Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب ( مشکلات، تبادل نظر و...)

2,912 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/12/12, 06:17:50، aidin1384 گفته است :

سلام داداش  روی چراغها موتور نصبه و سالم؟

تنظیم چراغهارو بلديد؟  من فکر میکنم چراغاتو ن تنظیم نیست و تا به تا که نور رو پخش میکنه 

ماشین رو جلوی يه دیوار به فاصله پنج یا شش متر پارک کن کاپوت رو بالا بزن چراغهاتو روشن کن با نوری که روی دیوار ميفته ميتوني راحت تنظیم کنی رو ابرويي های سینی جلو درست گوشه هر سمت یهذسوراخ داره که جای پیچ گوشتی آلنه زیرش روی گوشه کاسه چراغ يه پیچ پلاستیکی آلن خور هست که البته شله و با پیچ گوشتی دو سو که داخلش گیر کنه  هم راحت میچرخه اونو بچرخونید  تا هر دو چراغ دقیقا با نور یک شکل با يه ارتفاع روی دیوار باشن بعد اینکه تنظیم شد نور بالا بزن ببین توی نور بالا هم چراغها با هم مساوی هستند  یا تا به تا اگه اونجا هم یکجور بودن که هیچ ولی اگه تا به تا بود نمیتونی با پیچ تنظیم کنی چون نور پایین به هم میریزه مجبوری مثل من که تو پست قبل توضیح دادم با کج کردن پایه لامپ نور بالا تنظیمش کنی 

بعد یه روز تو تاریکی و جای باز با کلید تنظیم روی داشبورد بهترین حالت رو انتخاب کن 

ولی اگه چراغهات موتورهاشون سالمه و قبلا تنظیم هم کردی ولی بازم راضی نیستی مجبوری به قول آقا امین یک جفت چراغ بخری که مارک خوبشم همونی که آقا امین گفت 

اره داداش تنظیم کردم الان بهترین حالت اینه [:-'']

لامپ هارو وقتی جابه جا میکنم درست میشه یه کم ، در حدی که نور بالا یه متر بالا تر از نور پایین میزنه ولی اون موقع بالا پایین بودن نور از تنظیم در مییاد (توی نور بالا راست بالا تره توی نور پایین چب بالا تره میشه اونوقت !!! :-()

خدایی اینا چطوری کنترل کیفیتی رو پاس میکنن ؟؟  اصلا کنترل میشن ؟؟:maniac:

پ ن : یادم رفت بگم ، اره موتور داره سالمم هست ولی ماشین قبلیم 132 بود موتور چراغاش خیلی بیصداتر و بهتر از این تنظیم میشد .... باید به فکر چراغ کروز باشم 

ویرایش شده در توسط hamed.baheri
پ ن
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 37 دقیقه قبل، hamed.baheri گفته است :

اره داداش تنظیم کردم الان بهترین حالت اینه [:-'']

لامپ هارو وقتی جابه جا میکنم درست میشه یه کم ، در حدی که نور بالا یه متر بالا تر از نور پایین میزنه ولی اون موقع بالا پایین بودن نور از تنظیم در مییاد (توی نور بالا راست بالا تره توی نور پایین چب بالا تره میشه اونوقت !!! :-()

خدایی اینا چطوری کنترل کیفیتی رو پاس میکنن ؟؟  اصلا کنترل میشن ؟؟:maniac:

پ ن : یادم رفت بگم ، اره موتور داره سالمم هست ولی ماشین قبلیم 132 بود موتور چراغاش خیلی بیصداتر و بهتر از این تنظیم میشد .... باید به فکر چراغ کروز باشم 

سلام اگه لامپهارو عوض میکنی جهت نور تغییر میکنه لامپهات  ایراد داره ديگه من خودم که چراغهام تا به تا بود ابتدا جای لامپهارو چندین بار عوض کردم که دیدم هیچ تغییری نمیکنه و بهم ثابت شد کاسه چراغ مورد داره اگه قرار باشه با تغییر لامپ جهت عوض شه هر وقت لامپ میسوزه عوض کنیم باید تنظیم هم بشه چراغها که اینطور نیست  

لامپ اگه پایه هاشون صاف باشه و استاندارد شما ده مدل لامپ هم بندازيد نباید جهت نور و بالا و پایین بودن نور تغییر کنه به نظر من فعلا يه جفت لامپ 55 بگیر دونه ای شش هفت تومنه بنداز نور بالات اگه ردیف شد يه جفتم برا پایین بنداز 

موقع جا زدن هم قشنگ لامپ رو فشار بده که تو جاش بشينه و کیپ شه فنر پشتم انداختی ببین که لامپ رو سفت تو جاش نگه داشته باشه لامپ اگه کمی تو جاش کج باشه زاویه نوردهیش متفاوت میشه 

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان گرامی. این چراغای جدید هست رو عقب ۲۰۷ ها ست، ایا میشه رو ۲۰۶ اس دی نصب اش کرد؟ روی اس دی سفید چطوری دیده میشه؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، parsa zarkhord گفته است :

سلام دوستان گرامی. این چراغای جدید هست رو عقب ۲۰۷ ها ست، ایا میشه رو ۲۰۶ اس دی نصب اش کرد؟ روی اس دی سفید چطوری دیده میشه؟

مشکلی نصب میشه - نماش هم خوبه

207sd  هم امده گوگل سرچ بزن عکس هاش میاد ببین باب میلت هست یا نه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، parsa zarkhord گفته است :

شدنی است اما آبگیر هاچبک و صندوق دار متقات است. اگه تونستی صندوق دار گیر بیاد. البته چون تازه اومده سخت باید گیر بیاد. چند صفحه قبل تصاویرش قرار دادم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان یه سوال .ماشین من وقتی بعد چند ساعت روشن میشه چند دقیقه تا گرم شه چراغا سو سو میزنه به صورت خیلی خفیف.گرم که میشه رفع میشه این سو سو زدن.حتی نور ال سی دی هم سوسو میزنه.دینام رو تست گرفتم نشون داد ۱۴.۳باتری ساز گفت سالمه.نمیدونم مشکل از کجاست

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، Hamid00560 گفته است :

...ماشین من وقتی بعد چند ساعت روشن میشه چند دقیقه تا گرم شه چراغا سو سو میزنه...

نباید سوسو بزنند.

بنظر من، اول زعال دینام، بعد آفتامات رو کنترل کنید. شک من بیشتر آفتامات هست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، feredi گفته است :

نباید سوسو بزنند.

بنظر من، اول زعال دینام، بعد آفتامات رو کنترل کنید. شک من بیشتر آفتامات هست.

ممنون.ینی مشکل از باتری نیست؟نمیدونم چرا باتری ساز گفت دینام خوبه و مشکلی نداره!

لینک به ارسال

در 9 دقیقه قبل، Hamid00560 گفته است :

ممنون.یعنی مشکل از باتری نیست؟نمیدونم چرا باتری ساز گفت دینام خوبه و مشکلی نداره!

از باطری نیست.

اگه باطری مشکل داشت که نمیتونست استارت بزنه.

باطریساز با اندازه گیری ولتاژ باطری و پر بودن باطری، رای به سالم بودن دینام میده.

اگه برقی که از دینام به سمت باطری میاد، بجای یکنواخت بودن، بریده بریده بیاد، باز هم باطری رو میتونه پر کنه، ولی خوب اینبار نوسان در ولتاژ و نور چراغها رو خواهیم داشت اما باطری نمیخوابه. چون به هرحال براش برق میرسه.

ویرایش شده در توسط feredi
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، feredi گفته است :

از باطری نیست.

اگه باطری مشکل داشت که نمیتونست استارت بزنه.

باطریساز با اندازه گیری ولتاژ باطری و پر بودن باطری، رای به سالم بودن دینام میده.

اگه برقی که از دینام به سمت باطری میاد، بجای یکنواخت بودن، بریده بریده بیاد، باز هم باطری رو میتونه پر کنه، ولی خوب اینبار نوسان در ولتاژ و نور چراغها رو خواهیم داشت اما باطری نمیخوابه. چون به هرحال براش برق میرسه.

ممنون از پاسختون.میبرم جای دیگه پس.بگم دینامو چک کنه؟گرم میشه ماشین دیگه اینجوری نیست و سوسو نمیزنه اینم برام سوال شده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری