Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب 206 ( مشکلات، تبادل نظر و...)

3,348 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 8 ساعت قبل، af68b588 گفته است :

سلام

چند وقتیه چراغهای دنده عقب ماشین روشن نمیشه

اول چراغهارو چک کردم سالم بودن

بعد رفتم سراغ سوکتی که رو گیربکس هست ولی اونم مشکلی نداشت

برای چراغهای دنده عقب فیوز مجزایی موجود هست؟

برق مولتی پلکس هست ماشین

ممنون

سوکت رو دربیارید وجامپر کنید ببنید باز چراغها روشن نمیشن بله برای اوم هم فیوز تعبیه شده

در 6 ساعت قبل، alizadeh mohammad گفته است :

سلام اقا این چراغ مه شکن رو چجوری باید دراورد من نابود شدم و در نیومد ار کاری کردم سمت راننده

سلام

آموزشش در انجمن است جستجو کنید

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1398/04/21, 01:01:47، hagard005 گفته است :

سلام ، چند شب پیش خواستم چراغ ها رو وشن کنم همزمان دستم لغزید و راهنما رو هم بسمت پایین فشار دادم یه تقه ای اومد و بعدش چراغ سمت رانند نور پایین از کار افتاده !! از فیوزها میتونه باشه؟ 

البته فیوز ها رو هم کنترل کردم ؛ ترتیبشون شبیه دفترچه نبود مدل 90 کولتی پلکس هست،ولی همه 15 آمپر ها رو چک کردم مشکلی نبود. از چی میتونه باشه؟

سلام

انشالله که تا الان مشکل برطرف شده باشه.ماشین من یکبار اینطوری شد و مشکل از برد کام 200 بود.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

آموزشش در انجمن است جستجو کنید

سلام

نیست عکساش باز نمیشه من هرکاری کردم نشد اون لامپ رو دراورد یه هل ب ه جلو هم دادم فک کنم شیکست

لینک به ارسال

سلام

نور پایین ها مشکلش برطرف شد

اما نور بالا چنبار که روشن میکنم سمت چپ خاموش میشه!!

باز بعد یه مدت درست میشه و دوباره که نور بالا میزنم چنبار خاموش میکنتش خودش

لینک به ارسال
در در 1398/04/22, 10:29:13، ali741 گفته است :

سلام

انشالله که تا الان مشکل برطرف شده باشه.ماشین من یکبار اینطوری شد و مشکل از برد کام 200 بود.

فعلا نتونستم برم سراغ باتری ساز. چطور این مشکل شما رفع شد؟

لینک به ارسال

سلام

برای جلوی ماشین چراغ توو مشکی گرفتم

نورش خیلی کمی

چه لامپی بندازم که به برق و سیم ها فشار نیاره و نور تقویت بشه و دستکاری زیادی نخواد و دو روز دیگه هم نسوزه که هزینه بی خود کرده باشم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/04/29, 18:26:54، 91type6 گفته است :

سلام

نورش خیلی کمی

چه لامپی بندازم که به برق و سیم ها فشار نیاره و نور تقویت بشه و دستکاری زیادی نخواد و دو روز دیگه هم نسوزه که هزینه بی خود کرده باشم

سلام

اسرام نایت بریکر

جفتی 160 تومن تو پاساژ کاشانی نمایندگیش میداد دو سه هفته ی پیش

اگه هزینه ی بیشتر هم میتونید بکنید هدلایت های استاندارد که تا 500 تومن هم قیمتشون هست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/04/29, 18:26:54، 91type6 گفته است :

سلام

نورش خیلی کمی

پولتو برای لامپ های هالوزن هدر نده کاسه های داخل مشکلی نور خوبی هر لامپی بذاری بهت نمیدن

نور پایین زنون 55 وات بنداز

نور بالا هم هدلایت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

پژو 206 تيپ 5 دارم با 25000 كاركرد كه هنوز گارانتي شركت است. ديشب براي تنظيم چراغ ها رفتم پيش يك استادكار مطمئن چراغ ها را با دستگاه ذربين دار مدرج تنظيم كرد و بمن ياد داد كه يك تنظيم برقي بالا و پايين هم در اتاق دارد كه من قبلا واقعا نمي دانستم! بعد از انكه راه افتادم و رفتم گفتم خوب است ان تنظيم چراغ را امتحان كنم و امتحان هم كردم و ان را از يك به صفر و بعد به سه تغيير دادم و دوباره به يك برگرداندم ديدم نور چراغ سمت راننده پايين افتاده و بالا و پايين نمي شود. برگشتم سراغ استادكار و جريان را گفتم. گفت احتمالا خاري متصل به موتور تنظيم شكسته است و بايد ببري نمايندگي چون اين نمونه هاي ايراني خيلي شكننده است و پژو 206 هاي زيادي براي اين مشكل اينجا مي ايند كه ما تعمير مي كنيم اما چون ماشين شما گارانتي است ببريد نمايندگي. پرسيدم از تنظيم كردن چراغ ها نبوده گفت نه اين مشكل ربطي به تنظيم هاي دستي ندارد و دليل همان ضعف ملحقات بعد از موتور چراغ است.

من چندين كامنت در باره چراغ 206 را در اينجا خواندم و در يكي از انها گفته شده بود مثل اينكه امكان در رفتن اهرم موتور هم وجود دارد حالا نمي دانم ايا تشخيص ان استادكار درست است يا اشكال چيز ديگري است چاره رفع مشكل چيست؟  با تشكر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

کلید تنظیم ارتفاع چراغها به نظر یه مشکلی داشت و بعضی اوقات مداوم بالا و پایین میکرد (حداقل 5 کورس) ، دفعه آخر حین حرکت کلید رو کمی فشار دادم و چراغ تو بالاترین موقعیت ثابت شد و تنظیم ارتفاع کلا از کار افتاد، در نهایت همه تست هایی که کردم دیدم جفت موتورها سوخته، دلیلش چی میتونه باشه؟ مداوم کار کردن یا کلید نوسان ولتاژ نامناسب داشته؟ (هر پله کلید یک مقاومت 200 اهم اضافه میکنه و ولتاژ خروجی سمت موتور از حدود 2 ولت تا 12 ولت متغیره)

موتور قابل تعمیر هست؟

قیمت و کیفیت موتورهای بازار چجوریه؟

به نظر کلید هم باید تعویض بشه تا دوباره داستان درست نکنه، نظر شما؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری