Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب ( مشکلات، تبادل نظر و...)

2,914 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 29 دقیقه قبل، Saeidmm گفته است :

سلام دوستان لامپ چراغ جلو رو میخام عوض کنم اون قاب پلاستیکی رو که پشتششه چجوری باید در بیارم ایا چفتی داره یا باید همینجوری بکشم بیرون ؟

سلام

قسمت بالای اون قاب مشکی پشت چراغ یک ضامن داره اونو به سمت پایین فشار میدی و همزمان بسمت بیرون میکشی از قسمت پایین دوتا پایه خار مانند داره که وقتی قسمت بالا آزاد شد بسمت بالا میکشی از جاش در می آد فقط سمت راننده یکم بد دست هست که باید لوله مخزن شیشه شور رو در بیاری

اگه توی آپارات سرچ کنی فیلمش هست

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/05/16, 01:10:09، naser206 گفته است :

من چراغ کروز بستم جلورو نسبت به مدرن فابریکه وضعیت پخش نورش خیل بهتره مدرن بااونهمه تنظیمی که کردم افتضاح بود الان بایه تنظیم چراغ تقریبا موقتی کارراه انداز نورش خیلی بهتر شده نسبت به مدرن جام کمه چندروز دیگه جام باز شد یه تنظیم حرفه ای میزنم حتما بهتر میشه وضعیت آبندیشم خیلی خوب

کروز ظاهرش عالیه نور پایینش خوبه نور بالاش خوب نیست (شانسیه) عمرشم خوبه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، 308 گفته است :

کروز ظاهرش عالیه نور پایینش خوبه نور بالاش خوب نیست (شانسیه) عمرشم خوبه

نوربالاش زیادبکارم نمیاد نور پایینشم زیاد برام کاربردی نداره چون معمولا ماشین من شبا توجاش خوابیده بیرون نیست ولی پخش نورش خوبه راضیم مخصوصا خیره نمیکنه نورش مدرن جلوش وایمیستادی خیلی توچشم میزد البته  هنوز اون تنظیم اساسیش مونده جاشو فعلا نداشتم ازاینم بهتر میشه نور پایینش

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، naser206 گفته است :

نوربالاش زیادبکارم نمیاد نور پایینشم زیاد برام کاربردی نداره چون معمولا ماشین من شبا توجاش خوابیده بیرون نیست ولی پخش نورش خوبه راضیم مخصوصا خیره نمیکنه نورش مدرن جلوش وایمیستادی خیلی توچشم میزد البته  هنوز اون تنظیم اساسیش مونده جاشو فعلا نداشتم ازاینم بهتر میشه نور پایینش

چراغ نو میخری معمولا تنظیم نمیخواد خودش تنظیم هستش . مگر اینکه ماشین ضربه   تصادف داشته باشه از جلو

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

چراغ نو میخری معمولا تنظیم نمیخواد خودش تنظیم هستش . مگر اینکه ماشین ضربه   تصادف داشته باشه از جلو

نه چراغ سمت راست پایین میزدیه مقدار فابریکیام تنظیم کرده بودم تا روشناییش خوب شد. نه ماشین ضربه ای نخورده تجربه من میگه بهتر تنظیم بشن تا نور خوبی بشه باز اینااز فابریکیا خیلی بهتربودن تنظیم خاصی نیاز نداشت تقریبا تنظیم بود

لینک به ارسال

اینم اسطوره ها ... واقعا حیفم میاد نصب کنم   نور بالای ما H1  میخوره  این خوشگل اورجینال آلمان  هست نه از این اسرم هایی که ریخته تو بازار دیجی کالا غیره ... همگی اونا فیک هستن  وقتی لامپ اورجینال

کنار لامپ های  اسرام فعلی میذاری از شیشه لامپ تا تنگستن و جنس فلز لحیم شده همگی فرق داره

روی این اسرام فعلی الکی یه آلمان زدن ... ملت گیر اوردن

لامپ دوم هم برای پشت لنز میذارم H7   اونم اورجینال مجارستان هست  فقط خدایش نوشته های پشتش را ببنید ... حک شده روی اون قسمت سیاه رنگ دو تا پایه لامپ ببنید دارن حرف میزن با ادم که اورجینال هستن

فقط حیف که به عبارتی نایاب شدن جنس های اورجینال 

اسرام های نایت برکر فعلی بازار همگی فیک هستن از ملت فقط پول میگیرن جنس تقلبی میدن

2018-08-12_042527.jpg

2018-08-12_042616.jpg

2018-08-12_042633.jpg

لینک به ارسال
در در 1397/05/10, 22:21:54، ahmadsa1 گفته است :

سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز،

خدمت شما و اعضای سایت عرض کنم که من این فایل را مطالعه کردم، فقط به جای هفت متر و شصت سانت، شش متر و نیم فاصله از دیوار فاصله داشتم. این هم به خاطر محدودیت های پارکینگ خانه مان بود، گفتم حالا اگر بد بود تنظیمات را تغییر میدم،

نهایتا باید عرض کنم که با وجود فاصله شش متر و نیم نتیجه بسیار رضایت بخش هست و با توجه به تجربه ای که از این کار دارم عرض میکنم که با فاصله شش متر و نیم هم نتیجه خوب خواهد بود.

از شما دوست عزیز هم که این فایل را در اختیارمان قرار دادین نهایت تشکر را دارم.

سلام مجدد خدمت شما اساتید و دوستان محترم.

من یک موضوعی را یادم رفت خدمت تان عرض کنم، نور چراغ سمت چپ، راننده، موقع تنظیم نور به شکل توضیح داده شده در فایل نبود، یعنی  مثل یک خط که از وسط شکسته باشه، شبیه به اخم کردن آدم، نیست. اما سمت راست هست.( امیدوارم که توانسته باشم منظور را رسانده باشم)

با خودم گفتم شاید لامپ درست جا نخورده، که لامپ را درآورده و مجدد جا زدم که درست نشد.

به نظر شما مشکل چیه؟

توضیح اینکه بلوری من فابریک و والئو با لامپ اسرام ۱۰۰ وات هست، عین لامپ پیکان، مانند این کروز نور پائین و نور بالا جدا نیست.

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان خسته نباشید

بهترین مارک هدلایت چیه برای 206 میخوام

میشه برای نور پایین و بالا و مه شکن چهار طرفه انداخت

مشکلی برای سیستم برق ماشین به وجود نمیاره ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام  دوستان عزیز .

آیا امکان داره فلاشر چراغ جلو ماشین به حالت ثابت روشن بشه و در عین حال هنگام راهنما زدن هم عمل بکنه ؟

مثلا اینطور که با روشن شدن ماشین روشن بشه و نقش فلاشر رو هم ایفا بکنه .

از نظر ولتاژی به سیستم برقی صدمه نمیزنه ؟

به نظرتون تو شب در کنار چراغ کوچک رخ خوبی داره ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Rezaee1990 گفته است :

سلام خدمت دوستان خسته نباشید

بهترین مارک هدلایت چیه برای 206 میخوام

میشه برای نور پایین و بالا و مه شکن چهار طرفه انداخت

مشکلی برای سیستم برق ماشین به وجود نمیاره ؟

سلام تا زمانی که وات و مصرفش از 55 آمپر استاندارد بالاتر نرفته باشه مشکلی برای سیستم برق ایجاد نمیکنه

هدلایت هم معمولا مثل زنون نیست و گرمای زیادی ایجاد نمیکنه که بگم کاسه چراغ رو خراب میکنه

ولی مشکل اصلی پخش یک دست نور هست که اکثرا مشکل دارند و برای همین پیشنهاد میکنم اول یک جفت از فروشنده مطمئن خرید کنید

اگر دیدید جنس خوبی هست و پخش نوری خوبی داره برای بقیه هم از همون برند خرید کنید

در مورد برند هم انقدر برند متفاوت داخل بازار موجود هست که واقعا چیزی نمیشه پیشنهاد داد

در 5 دقیقه قبل، Ashkanatt گفته است :

سلام  دوستان عزیز .

آیا امکان داره فلاشر چراغ جلو ماشین به حالت ثابت روشن بشه و در عین حال هنگام راهنما زدن هم عمل بکنه ؟

مثلا اینطور که با روشن شدن ماشین روشن بشه و نقش فلاشر رو هم ایفا بکنه .

از نظر ولتاژی به سیستم برقی صدمه نمیزنه ؟

به نظرتون تو شب در کنار چراغ کوچک رخ خوبی داره ؟

پیشنهاد میکنم این کار رو انجام ندید چون گرمای لامپ باعث آب شدن پلاستیک روی لامپ میشه

اون لامپ جوری طراحی شده که برای مدت کوتاهی روشن باشه و کاربردش اون چیزی که مد نظر دارید نیست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری