کوروش محمدپور

صدا های ریتمیک از موتور و سوپاپ (چک چک،تق تق و...)

1,225 ارسال در این موضوع قرار دارد

ایا صدا بعد از گرم شدن ماشین قطع میشه؟

اگه بعد از گرم شدن قطع بشه، آیا طبیعی هستش در مورد سوپاپ ها ؟؟

سلام,

بله اگر از سوپاپ ها باشه طبیعی هست. تا حالا که هرچی ماشین داشتیم همین جوری بودن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان

1 : ماشين من مدل87 48000 كاركرده چند روزه وقتي ماشين روشنه درحالت خلاص يه صدايي تق تق مانندكه خيلي بلند هم نيست چند ثانيه از موتور شنيده

ميشه بعد خوب ميشه دوباره يكم كه گذشت دوباره صدا داخل اتاق به گوش ميرسه تو موتورو نگاه كردم چيزي نفهميدم

2 : همچنين دورموتور درجاي خوددرحال خلاص بدون گاز دادن خيلي كم نوسان داره بالا پايين ميره

لطفا درصورت داشتن اطلاعات دراين دو مورد من راراهنمايي فرماييد

منتظرم ممنون

سلام ماشين منم همينطوريه . تيپ 2 86 با كاركرد 57000

به مكانيك هم نشون دادم ولي چيزي دستيگرم نشد .

صداي تق تق خيلي ريزي كه اگه از دوستان كسي ميدونه راهنمايي كنه .asabi1.gif

لینک به ارسال

سلام

دوستان لطفا تیپ ماشین ها رو مشخص کنین(نوع موتور)

و توجه داشته باشید با سرد شدن هوا سر و صدای موتور در زمان سرد بودن تغییر خواهد کرد

لینک به ارسال

سلام دوستان

1 : ماشين من مدل87 48000 كاركرده چند روزه وقتي ماشين روشنه درحالت خلاص يه صدايي تق تق مانندكه خيلي بلند هم نيست چند ثانيه از موتور شنيده

ميشه بعد خوب ميشه دوباره يكم كه گذشت دوباره صدا داخل اتاق به گوش ميرسه تو موتورو نگاه كردم چيزي نفهميدم

2 : همچنين دورموتور درجاي خوددرحال خلاص بدون گاز دادن خيلي كم نوسان داره بالا پايين ميره

لطفا درصورت داشتن اطلاعات دراين دو مورد من راراهنمايي فرماييد

منتظرم ممنون

والا اگه از تو موتوره نمیدونم ولی من صدای تق تق میومد که وقتی کاپوت رو زدم بالا دیدم مخزن آب شیشه پاک کن از جاش در اومدهMrgreen.gif

البته مطمءنم که مشکل شما این نیست چون با تجربه تر از من هستید.zir.gif

لینک به ارسال

مسعودجان ماشین شمافرانسوی هست باچنین مشکلاتی اعم ازصدای اضافه کمترودرصورت خرابی یک قطعه به وجود میاد ولی ماشین های جدید مشکلاتی ازریشه ونامرغوب بودن قطعات است

لینک به ارسال
سلام

دوستان لطفا تیپ ماشین ها رو مشخص کنین(نوع موتور)

و توجه داشته باشید با سرد شدن هوا سر و صدای موتور در زمان سرد بودن تغییر خواهد کرد

نوشتم كه تيپ 2 86 كاركرد 57000sorry.gif

صداي ماشين من يكم كه پدال گاز رو فشار بدي قطع ميشه

لینک به ارسال

با عرض سلام و ادب خدمت اساتید گرامی

بنده به تازگی یه 206 تیپ 5 گرفتم که هنوز پلاک نکردم. یه سوال داشتم، امروز که ماشین رو جابجا کردم و چند دقیقه توش نشستم بخاری هم روشن کردم جند دقیقه که روشن بود وقتی ماشین رو خاموش کردم صدای قل قل میومد تو اتاق، تا حالا همچین چیزی ندیده بودم. ضمناً اینکه هنوز راه نرفته چراغ آچار روشنه علتش چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز .من یه 206 sd v20 مدل 88 دارم که 85000 تا کار کرده .بیشترین مشکل من تق تق سوپاپش هست که با فیلر گیری کم شده ولی قطع نمیشه .وقتی موتور گرم میشه در حالت در جا بیشتر شنیده میشه .مکانیک فیلر 20 35 گرفت حالا میگه بیا 20 30 بگیرم شاید صدا قطع بشه ! البته که جرات نکردم اینکارو بکنم .لطفا راهنمایی کنید این صدا با نمد کاپوت کم نمیشه تا حالا چند بار خواستم ماشینمو بفروشم ولی گویا مشکلات مدلهای جدید بیشتر شده که کمتر نشده. من تازه عضو این سایت شدم.با تشکر.

لینک به ارسال

سلام

به نظر من ماشينت رو پيبش يه متخصص ببر كه با شايد و اما اگر كار نداشته باشه و قطعا با فيلر بتونه مشكل صدا رو قطع كنه ضمنا نمد كاپوت خيلي كم صدا رو كم مي كنه ولي اگه بخواي خيلي حساس باشي بهتره يه فكر اساسي بكني و به يه تعميركار مجرب مراجعه كني

لینک به ارسال

منم مشکلم دقیقا مثل شما هست

دیروز ماشین رو به مهندس فهیم نشون دادم گفت صدا از سوپاپ هست و 10-15 دقیقه اول همینطوری هست و خشک کار میکنه اما وقتی ماشین من گرم هم بشه 70 % صدا میره اما اون 30 درصد نمیدونم چرا نمیره وقتی کاپوت دربش بسته هست نمیدونم چون نمد داره صدا خیلی کم هست یا نه کلا صدا بیرون نمیاد اما کاپوت رو میدی بالا خیلی صدا داره چون تیپ 6 دارم میگن فیلر گیری اتومات انجام میشه خودش اما راهی نیست ؟ دوستان نظری ندارند؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری