیشه شور ریخته بود توش!! (منبع جفتشون یکیه دیگه)اونم سر ریز کردم نشد

با سوزن هم درست نشد

چیکارش کنم؟

rose.gif

با شیلنگ اب با فشار زیاد بگیر روش تا اب با فشار بره توش به احتمال زیاد باز میشه ولی ماشین شما صفر هست بعید میدونم اشغال گرفته باشه حالا این کارو بکن

لینک به ارسال
سلام دوستان

دو تا سوال داشتم

ممنون میشم کمکم کنید

ممنون

سلام ماشین شما مورد داره

چون 206 ابتدا برای 1 ثانیه و یک سیکل پمپ ، آب روی شیشه میپاشه و بعد برفپاکن میزنه

و مورد دوم هم که فرمودین بی ارتباط با مورد اول نیست

احتمالا BSM شما تعمیری هست

در مورد اول درسته

من وقتی میزنم صدای پمپ میاد قبل از شروع برف پاک کن، اما قبل از اینکه آب به شیشه ها برسه برف پاک کن شروع میکنه به کار، دقیقا 1 الی 1.5 ثانیه صدای پمپ شنیده میشه و سپس برف پاک کن کار می کنه، میخوام بدونم این تاخیر در اومدن آب رو از کجا میتونم جلوش رو بگیرم

در مورد سوال دومم، میشه بگین نحوه جدا کردن مسیر آب برای شیشه عقب و جلو چگونه هست؟ پمپ 206 دو تا موتور بر روی خودش داره؟ یا در بین راه مسیر آب جدا میشه و بگین چطوری بین شیشه عقب و جلو سوئیچ می کنه. میخوام بدونم ارتباطی بین دو مسیر آب هست که وقتی چند بار شیشه عقب رو میشورم آب از مجرای جلویی کمی خارج میشه؟

ممنون

درضمن اضافه کنم برای شیشه عقب همچین مشکلی ندارم، یعنی وقتی شیشه شور میزنم بعد از اینکه آب بر روی شیشه ریخت برف پاک کن شروع به کار میکنه و زمان بندیش درسته

فقط برای جلو آب دیر به مجرا میرسه

در مورد BSM، از کجا میتونم چک کنم که تعمیری هست یا خیر؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری