Mehdi.civil

تاپیک جامع مشکلات پشت امپر و صفحه نمایش

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,012 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، zilamo گفته است :

سلام

برا یکی از دوستانم دزدگیر با سوکت فابریک نصب کرده بودبم؛ یه مدت مشکل خاموش شدن کل مجموعه‌ی نشانگرها بدون دلیل اتفاق می افتاد ولی ماشین مشکلی نداشت و راه می رفت. یادمه مشکل از یکی از سوکت های بی اس ای بود و درستش کردیم اما یادم نیست کدوم سوکت. شما یکی یکی دستکاریشون  کنی پیداش می کنید.

اقا خیلی ممنون از راهنماییت

میشه بی زحمت یه تحقیق کنی ببینی از کجاش بود؟

واقعا مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، hamir29 گفته است :

اقا خیلی ممنون از راهنماییت

میشه بی زحمت یه تحقیق کنی ببینی از کجاش بود؟

واقعا مرسی

چجوری تحقیق کنم وقتی الان مشکل نداره و دوستم هم که اصلا سردرنمیاره که ازش بپرسم

عرض کردم که سوکت ها رو دستکاری کنید پیدا می کنید از کدوم سوکته؛ منم همینکاروکردم ؛ سوکت ها رو دراوردم و جا زدم و درست شد؛ همین!

الان هم یادم نیست کدوم سوکت بود. اگه پیرانشهر هم بودین که در خدمتتون بودم

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز ماشین من که دریچه گاز برقی هست بعد از سرویس انژکتور یهو عقربه دور موتور آورد زیر صفر هروقت هم روشن میکنم ماشین نرمال کار میکنه ولی عقربه رو صفر هستش.برا سرویس سوکت دریچه گاز و اتصال مثبت رو قطع کردم. به نظر شما ایراد از چی میتونه باشه؟ماشین هم تیپ ۳ هست.

لینک به ارسال

سلام

۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶ دارم

مشکل اینه که موقع ایستادن یا در حرکت ناگهان تمام یا چند تا از امپر ها میوفتن و چراغ های پشت امپر روشن میشن که معمولا چراغ چک موتور و ای بی اس هست که چشمک هم میزنه گاهی . موقعی که امپر بنزین بالا پایین میشه بوق اخطار تموم شدن بنزین هم میاد . در این هنگام کمپرسور کولر هم از کار میوفته و باد گرم میاد .

بعد از مدتی بعد از بازی کردن امپر ها دوباره سر جای خودشون برمیگردن و عادی میشن حالا تو این موقع ممکنه هنوز کولر وصل نشده باشه و بعد از مدتی وصل شه که معمولا تو این حالت باز دیده میشه که فقط امپر دور موتور میوفته و برمیگرده جاش دوباره . 

این حالت به صورت خیلی کم و اتفاقی از موقعی که ماشن و تحویل گرفتم بود ولی توجه نمیکردم چون خیلی کم بود و نهایتا با یه خاموش روشن کردن و یه سر باتری جدا کردن درست میشد و چند ماهی خبری نبود ولی الان بعد دو سال و خورده ای تقریبا هر روز دوباره میشه .

اقدامات :

تعویض باتری اولیه با نو و تعویض دوباره اون که شک کرده بودم از اون باشه

اتصال منفی ها روی گیر بکس و بدنه زیر باتری و زیر چراغ جلو سمت رایینده چک شه و برس کاری شده. 

سر باتری ها نو شده و محکم در جاش.

دانلود ها کامل انجام شده در سه قسمت که باید باشه

حالا چند وقت پیش شمع ها و وایر ها با فابریک تعویض کردم  شاید بعد از اون این قضیه بیشتر شده باشه اونو دیگه امتحان نکردم.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، ali362 گفته است :

سلام

۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶ دارم

مشکل اینه که موقع ایستادن یا در حرکت ناگهان تمام یا چند تا از امپر ها میوفتن و چراغ های پشت امپر روشن میشن که معمولا چراغ چک موتور و ای بی اس هست که چشمک هم میزنه گاهی . موقعی که امپر بنزین بالا پایین میشه بوق اخطار تموم شدن بنزین هم میاد . در این هنگام کمپرسور کولر هم از کار میوفته و باد گرم میاد .

بعد از مدتی بعد از بازی کردن امپر ها دوباره سر جای خودشون برمیگردن و عادی میشن حالا تو این موقع ممکنه هنوز کولر وصل نشده باشه و بعد از مدتی وصل شه که معمولا تو این حالت باز دیده میشه که فقط امپر دور موتور میوفته و برمیگرده جاش دوباره . 

این حالت به صورت خیلی کم و اتفاقی از موقعی که ماشن و تحویل گرفتم بود ولی توجه نمیکردم چون خیلی کم بود و نهایتا با یه خاموش روشن کردن و یه سر باتری جدا کردن درست میشد و چند ماهی خبری نبود ولی الان بعد دو سال و خورده ای تقریبا هر روز دوباره میشه .

اقدامات :

تعویض باتری اولیه با نو و تعویض دوباره اون که شک کرده بودم از اون باشه

اتصال منفی ها روی گیر بکس و بدنه زیر باتری و زیر چراغ جلو سمت رایینده چک شه و برس کاری شده. 

سر باتری ها نو شده و محکم در جاش.

دانلود ها کامل انجام شده در سه قسمت که باید باشه

حالا چند وقت پیش شمع ها و وایر ها با فابریک تعویض کردم  شاید بعد از اون این قضیه بیشتر شده باشه اونو دیگه امتحان نکردم.

امروز شمع ها رو هم عوض کردم فرقی نکرد .

اتفاق بعدی که افتاد کل امپر ها افتاده و دیگه با خاموش و روشن کردن هم کار نمیکنن . در این حالت البته کولر کار میکند !

لینک به ارسال
در در 1398/05/20, 22:19:21، ali362 گفته است :

امروز شمع ها رو هم عوض کردم فرقی نکرد .

اتفاق بعدی که افتاد کل امپر ها افتاده و دیگه با خاموش و روشن کردن هم کار نمیکنن . در این حالت البته کولر کار میکند !

وقت بخیر دوست عزیز

این نوع ایراد ک شما عرض کردیدبنده تجربه کردم (حالا دقیق مث شما ن)ی لحظه همه امپرها میوفتادن بعد برمیگشتن یا اینکه چراغ چک و ایربگ روشن میشد بعد پاک میشد..

مدل و تیپ خودرو شما ؟؟؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

من ميخوام بعد از تعويض روغن كيلومتر روغن را صفر كنم يا بذارم روي 10000 تا كه  بعد از رسيدن به اين كيلومتر روغن عوض كنم 

ديروز اومدم اين كار و بكنم ولي كيلومتر تعوض روغن روي 5000 تا بود و تغيير نميكرد ؟؟؟؟چطوري بايد اين كار و بكنم 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

سلام 

من ميخوام بعد از تعويض روغن كيلومتر روغن را صفر كنم يا بذارم روي 10000 تا كه  بعد از رسيدن به اين كيلومتر روغن عوض كنم 

ديروز اومدم اين كار و بكنم ولي كيلومتر تعوض روغن روي 5000 تا بود و تغيير نميكرد ؟؟؟؟چطوري بايد اين كار و بكنم 

وقت بخیر دوست عزیز

فقط با  ppsمیشه تغییر داد

صاحب قبلی ماشین رو ۵۰۰۰ گذاشته وگرنه فابریکی رو ۲۰ هزار..

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان بنده 206 تیپ 5 مدل 92 دارم ماشین کیلومترش روی 69000 تا بود ک من چراغ های پشت کیلومتر رو سفیدش کردم ولی کیلومترم الان 140000 تا اومده 
بعدم کیلومتر رو صفر کردم ک مسافت بگیرم یهو از 240کیلومتر پرید روی 950کیلومتر مشکل از کجاس لطفا راهنماییم کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، amirhejazi999 گفته است :

سلام دوستان بنده 206 تیپ 5 مدل 92 دارم ماشین کیلومترش روی 69000 تا بود ک من چراغ های پشت کیلومتر رو سفیدش کردم ولی کیلومترم الان 140000 تا اومده 
بعدم کیلومتر رو صفر کردم ک مسافت بگیرم یهو از 240کیلومتر پرید روی 950کیلومتر مشکل از کجاس لطفا راهنماییم کنید

مشکل از ساختار کل سیستم ایران خسرو است

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری