Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب 206 ( مشکلات، تبادل نظر و...)

3,257 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، payami گفته است :

سلام

در خصوص مورد اول نیازی به دست زدن به سیمکشی ماشین نیست چند صفحه قبل توضیح دادم با عکس

شما فقط روی چراغ جدید سمت راننده جای دوتا سیم رو عوض میکنید

IMG_7991r.jpg

سلام عزیزجان

اتفاقا عکس شما رو دیدم و طبق اون هم پیش رفتم، طبق ترتیب عکس باید از سمت سه فیشه، دو فیش اول جا به جا بشن، برای من رنگ سیمها فرق میکرد، قرمز و نارنجی بودن، جا به جا کردم ولی نشد متاسفانه. حالا ان شاء الله تا یکی دو روز دیگه میبرم بیرون درستش کنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/12/23, 14:22:36، a.m.i.n گفته است :

چراغ جلو  سمت چپ  عرق میکرد از نوک چراغ بخاطر حساس بودم یک میلیون دادم یکی دیگه نو خریدم :-D

سمت راستی اکی بود  مشکلی نداشت

k2ar_2019-03-14_141743.jpg

40ir_2019-03-14_141852.jpg

سلام امین خان مبارک باشه ولی با چسب اکواریوم و کمی حوصله راحت میشد مشکلشو برطرف کرد بین شیشه و جایی که به قاب چراغ متصل میشه احتمالا چسبش کامل نبوده و اب رو رد میکرده به پشت شیشه وقتی درزشو کامل با چسب اکواریوم یا مزدا ابندی کنید درست میشه همین مشکل تو چراغهای عقب هم زیاد پیش میاد ولی خیلی راحت میشه مشکلو برطرف کرد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، aidin1384 گفته است :

سلام امین خان مبارک باشه ولی با چسب اکواریوم و کمی حوصله راحت میشد مشکلشو برطرف کرد بین شیشه و جایی که به قاب چراغ متصل میشه احتمالا چسبش کامل نبوده و اب رو رد میکرده به پشت شیشه وقتی درزشو کامل با چسب اکواریوم یا مزدا ابندی کنید درست میشه همین مشکل تو چراغهای عقب هم زیاد پیش میاد ولی خیلی راحت میشه مشکلو برطرف کرد

آقا آیدین ای مشکل عمومی 207 سوار ها هست  تحت هیچ شرایطی با آبندی چسب رفع نمیشه .

از پشت تلخ عرق میکنه راهی برای درمان نداره . فقط ساده ترین راه باز کردن درپوش هست یک ربع باز باشه .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

یه چیزی من خدمتتون بگم...دوستان...درز بین طلق و کاسه چراغ باید خوب چسبکاری(بهترین گزینه موم هست)که در اثر حرارت بخار روغن و زردشدگی ایجاد نمیکنه مثل چسبِ شیشه

استفا ه بشه.

این وسط یه مسئله خیلی مهم..تنفس کاسه چراغ هست...یعنی شما نباید همه.ی راه های عبور هوای کاسه چراغ رو ببندید..اینجوری مخصوصا در هوای سرد داخل کاسه چراغ صد درصد عرق میکنه و لکه.لکه میمونه..و شما فک میکنید دلیلش عبور آب از درز طلق هست در صورتیکه اینجور نیست...دلیلش بسته بودن راه تنفس کاسه چراغه

وقتی پشت کاسه چراغ رو نگاه کنید میبینید یکی در سمت راست و یکی در سمت چپ...پشت کاسه چراغ...دوتا قطعه زائده.ای شکل که اصلا معلوم نیست چی هست...وجود داره...که وقتی بکشیش سمت خودت بیرون میاد و زیرش هم هیچی نیست....اون در واقع درپوش سوراخ تنفس کاسه چراغ هست که در سرما و گرما هوای داخل کاسه چراغ رو تنظیم میکنه که دچار عرق طلق کاسه چراغ نشه.....

و گاهی اوقات در اثر انباشته شدن خاک...راهش مسدود میشه و در زمستان میبینی بی دلیل شبا کاسه چراغ عرق کرده...که بهترین کار اینه هر سه چهار هفته یه بار محض اطمینان یه نگاه بهش بکنی و مسدود بودنشو پاک و تمیز کنی...مخصوصا زمستان

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/12/21, 23:28:43، علی طبا گفته است :

والا من مدرن گرفتم که هنوز نصبش نکردم  و شفاف هستش و جزو گنجینه هاست !!!!!!!!! جفتش 160 تومن . البته تابستون نه الآن

من از سال ۹۰ تا حالا سه بار چراغ های جلو رو عوض کردم و مارک مدرن استفاده کردم نورش که افتضاحه بعد شش ماه هم کم کم طلقش شروع به زرد شدن میکنه تعریف مارک کروز رو زیاد شنیدم امروز یه جفت گرفتم ۳۹۰ هزار تومن نصب کنم ببینم چی میشه میگن هم نورش خوبه هم زرد نمیشه با چسب اکواریم هم دورشو کامل اب بندی کردم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/12/29, 22:36:54، bahram4633 گفته است :

من از سال ۹۰ تا حالا سه بار چراغ های جلو رو عوض کردم و مارک مدرن استفاده کردم نورش که افتضاحه بعد شش ماه هم کم کم طلقش شروع به زرد شدن میکنه تعریف مارک کروز رو زیاد شنیدم امروز یه جفت گرفتم ۳۹۰ هزار تومن نصب کنم ببینم چی میشه میگن هم نورش خوبه هم زرد نمیشه با چسب اکواریم هم دورشو کامل اب بندی کردم

من از روز اول مارک مدرن روی ماشین بوده که مشکل نور نداشتم . ولی 3-2 سال هست که کم کم طلقش کدر شده و یکبار هم با همون روش سمباده و ... یه مقدار شرایطش بهتر شد . ولی کامل انجام ندادم که بگم دوباره کدر شده باشه . مشکل اصلی طلق هم به اون موادی هست که مثل کیلر میمونه و روی طلق میزنن که به مرور ا.ن لایه محافط از بین میره . برای همین هم یک جفت خریدم که البته هنوز تعویض نکردم .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/12/29, 22:36:54، bahram4633 گفته است :

کروز مارک خوبیه. من دو ساله دارم، مثل روز اولشه.

فقط اون چسب کاری شما بی مورد بوده. خودش چسب مناسب داره و مشکل آب بندی نداره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری