Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب ( مشکلات، تبادل نظر و...)

2,792 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوست عزیز

با عرض پوزش از بابت دیر دیدن PM که داده بودید.

من هم دقیقاً مشکل شمارو داشتم اینوقبلاً خدمت شما گفته بودم.

بعد از اینکه بردم پیش باطری ساز اول فیوزها ، بعد سوکت دسته سیم ها،بعد دسته سیم و بعد به BSI رسید که اول سعی کرد رله هارو اگه گیر کرده با ضربه زدن آزاد کنه که نتونست بعد BSI رو کامل باز کرد و فرستاد برای تعمیر.

کل اجرت با تعمیر 40 تومن شد، اما مشکل حل شد.

قبلش پیش 100 تادکتر بردم که هرکدوم یه ایراد به سیستم برق اضافه کردن.

یه بار برف پاکن قطع شد ،یه بار ساعت قطع شد،یه بار بعد از هر 2 یا 3 مرتبه روشن خاموش کردن ماشین به کل سیستم برقش بهم میخورد.

پیشنهاد من از ابتدا به شما تعمیر BSI بود دوست عزیز.

هیچکدوم از نمایندگی ها از متخصص تویه کادر خدشون استفاده نمیکنن چون نه حقوق درستی میدن نه دنبال این تیم هستن،نمایندگی ها واقعاً افتضاحاً.

امیدوارم موفق باشید و به زودی مشکل شما حل بشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام بچه ها

همگی خسته نباشین

من یه مشکل عجیب دارم با ماشینم!!1 :o

چند وقت پیش که نور بالا زدم و خاموش کردم چراغ نور بالا پشت آمپر هم روشن و خاموش شد و لی با کمال تعجب خود چراغ روشن موند!!!

تا اینکه چند بار نور بالا زدم درست شد.ولی تا دیروز همینوری باهاش سر کردم که دوباره اون اتفاق افتاد ولی با این تفاوت که چراغا دیگه خاموش نشد و مجبور شدم فیوزای نور بالا رو در بیارم.

به نظرتون مشکل از چیه؟

سلام دوستان من

بعد از مدتی که سفر بودم البته بدون ماشینم

امروز اومدمو می خوام مشخصلت لامپی که انداختم رو بنویسم.

NAICO

HIGH POWER HALOGEN

XENON Blue ultra white

12v 100/90w

به نظرتون امکان داره از لامپها باشه دوستان؟>

لینک به ارسال

من زیاد از مشخصات لامپ سر در نمیارم ولی اگه زیاد جریان بکشن احتمال چسبوندن رله هست

لینک به ارسال

رئیس جان جالب اینجاست که روش نوشته JAPEN

یه سوال.حالا اگه فرض اینکه رله چسبونده باشه.باید رله نعویض یا تعمیر بشه که درست شه یا خود به خود امکان داره از چسبیدن در آد؟؟ :P

چون الان هر کاری کردم که اونجری بشه نشد.

و لامپهای فابریک خودشو انداختم تا ببینم با این لامپها هم اون شکلی میشه؟

لینک به ارسال

گاهی پیش میاد رله ازاد میشه ولی به ندرت

تعمیر = تعویض رله

تعمیر تر تمیز و کمر دردسر = تعویض کل قطعه!

اولی بین 10 تا 25 هزار تومن

دومی بین 130 تا 160 هزار تومن

لینک به ارسال
NAICO

HIGH POWER HALOGEN

XENON Blue ultra white

12v 100/90w

لامپ فابریکی که تو 206 استفاده میشه 55وات هستش و شما لامپی که انداختید 90/100 هستش

البته نمیدونم مشکل شما از لامپ باشه یا نه اما بهتر اینه که وقتی لامپ رو با وات بالا عوض میکنید از رله(آفتامات) تو مسیر لامپ استفاده کنید تا خدایی نکرده به سیم کشی ماشینتون آسیب نرسه،هر چند سر این موضوع هم بعضیا میگن 206 به رله نیاز نداره اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه!

پیشنهاد من اینه که اگه دنبال نور سفید یخی هستید(عکس پرژکتور تو آواتار من) از اسرام هایپر وایت استفاده کنید،البته زمینش تو بازار کمه اما اگه بگردید پیدا میکنید

لامپهای اسرام نایت برکر هم نور خوبی داره رنگش هم سفید با ته مایه های زرده،کول بلو هم فراوونه که یه درجه از نایت برکر زرد تره

در کل برای لامپ از برندهای معروف استفاده کنید مثل اسرام و فیلیپس و هیچ وقت هم دنبال لامپهای کره ای که به اسم سری زنون تو بازار هست نرید که افتضاحن

موفق باشید

لینک به ارسال

کیوان جان از راهنماییت ممنون.

نکته خیلی خوبی رو اشاره کردی.استفاده از افتامات.

ولی چون تو این زمینه اطلاعاتی نداشتم و ندارم .می خوام اگه امکان داره یه کم برام توضیح بدی تا روشن شم.

آفتامات برای لامپ های نور بالا و نور پایین جداست؟

یا برا جفتشون از یه افتامات استفاده میشه؟

قیمت چجوریاس؟

یه سوال دیگه؟

برای ماشین من واسه نور بالا فیوزاش یکی 10 آمپره و اون یکی 15 .آیا این میتونه تاثیر گذار باشه؟

حالا از دیروز لامپ فابریک خودشو انداختم اونجوری نشده.و خدا کنه نشه و ایراد از لامپ باشه و گرنه باز بی پوووووولی و من رفقی میشیم. :roll:

لینک به ارسال

رله (آفتامات) هم میتونید دو تا بخرید و جدا جدا نصب کنید و هم میتونید از یه رله دو قلو که مخصوص چراغ تو بازار هستش استفاده و نور بالا و نور پایین رو بهش وصل کنید

فکر نکنم بیشتر از 10-15 تومن با اجرت نصب هزینه داشته باشه براتون

متاسفانه من اصلاً از فیوزهای ماشین سر در نمیارم :oops: اینو دیگه باید رییس 206 بیاد توضیح بده

بازم در آخر توصیه میکنم از خر شیطون پیاده بشی و لامپ استاندارد بدون هیچ دردسری استفاده کنی :idea:

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام اقا علی,

خوبی؟ برای نور پایین دیدم فیوز های F9 و F10 هست که باید جفتش 15 امپری باشه و برای نور بالا که F11 و F12 هست باید جفتش 15 امپری باشه.

من هم از اسرام Off Road استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشته. عکس رو پایین برات گذاشتم. نورش هم خوبه. ولی زرده :geek:

4hq3bnj3q9wu1381yim3.jpg

لینک به ارسال
رله (آفتامات) هم میتونید دو تا بخرید و جدا جدا نصب کنید و هم میتونید از یه رله دو قلو که مخصوص چراغ تو بازار هستش استفاده و نور بالا و نور پایین رو بهش وصل کنید

فکر نکنم بیشتر از 10-15 تومن با اجرت نصب هزینه داشته باشه براتون

متاسفانه من اصلاً از فیوزهای ماشین سر در نمیارم :oops: اینو دیگه باید رییس 206 بیاد توضیح بده

بازم در آخر توصیه میکنم از خر شیطون پیاده بشی و لامپ استاندارد بدون هیچ دردسری استفاده کنی :idea:

موفق باشی

کیوان جان.من نفهمیدم چطور شد.

یعنی 4 تا افتامات باید بگیرم؟

یا 2 تا؟

یا یکی دوقلو؟

والا کیوان جان ما سوار خر شیطون نشدیم.فعلا شیطونه که سواره ما شده.

کیوان جان این عکسو ببین.

85.jpg

یعنی اسرام با همچین درجه کلوینی که من گفتم نداره؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری