alikh

تاپیک جامع مشکلات ECU موتور 206 (تمام تیپ ها)

197 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان عید همه مبارک

این 206 جدیدارو میشه صدای بوق سرعت 120 کاری کرد که نزنه  تو جاده آدم میخاد میزون کنه رو 120 راه بره خیلی رو مخه شش تا بوق میخوره هر وقت آمپر بیاد رو 120. 

تو جاده سرعت بالا پایین میشه اذیت کنندست.

سلام بله با دیاگ میشه 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، nestle گفته است :

این 206 جدیدارو میشه صدای بوق سرعت 120 کاری کرد که نزنه  تو جاده آدم میخاد میزون کنه رو 120 راه بره خیلی رو مخه شش تا بوق میخوره هر وقت آمپر بیاد رو 120. 

عيب يابي یا فعال وغیر فعال کردن سیستم ها ی اين خودروجدید با استفاده از دستگاه ايكودياگ انجام میشه 

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، nestle گفته است :

ایرانیزه ها نمیدوم غیر فعال میشه یا نه

ولی روی قدیمی ها میتونید تنظیم روی چه سرعتی بوق بزنه

ببر نمایندگی برات دستگاه بزنه غیر فعال هم نشه 120 را بذار روی 210

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام 

خدمت دوستان عزیز سال خوبی براتون آرزو میکنم. 

من یه پژو تیپ دو مدل ۸۴ دارم، موتور کامل و سیم کشی داخل موتور رو به علت شاتون زدن تعویض کردم، مشکل ی در زمان انتهای کار رخ داده،اون هم وقتی سوئیچ رو باز میکنم، چند مورد پیش میآید، صدایی مثل قر قر کردن از داخل جعبه فیوز موتور میآید، همه چیز از لحاظ ظاهری و عملکرد فنی درست است، بجز، قطع شدن پمپ بنزین، صدای طق طق داخل جعبه فیوز. استارت هم کار میکنه،

لازم به ذکر ه، حدود چند ماه ماشین کاملا در پارکینگ بوده بدون باطری، وتازه جمش کردم، از دوستی شنیدم، که باید ای سی یو و سیستم الکترونیکی را اپدیت کنی، چون بعد از چند ماه قطع باطری و تعویض سنسورها و...باید دوباره شناخته بشن، و پمپ بنزین و کویل هم بعد از شاتون زدن قطع شده و....

لطفاً پاسخ بدید، که چقدر حرف ایشان صحت داره،؟ و باید چطور این کار رو انجام بدم، چون در شهرستان ما متخصص کارآمدی در زمینه ی پژو مخصوصاً ۲۰۶ نیست، یا من سراغ ندارم 

با تشکر فراوان 

لینک به ارسال

با سلام

دوستان در تهران نمايندگي بهم معرفي كنين كه هم ecu و هم bsi رو ببرم آپديت كنم.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ..amir گفته است :

با سلام

دوستان در تهران نمايندگي بهم معرفي كنين كه هم ecu و هم bsi رو ببرم آپديت كنم.

مدل ماشینت چنده ؟ فکر کنم زیر 91 باشی بر حسب پروفایلت ؟ درسته ؟

لینک به ارسال
در در 1397/02/27, 23:32:20، a.m.i.n گفته است :

مدل ماشینت چنده ؟ فکر کنم زیر 91 باشی بر حسب پروفایلت ؟ درسته ؟

بلی مدل 86 هستش

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ..amir گفته است :

بلی مدل 86 هستش

همون نمایندگی  مرکزی نوبت بگیر انجام میدن - الاین دیگه مثله سابق نیست بصورت آفلاین انجام میدن

البته خیلی جاها غیر از نمایندگی هم هستن میتونی برات انجام بدن  دستگاهای دیاگ مثله مهاد صعنت به روز هستن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/02/28, 00:59:58، a.m.i.n گفته است :

همون نمایندگی  مرکزی نوبت بگیر انجام میدن - الاین دیگه مثله سابق نیست بصورت آفلاین انجام میدن

البته خیلی جاها غیر از نمایندگی هم هستن میتونی برات انجام بدن  دستگاهای دیاگ مثله مهاد صعنت به روز هستن

ممنونم

فقط ecu 7.4.5 هستش و خیلی عالی هستش و اصلا کپ نداره و شتاب عالی هستش. فقط مخصوصاً وقتی کولر روشن هست و اول استارت صبح ها تو حالت بدون گاز ترمز خیلی صفت میشه. میدونم بعد آپدیت این مشکل حل میشه چون یادم خیلی سال پیش ایرانخودرو فراخوان داده بود. فقط نمیدونم امکانش هست این عملکرد خوب شتاب بعد از آپدیت از بین بره؟ چون خیلی ها از 7.4.5 رضایت نداشتن.

تعمیرگاه مرکزی همون لحظه انجام میدن و نیازی به گذاشتن ماشین نیست؟؟

لینک به ارسال

سلام به همگی

من تیپ ۲ سال ۸۹ دارم ، دوساله سوارشم از همون اول که خریدم گاهی تو مسیرای اتوبانی که دور موتور ثابت بود چراغ چکم روشن میشد و چشمک میزد و بعد چند دقیقه خودش خاموش میشد!

هر دیاگی زدم عدم جرقه زنی در یک یا چند سیلندر رو نشون میداد و چون مشکلی ایجاد نمیکرد همه تعمیرکارا میگفتن از کوئله ولی داره کار میکنه خرجش نکن ...

الان مدتیه کولر که روشنه اگر در جا یا تو ترافیک باشم خوبه ولی وقتی تو اتوبان با دور بالا و تغریبا ثابت حرکت میکنم موتور شروع میکنه ریپ زدن با ضربه های شدید و در نهایت خاموش میشه !

کوئل و وایر سالم  یه ماشین دیگه رو انداختم یه روز کار کرد بازم همونجوریه . جعبه فیوز یه ماشین دیگه روهم انداختم روش بازم مشکل حل نشد

الان  تنها نظراتی که مکانیکا دادن و امتحان نکردم پمپ بنزین و ایراد ای‌سی‌یو هست

نظر شما چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری