کوروش محمدپور

صدا های ریتمیک از موتور و سوپاپ (چک چک،تق تق و...)

1,201 ارسال در این موضوع قرار دارد

صدای اضافه .سلام خسته نباشید من یه 206 تیپ2 مدل 58دارم مدتیه موقع حرکت بین گاز2تا3 یهصدای اضافه از تو اتاق شنیده میشه اگه میشه بگید مشکل از کجاست میشه درستش کنم خودم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی دوست دارم خودم درستش کنم ماشینمو اگه اون مشکل رو تصویری توضیح بدین عالی میشه

لینک به ارسال
صدای اضافه .سلام خسته نباشید من یه 206 تیپ2 مدل 58دارم مدتیه موقع حرکت بین گاز2تا3 یهصدای اضافه از تو اتاق شنیده میشه اگه میشه بگید مشکل از کجاست میشه درستش کنم خودم؟

سلام دوست عزیز

اگه بیشتر توضیح بدید شاید بهتر بتونیم کمکتون کنیم

مثلا من الان نمیدونم اون دنده 2 و 3 هست یا گاز 2000 دور در دقیقه و 3000 دور در دقیقه هست

یحتمل از دسته موتور هاتون هست لطفا چک کنید

لینک به ارسال

سلام _منظورم همون بین گاز2000و3000مخصوصا تو دنده 1 یه صدایی شبیه به برخورد2 پلاستیک با هم دقیقا وقتی صدا میده که اون لحظه موتور لرزش داره

لینک به ارسال

باسلام موتور ماشین من در هر دنده ای که باشه وقتی به نزدیکیهای دور موتور 3000 می رسه یه صدای اضافی شبیه پیچ شل شده از جلوی داشبورد می آد و وقتی دور موتور از 3000 رد می شه این صدا می افته در ضمن زمانی که فرمان را به سمت راست می پیچانم صدا بیشتر می شه پیش چند تا نمایندگی و تعمیرکار هم بردم نفهمیدند

جداً این صدا داره من رو اذیت می کنه چکار کنم لطفاً من رو راهنمایی کنید

لینک به ارسال
باسلام موتور ماشین من در هر دنده ای که باشه وقتی به نزدیکیهای دور موتور 3000 می رسه یه صدای اضافی شبیه پیچ شل شده از جلوی داشبورد می آد و وقتی دور موتور از 3000 رد می شه این صدا می افته در ضمن زمانی که فرمان را به سمت راست می پیچانم صدا بیشتر می شه پیش چند تا نمایندگی و تعمیرکار هم بردم نفهمیدند

جداً این صدا داره من رو اذیت می کنه چکار کنم لطفاً من رو راهنمایی کنید

با سلام

مدل و کارکرد ماشین (همچنین تیپ ماشین) رو بگید

من این مشکل رو داشتم (البته زیاد حاد نبود) با تعویض دسته موتور ها حل شد

ولی شبیه مشکل شما (دقیقا همین بود) تو یه 206 دیگه دیدم ولی نفهمیدم دیگه چی شد ولی همش تو یادم هست!

لینک به ارسال

با سلام مجدد ماشين من 206 تيپ 3 مدل آخر 84 هستش و الان حدود 80 هزار تا کار کرده اگر بتونيد راهنمايي ام کنيد بسيار بسيار سپاسگزار خواهم شد

لینک به ارسال

با سلام به تمامی تمام دوستان لطفا اگر می تونید من رو راهنمایی کنید که

من یه 206 مدل 84 تیپ 3 دارم که حدود 80 هزار تا کار کرده موتور ماشین من در هر دنده ای که باشه وقتی دور موتور به نزدیکیهای 3 هزار می رسه یه صدایی شبیه وز وز پیچ شل شده از جلوی داشبورد و موتور شنیده می شه که وقتی دور موتور از 3 هزار رد می شه این صدا می افته و زمانی هم که فرمان را به سمت راست می پیچم صدا بیشتر می شه

پیش چند تا تعمیر کار و نمایندگی هم بردم درست نشد اگه می تونید من رو راهنمایی کنید چون واقعا این صدا اعصاب من رو خرد کرده

ممنون می شم

لینک به ارسال

سلام دوستان

چند روزه صدای چیک چیک بلندی چه در حال ایستاده چه در حال حرکت از توی کاپوت تقریبا زیر ECU میاد -

یه صدایی شبیه آبپاش های چرخشی چمن توی پارک - حتما شنیدید-

بردم تعمیرگاه گفت طبیعیه - ولی اگه طبیعیه پس تا 2 روز پیش چرا نبود؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام دوستان

چند روزه صدای چیک چیک بلندی چه در حال ایستاده چه در حال حرکت از توی کاپوت تقریبا زیر ECU میاد -

یه صدایی شبیه آبپاش های چرخشی چمن توی پارک - حتما شنیدید-

بردم تعمیرگاه گفت طبیعیه - ولی اگه طبیعیه پس تا 2 روز پیش چرا نبود؟

لطفا راهنمایی کنید

سلام داداش والا من بهت میگم کش قمقمه رو چک کنی مخصوصا دوست من که ماشینش نمد هم داشت کاپوتش گرم تر میشد دیگه..... گرم شدن بود کش قم قمه و کلا شل و ول بود الان از 2 تا کش نگهدارنده قمقمه سیستم خنک کننده استفاده میکنه میتونه صدا ایجاد کنه good.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری