<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

420 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 25 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

1tgp_img_20171011_011000.jpg

سلام  دوستان این  پدال پنج سیم طبق سریالش فرمون راستی لیمیتر ساپورت است و دست دومه به نظرتون چند میرزه؟ 

بعد میخواستم ببینم روی تیپ دو هم تاثیر داره؟ ماشین من اصلا کپ نداره فقط وقتی سرده برای یکی دو دقیقه بد گاز میخوره و کپ میکنه و اینکه بعضی وقتا پا روی گاز و کلاج نیست توی دنده های یک و دو میای گاز بدی کله میکنه ماشین روی اون هم تاثیر داره؟

واخر اینکه سوکت پنج سیم از کجا میشه گیر اورد ؟؟

سلام آیدین جان

والا قیمتش بیت 200 تا 300 هست بستگی به فروشنده داره

و اینطور که من فهمیدم رو ecu 7.4.5 بیشتر کپ رو از بین میبره و البته بیشتر از همه واسه اتومات ها بعد دنده ای

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام  دوستان این  پدال پنج سیم طبق سریالش فرمون راستی لیمیتر ساپورت است و دست دومه به نظرتون چند میرزه؟ 

بعد میخواستم ببینم روی تیپ دو هم تاثیر داره؟ ماشین من اصلا کپ نداره فقط وقتی سرده برای یکی دو دقیقه بد گاز میخوره و کپ میکنه و اینکه بعضی وقتا پا روی گاز و کلاج نیست توی دنده های یک و دو میای گاز بدی کله میکنه ماشین روی اون هم تاثیر داره؟

سلام

دوستمون قیمت را فرمودند نوش اگه t6  باشه حدود 300 هست حالا باید ببینید وضعیتش چطوره و ایا سالم هست؟ به هر صورت ریسک این قطعات بالاست اگه کاملا مطمئن هستید بگیرید چون قطعه شوخی برداری نیست ضمنا دریچه باید برقی باشه تیپ دو قدیمی نصب نمیشه. بعد اگه کپ اولیه ندارید به نظر من عوض نکنید. سوکت 5 سیم هم برخی سایت ها دارند و چیز نایابی نیست ولی با وجود سوکت هم تغییراتی لازم هست.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

من فامیلمون اتومات سال88 داره مال اون کپ نداره ولی به محض اینکه بنزین معمولی میزنه یه کپ وحشتناک میگیره چند بار ماشینش دستم بود فرقشو دیدم شما امتحان کنید چراغ بنزین روشن شد برید 10 تا سوپر بزنید این سریع معلوم نمیشه دوباره این 10 تا تموم شد برید سوپر بزنید شاید کپ برطرف شه. البته مدلای بالارو نمیدونم چطور هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، nestle گفته است :

سلام

من فامیلمون اتومات سال88 داره مال اون کپ نداره ولی به محض اینکه بنزین معمولی میزنه یه کپ وحشتناک میگیره چند بار ماشینش دستم بود فرقشو دیدم شما امتحان کنید چراغ بنزین روشن شد برید 10 تا سوپر بزنید این سریع معلوم نمیشه دوباره این 10 تا تموم شد برید سوپر بزنید شاید کپ برطرف شه. البته مدلای بالارو نمیدونم چطور هست

سلام

این کپی که مربوط به پدال هست بیشتر الکترونیکی هست و وابسته به پتانسیومتر داخل پدال هست که دیتا را دیر و اگه خراب باشه ناقص به ایسیو میفرسته و عمومیت داره و از لحاظ ماهیت با موردی که شما میفرمایید کمی تفاوت داره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

میخواستم بدونم که آیا پدال گاز ۵ سیم بر روی ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۶ هم قابله نصبه.

دریچه گازمم برقی هست

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

با سلام 

روز بخیر جناب قیمت نو این پدال 320 تومان هست و کلا هرچیزی دست دوم 30 درصد از قیمتش افت میکنه که با این حساب حدود 230 ولی اگر سالم و تمیز باشه تا 250 هم بنده پیشنهاد میکنم 

سوکت هم از خودشون بگیرید چون دیگه استفاده ای براشون نداره یا اگر مایل بودید از ایساکو ها تهیه کنید بعضی دارن که قیمتش 7 تومان هست

با احترام

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ardalan206 گفته است :

سلام 

میخواستم بدونم که آیا پدال گاز ۵ سیم بر روی ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۶ هم قابله نصبه.

دریچه گازمم برقی هست

سلام داداش

نخیر این واسه مدلای قبل از 92 هست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام :salam:

ماشین من (تیپ 2) یه مدته وقتی دور موتور از 3.5 رد میشه و کلاچ رو میگیرم که برم دنده بعد با اینکه پام رو از رو پدال گاز بر میدارم ولی دور موتور واسه 1 ثانیه افت نمیکنه و یه مقدار بالاتر میره و بعد برمیگرده.(یه جورایی گاز می خوره ) و وقتی دنده رو عوض میکنم و می خوام کلاچ رو ول کنم ماشین یه ضربه میزنه ( همون حالت نیم کلاچ دادن ) و همیشه موقع تعویض دنده باید یه مکس کنم و یعد کلاچ رو ول کنم که تو زمانایی که تو سر بالاییم ازار دهنده میشه

به عبارت دیگه مثل زمانی که تو حالت اسپرت دنده تعویض میکنن و موقع تعویض دنده گاز میدن و ماشین تو دنده بعدی یه حالت لانچ داره.مشکل از کجاست ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

فرق اساسی پدال پنج سیم ۳۰۷ با ۲۰۶ چیه؟

یه پدال گرفتم با کد ۰۴۱ که لیمیتر داره و مال ۳۰۷. به نظرتون نصبش کنم یا پس بدم؟ اگه نصبش کنم به مشکل نمی خورم؟

g1ny_wp_20180416_11_14_21_rich_li.jpg

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

سلام دوستان

فرق اساسی پدال پنج سیم ۳۰۷ با ۲۰۶ چیه؟

یه پدال گرفتم با کد ۰۴۱ که لیمیتر داره و مال ۳۰۷. به نظرتون نصبش کنم یا پس بدم؟ اگه نصبش کنم به مشکل نمی خورم؟

g1ny_wp_20180416_11_14_21_rich_li.jpg

میتونی نصب کنی مشکلی هم ایجاد نمیشه

اگه فاصله بین پدال ها هم استاندارد باشه نزدیک هم نباشه

برای این پدال سوکت فابریکش نیست نیمتونی استفاده کنی خوده فاب سوکت پدال را باید بشکنی سیم ها را به ترتیب رنگ ها بهم متصل کنی - فقط این دو سیم بیشتر داره باید تست کنی ببینی لیمتر این  کدومش هست یا اینکه همینجوری فعلا بدون لیمتر استفاده کنی

کار ساده ایی هست خودتم میتونی راحت داخله منزل با حوصله انجام بدی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری