<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

455 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

حالا چه کاریه سیم ۲ خیلی ضخیمه.

من پدال با کد ۰۴۱ نصب کردم. خیلی هم راحت نصب شد و کار می کنه. عملکردش هم عالیه. به نظرم بعد از پدال فابریک که همون کدهای ۰۷۴ تا ۰۷۷ هستن، همین ۰۴۱ مناسب ترین گزینه هست. یه کم بالاتر قرار می گیره که من پشت پیچ بالاییش مهره گذاشتم و خیلی بهتر شد. چند روز پیش یه استوک فروشی ۰۷۴ داشت، منتها لیمیتر ساپورت نبود، نگرفتم. گیرم بیاد یه دونه فابریک خود ۲۰۶ رو می گیرم. البته لیمیتر دار. یکی تو دیوار بود می گفت یه تومن. دندون گرد بود نخریدم.

همین الان با سیم نیم هم امتحان کردم همچنان ارور داده،شکم به ایراد نرم افزاریه فردا می برم دوباره از نوع لیمیتر رو فعال و پیکربندی کنه شاید درست شد نمیدونم چرا وقتی با مقاومت کار‌میکرد الان با پدال پنج سیم اینجوری اذیت میکنه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، mehdi ndr گفته است :

همین الان با سیم نیم هم امتحان کردم همچنان ارور داده،شکم به ایراد نرم افزاریه فردا می برم دوباره از نوع لیمیتر رو فعال و پیکربندی کنه شاید درست شد نمیدونم چرا وقتی با مقاومت کار‌میکرد الان با پدال پنج سیم اینجوری اذیت میکنه

شاید پدال ایراد داره.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

سلام ارادتمندم استاد کجا بود درس پس میدیم.

تفاوت رو ببنیم

Capture 1.PNG

Capture 2.PNG

سلام مجدد. ممنون که هر سری زحمت می کشید و جواب می دیدد

این دوستمون مدل پدال گاز فابریک 4 سیم خودم رو پرسیده بود که چیزی روش ننوشته، عکس نوشته هاش رو هم آپلود کرده بودم

در 15 ساعت قبل، yas_ni گفته است :

مدل پدال خودت G هس یا GL؟؟

قبلیه

20190612_183746.thumb.jpg.3f9f0e7f88e2fed086e24d1d49aebea3.jpg20190612_183819.jpg.06d8ac278a23f614f341f2da7a496ade.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اهان پس مال شما 4 سیم بود

بنده دنبال 5 سیم GL بدون لیمیترم 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/03/23, 01:45:34، endwaiter گفته است :

مشکل من از پدال بود،گویا پدال ۰۴۱ که کرفتم با تاریخ ساخت ۲۰۱۳ یا تقلبی بود یا بخاطر اینکه فابریک ۳۰۷ هست و برای ۲۰۱۳ با ای سی یو ۲۰۶ همخونی نداشت و میزان مقاومت لازم رو به ای سی یو نمیداد،خلاصه یک بوش آلمان با تاریخ ساخت ۲۰۰۷ نصب کردم لیمیتر بدون خطا فعال شد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری