Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب ( مشکلات، تبادل نظر و...)

3,106 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/09/16, 21:27:25، MAHDI.R گفته است :

تشکر بابت راهنمایی

زنون که باید لنز بذاری لنز خوب هم سخت پیدا میشه  سایت هست که لنز مناسب  داشته باشه تشخیص جنس خوب سخت هست چراغ هست که اماده لنز داشته باشه ؟  متاسفانه تشخیص لامپ اصلی از فیک  خیلی سخت تر از تشخیص شمع و لوازم دیگه هست 

البته به ذهنم رسید که برای ازمایش برق  یک چراغ رو با سیم مرغوبتر و با رله تست بزنم ببینم جوندار تر میشه اگر جواب بده که سیم کشی جدید برا چراغها میزارم

سلام ، من لنز ساده انداخته بودم روی کاسه جمع ساز اول با ۳۵ وات که نورش کم بود بعد ۵۵ وات رمینگتون انداختم نورش عالی بود ۳ ماه استفاده کردم البته دوستانی هم بودند که لنزشون اب شد بعد چند وقت،،،

لامپ چی مد نظرته؟تهران راحت میشه گیر اورد 

اگر سیم کشیت مشکلی نداره روی لامپ ۵۵ وات کمتر از ۵ درصد رله تاثیر داره

اما بالاتر از ۵۵ وات نصب رله برای محافظت از سیم کشی و افت نور توصیه میشه مخصوصا زنون که حتما رله باید باشه

کاسه چراغت چیه؟

خیلی از چراغا سیمکشی داخلیش با سوکتش ضعیفه که میشه درستش کرد

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/09/16, 18:25:50، پارسا زرخورد گفته است :

سلام دوستان گل.رو چراغای جلو ماشینم هدلایت نصب کردم ( بماند با چه مصیبتی)وتونستم قاب پشتی رو با تغییراتی ببندم.اما از نور اش رضایت چندانی ندارم.چراغها مارک مدرن هست و ماشین مدل ۹۰ هست طلقها چندان مات نشدن.بخواهم چراغهارو عوض کنم چه مارکی پیشنهاد میدین. اسپورتها نور دهی شون چطوریه؟

هدلایت به دلیل اینکه رنگش مناسب نیست و مخصوصا توی بارون کلا بازتابش  افتضاحه بیشتر برای نور بالا استفاده میشه یا پروژکتور ،اگر لامپ وات  بالاتر ببندی کاسه خراب میشه یا باید لامپ ۵۵ خوب ببندی که یکم گرونه ،یا زنون و لنز و رله ،یا کاسه چراغ قدیم با لامپ h4 خوب ، باید ببینی چقدر نور جواب کار شمارو میده بعد هزینه کنی،استفاده از هد لایت و زنون بدون لنز تو کاسه فقط چشم روبه رویی بیشتر کور میکنه،

لامپ خوب  تو این فصل all season اسرام هست که یکم زرد تره و بازتاب بهتری داره ، کاسه چراغم کروز نوردهیش بد نیست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 47 دقیقه قبل، 308 گفته است :

سلام ، من لنز ساده انداخته بودم روی کاسه جمع ساز اول با ۳۵ وات که نورش کم بود بعد ۵۵ وات رمینگتون انداختم نورش عالی بود ۳ ماه استفاده کردم البته دوستانی هم بودند که لنزشون اب شد بعد چند وقت،،،

لامپ چی مد نظرته؟تهران راحت میشه گیر اورد 

اگر سیم کشیت مشکلی نداره روی لامپ ۵۵ وات کمتر از ۵ درصد رله تاثیر داره

اما بالاتر از ۵۵ وات نصب رله برای محافظت از سیم کشی و افت نور توصیه میشه مخصوصا زنون که حتما رله باید باشه

کاسه چراغت چیه؟

خیلی از چراغا سیمکشی داخلیش با سوکتش ضعیفه که میشه درستش کرد

تشکر  دوست عزیز بابت راهنمایی برای سیم کشی و برق مشکل خاصی ندارم به اندازه به کارگاه متوسط تجهیزات دارم کاسه رو که یادم نیست   

سیم داخل چراغ به وضوح برای لامپ ۵۵ بی بنیه هست ۱۰۰ وات زدم فرقی نداشت  زنون بدون لنز مردم ازاری هست ماشین مقابل کور میشه  لامپ که فراونه مشکل اینه تشخیص اصلی و تقلبیش سخته نمیخوام با ازمون درست شه 

ویرایش شده در توسط MAHDI.R
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، 308 گفته است :

هدلایت به دلیل اینکه رنگش مناسب نیست و مخصوصا توی بارون کلا بازتابش  افتضاحه بیشتر برای نور بالا استفاده میشه یا پروژکتور ،اگر لامپ وات  بالاتر ببندی کاسه خراب میشه یا باید لامپ ۵۵ خوب ببندی که یکم گرونه ،یا زنون و لنز و رله ،یا کاسه چراغ قدیم با لامپ h4 خوب ، باید ببینی چقدر نور جواب کار شمارو میده بعد هزینه کنی،استفاده از هد لایت و زنون بدون لنز تو کاسه فقط چشم روبه رویی بیشتر کور میکنه،

لامپ خوب  تو این فصل all season اسرام هست که یکم زرد تره و بازتاب بهتری داره ، کاسه چراغم کروز نوردهیش بد نیست

علاوه بر کلوین رنگ که اکثرشون سفید هست مشکل  کانونی شدن لامپ هدلایت هست  مشکل دیگشم اینه که عموما یا لامپش دوطرفه هست یا یکطرفه برعکس لامپ معمولی یا زنون که ۳۶۰ درجه رو پوشش میده

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، MAHDI.R گفته است :

تشکر  دوست عزیز بابت راهنمایی برای سیم کشی و برق مشکل خاصی ندارم به اندازه به کارگاه متوسط تجهیزات دارم کاسه رو که یادم نیست   

سیم داخل چراغ به وضوح برای لامپ ۵۵ بی بنیه هست ۱۰۰ وات زدم فرقی نداشت  زنون بدون لنز مردم ازاری هست ماشین مقابل کور میشه  لامپ که فراونه مشکل اینه تشخیص اصلی و تقلبیش سخته نمیخوام با ازمون درست شه 

اگه تهران هستی معرفی کنم یا اگه فرصتی بود برات بگیرم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 دقیقه قبل، 308 گفته است :

اگه تهران هستی معرفی کنم یا اگه فرصتی بود برات بگیرم

لطفا ادرس اگر مقدور هست  بفرمایید 

تهران که تقریبا هر ماه میام  چراغ ها امروز بیرون کشیدم  سیم کشی داخلش درست کنم ببینم نتیجه میده یانه 

نمیدونم این مشکل چراغ ماشین من هست یا دیگران هم همین مشکل دارن 

نور چراغ سمت راست خیلی پخش  هست نور سمت چپ که اصلن حرفی برا گفتن نداره 

وقتی  ارتفاع نور پایین تنظیم میشه نور بالاش تیر چراغ برق جاده روشن میکنه در کل هرکدومش یه ساز میزنه

ویرایش شده در توسط MAHDI.R
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، MAHDI.R گفته است :

لطفا ادرس اگر مقدور هست  بفرمایید 

تهران که تقریبا هر ماه میام  چراغ ها امروز بیرون کشیدم  سیم کشی داخلش درست کنم ببینم نتیجه میده یانه 

نمیدونم این مشکل چراغ ماشین من هست یا دیگران هم همین مشکل دارن 

نور چراغ سمت راست خیلی پخش  هست نور سمت چپ که اصلن حرفی برا گفتن نداره 

وقتی  ارتفاع نور پایین تنظیم میشه نور بالاش تیر چراغ برق جاده روشن میکنه در کل هرکدومش یه ساز میزنه

مشکل شما تنظیم کاسه چراغ هست با حوصله با دو تا پیچی که روی موتور چراغ هست که بالا پایین تنظیم میکنه و پیچ دیگر پشت راهنما هست که چپ و راست کاسه تنظیم میکنه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، 308 گفته است :

مشکل شما تنظیم کاسه چراغ هست با حوصله با دو تا پیچی که روی موتور چراغ هست که بالا پایین تنظیم میکنه و پیچ دیگر پشت راهنما هست که چپ و راست کاسه تنظیم میکنه 

اون پیچها رو که تنظیمشون انجام دادم  خیلی بهتر شد  وگرنه قبلش جالب نبود با این حال اختلاف زاویه ارتفاع کاسه نور بالا به نور پاین زیاده که این هم  یه درد. سر دیگه هست 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، MAHDI.R گفته است :

اون پیچها رو که تنظیمشون انجام دادم  خیلی بهتر شد  وگرنه قبلش جالب نبود با این حال اختلاف زاویه ارتفاع کاسه نور بالا به نور پاین زیاده که این هم  یه درد. سر دیگه هست 

کاسه نو بگیر,,,البته بعضی کاسه چراغای هم همین مشکلو دارن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، MAHDI.R گفته است :

شما  برو یه جفت چراغ کروز بخر  شهر خودت نمایندگی ایرانخودرو سر بزن یا ایساکو چند جا بپرس خلاصه مارک کروز پیدا میکنی فراورن هم هستش الان  یه جفت بخر 

لامپ های آل سی فعلی بازار همگی تقبلی هستن الکی روش آلمان خورده وارد کننده اینا به ایران یه نفر هست که بازار فعلی اینا را به اسم آلمان پخش کرده 

لامپ هالوژن اورجینال اصلی هم هست تو بازار برای کشور مجارستان 

هدلایت هم مارک موور عالیه نورش خیلی خوبه 360 درجه قیمت حدود 450 هست ولی ارزششو داره 

شهرت پیدا نکردی از اینجا بخر با خیال راحت https://esam.ir/item/13153645/جفت-چراغ-جلو-فابریک-پژو-206-بدون-لامپ-crouse

جفتی 390  هست 

ایساکو شهرت هم قیمت بگیر هر کدوم قیمت مناسب بود تهیه کن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری