Ali makulu

تاپیک جامع چراغ های جلو و عقب ( مشکلات، تبادل نظر و...)

2,710 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشيد ديشب من هين رانندگي نور بالا دادم  بعد ديدم نور بالا خاموش نميشه بعد كلا چراغا رو خاموش كردم باز روشن بود نور بالا بعد چن ديقه خودش خاموش شد نظرتون چيه؟؟ وي ٨ مدل ٩٠

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، vetdvm گفته است :

سلام خسته نباشيد ديشب من هين رانندگي نور بالا دادم  بعد ديدم نور بالا خاموش نميشه بعد كلا چراغا رو خاموش كردم باز روشن بود نور بالا بعد چن ديقه خودش خاموش شد نظرتون چيه؟؟ وي ٨ مدل ٩٠

کام 2000 مشکل داره فکر کنم
ایندفعه اینجوری شد یه راهنما یا بوق بزن فکر کنم درست بشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی
چند روز پیش بعد از روشن کردن سوییچ و چراغ ها متوجه شدم که چراغ نور پایین سمت راست جلو و عقب و لامپ پشت پانل دریچه کولر قطعی داره یعنی یک ثانیه وصل میشه و چند ثانیه خاموشه،
تا اینکه دیروز بعد از اینکه سراغ ماشین پارک شده اومدم در کمال تعجب [ajab] دیدم که همون چراغ ها یکسره روشن موندن در صورتی نه سوییچ باز بود نه شاسی چراغ روشن مونده بود.
فیوزهای جعبه داخل موتور و اتاق رو چک کردم همه سالم بودن، ممنون میشم از لطف دوستان اگر راهنمایی کنن که باید چکار کنم؟ [helpme]
(این رو هم باید بگم که چراغ های عقب حتی استپ ترمز کلا از کار افتادن به جز همون سمت راستی)

photo_2017-12-27_15-15-13.jpg

لینک به ارسال

من مورد مشابه ای در خودروی قبلی (تندر 90) البته با نور بالا داشتم. حتی یک بار روشن مونده بود و باتری خالی شده بود.

اگر از سیم کشی، سوکت و ... اطمینان دارید، به احتمال زیاد مشکل از دسته راهنما زیر فرمون است، پلاتینها مشکل داره و اتصال برقرار می شود. اگر گارانتی دارید که دسته تعویض می شود. در غیر این صورت ممکنه تعمیر هم بشود، پیشنهاد می کنم هزینه تعمیر با قیمت نو دسته راهنما مقایسه کنید چون تعویض آسان است و خودتون می تونید انجام دهید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/10/06, 15:22:36، nazhin گفته است :

با سلام خدمت دوستان گرامی
چند روز پیش بعد از روشن کردن سوییچ و چراغ ها متوجه شدم که چراغ نور پایین سمت راست جلو و عقب و لامپ پشت پانل دریچه کولر قطعی داره یعنی یک ثانیه وصل میشه و چند ثانیه خاموشه،
تا اینکه دیروز بعد از اینکه سراغ ماشین پارک شده اومدم در کمال تعجب [ajab] دیدم که همون چراغ ها یکسره روشن موندن در صورتی نه سوییچ باز بود نه شاسی چراغ روشن مونده بود.
فیوزهای جعبه داخل موتور و اتاق رو چک کردم همه سالم بودن، ممنون میشم از لطف دوستان اگر راهنمایی کنن که باید چکار کنم؟ [helpme]
(این رو هم باید بگم که چراغ های عقب حتی استپ ترمز کلا از کار افتادن به جز همون سمت راستی)

photo_2017-12-27_15-15-13.jpg

سلام

دوست عزیز تاپیک شما به نام "روشن ماندن چراغ نور پایین و پانل داشبورد داخل اتاق" با این تاپیک ادغام شد.

لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید حتما جستجو کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان 😃

من یک 206 اس دی مدل 90 دارم

الان که اومدم ماشین رو بزنم توی پارکینگ متوجه شدم که وقتی چراغ های ماشین روشن هست (چه کوچیک و چه بزرگ) ، چراغ خطر سوم (که پشت شیشه عقب هست) هم دائما روشن میمونه.  در صورتی که باید فقط وقتی ترمز میگیری روشن بشه

ماشین رو که خاموش کردم چراغها را هم خاموش کردم و سوییچ باز ترمز گرفتم که دیدم چراغهای ترمز (هر سه تا ) به درستی روشن میشن

دوباره چراغ کوچیک ها رو روشن کردم و باز هم چراغ خطر سوم هم روشن شد

و این  بار بدون اینکه سوییچ داخل فرمون باشه، چراغ های کوچیک را روشن کردم و بازهم همون مشکل پیش اومد

بعد پدال ترمز رو فشار دادم و با کمال تعجب دیدم که ماشین دقیقا مثل زمانی که سوییچ رو باز میکنی (قبل از اینکه استارت بخوره)  شد یعنی پمپ بنزین شروع به کار کرد و آمپرها بالا اومدن 😥😥😥

اصلا نمیدونم چی شده. خواهشا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان.یه راهنمایی میخواستم.چطور میشه کاری کرد که چراغ راهنماهای روی گلگیر با چراغ امپر ( چراغهای کوچک) روشن به و هم در موقع راهنما زدن به عنوان چراغ راهنما کار کنه؟ من خیلی وقت پیشا یه رنو داشتم که اینجوری  بود اما ۲۰۶ رو نمیدونم میشه اینجوری کرد؟

لینک به ارسال
در در 1396/10/12, 22:00:07، hamid5300 گفته است :

سلام دوستان 😃

من یک 206 اس دی مدل 90 دارم

الان که اومدم ماشین رو بزنم توی پارکینگ متوجه شدم که وقتی چراغ های ماشین روشن هست (چه کوچیک و چه بزرگ) ، چراغ خطر سوم (که پشت شیشه عقب هست) هم دائما روشن میمونه.  در صورتی که باید فقط وقتی ترمز میگیری روشن بشه

ماشین رو که خاموش کردم چراغها را هم خاموش کردم و سوییچ باز ترمز گرفتم که دیدم چراغهای ترمز (هر سه تا ) به درستی روشن میشن

دوباره چراغ کوچیک ها رو روشن کردم و باز هم چراغ خطر سوم هم روشن شد

و این  بار بدون اینکه سوییچ داخل فرمون باشه، چراغ های کوچیک را روشن کردم و بازهم همون مشکل پیش اومد

بعد پدال ترمز رو فشار دادم و با کمال تعجب دیدم که ماشین دقیقا مثل زمانی که سوییچ رو باز میکنی (قبل از اینکه استارت بخوره)  شد یعنی پمپ بنزین شروع به کار کرد و آمپرها بالا اومدن 😥😥😥

اصلا نمیدونم چی شده. خواهشا راهنمایی کنید

دوستان مشکل حل شد

به خاطر اتصالی یکی از لامپ های چراغ کوچیک بود که با تعویض مشکل حل شد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان می خوام چراغ جلو را دودی بندازم ،  لطفا چند برند که از همه بهتر هستند با حدود قیمت اگر می دانید را به ترتیب بگید.ممنون

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amin5030 گفته است :

سلام دوستان می خوام چراغ جلو را دودی بندازم ،  لطفا چند برند که از همه بهتر هستند با حدود قیمت اگر می دانید را به ترتیب بگید.ممنون

برند که زیاده ایرانی snt  هم جدیدا دودی یا همون طرح مشکی زده - خارجی هم تا دلت بخواد چینی متفرقه هست

ولی یه نکته را در نظر بگیر شما زیبایی را فدای شدت نور میکنی تو شب ممکنه اذیتت کنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری