Ali makulu

تصاویر بدون شرح!!! (فقط پستهای حاوی تصویر)

812 ارسال در این موضوع قرار دارد

بدون شرح

[attachment=0]ikco_resize.jpg[/attachment]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اsalam.gifاین هم آگهیه جدید و مشترک ایرانخودرو و سایپا مطمئن بعد از کلی مذاکرات.think.gif

[attachment=0]ads09.jpg[/attachment]

لینک به ارسال

ژیانه خیلی باحال بود با رنگ هایه دل نشین 25r30wi.gif

لینک به ارسال

در راستای ایجاد رقابت سالم بین تولید داخل و خارج شرکتهای ایران خودرو و سایپا ادغام شدند(طی جلسات متعدد و طولانی و مذاکرات شبانه روزی) و محصول جدید خود را با لوگوی جهانی از مرزهای کشور به صورت زمینی روانه بازار جهانی کردند

خبر به روایت تصویر:

0cetgatn3r8ictkisdey.jpg

لینک به ارسال

خوب حالا که همه دارن برای ایران خودرو تبلیغ میکنن ما هم یک چشمه نشون بدیم Mrgreen.gif

خودروی ملی رو که یادتونه ؟ Mrgreen.gif

در طی یک تصادف شدید یک دوچرخه با آخرین مدل خودروی ملی اتفاق افتاد !!!! raghs.gif

1319232023asdfsafsd.jpg

لینک به ارسال

به نظر من خودروسازی ایران فقط یک ظاهر خوب تحویل مشتری میده و از اونجایی که هر کسی نمیتوتنه تو بدنه و قسمت های داخلی اتومبیل رو ببینه برگ برنده دست اوناست .

حالا فکر کنید یک ماشین مثلا سمند را بر عکس کنند و تحویل چندتا جوون کنجکاور بدن تا تمام قطعات رو در بیارند و تمام گندکاریا رو بشه تا حال همه بهم بخوره از این همه سرهم بندی .

امروز که رفتم باند برای ضبط ماشین نصب کنم طرف میگفت چه راحت بریده میشه تخته ای که روش باند 206 نصب میشه

میگفت یک 206 مدل 82 چند روز پیش اومد انگار میخواستم فولاد رو برش بدم .... خودتون قضاوت کنید ...باور کنید خیلی ها که این مملکت رو ول میکنن ومیرن همین چیزا رو میبینن دیگه ... همین دروغها و کلک بازیها

دیشب تو تلویزیون بررسی کرده بودند قیمت کل قطعات برای سخت پراید شده بود حدود 3 میلیون و خورده ای ... بعد به چه قیمتی به مردم میدن !!!!!!!!!!!!!

مدیر فروش سایپا هم میگفت این مسایل خصوصی و سکرت هست ...

متاسفم ...فقط میشه تاسف خورد ...

لینک به ارسال

دوستان منظور دوستمون فقط نشون دادن عکس بود نه بحث کردن!

بحث هایی مثل این که روی جک هست یا نیست, واقعی هست یا نیست, با این ماشین اینقدر میشه رفت با این یکی نمیشه, زیاده, کمه و .... قطعا در نهایت باعث دلخوری خواهد شد. همانظور که 206 عزیز هم قبلا اخطار داد!

پس خواهش میکنم دیگه از این بحث ها نکنید.

لینک به ارسال

من 405 مدل 82 داشتم يه بار تو اتوبان ساوه -تهران باهاش به اندازه شايد 1 كيلومتر 180تا رفتم ولي ترسيدم چون خداييش رو هوا بودم مال همون سال 82 بود كه ماشين نو بود و من هم جوون تر

يكي از دوستان نوشته بود 405 مدل 81 كاربراتوري

از سال 80(البته يه سري از 80 ها 2000 توليد شد ولي آيينه برقي با دورموتور سنج و ... و)به بعد موتورها شدن 1800 انژكتوري

لینک به ارسال
من 405 مدل 82 داشتم يه بار تو اتوبان ساوه -تهران باهاش به اندازه شايد 1 كيلومتر 180تا رفتم ولي ترسيدم چون خداييش رو هوا بودم مال همون سال 82 بود كه ماشين نو بود و من هم جوون تر

از سال 80(البته يه سري از 80 ها 2000 توليد شد ولي آيينه برقي با دورموتور سنج و ... و)به بعد موتورها شدن 1800 انژكتوري

سلام

از سال 80 یا 81 انژکتوری تولید شد. ولی تا آخر سال 81 کاربراتوری هم تولید میشد. دقیقا با همون دور ستج و ساعت دیجیتال و آینه برقی و ....

لینک به ارسال

سلام

از سال 80 یا 81 انژکتوری تولید شد. ولی تا آخر سال 81 کاربراتوری هم تولید میشد. دقیقا با همون دور ستج و ساعت دیجیتال و آینه برقی و ....

بعيد مي دونم شما دقيقا مي دونيد

چون من سال 81 ثبت نام كردم و اون موقع گفتن كه يكسال هست ديگه پژو 2000 توايد نميشه و همه 1800 هستن

بعد از 9 ساله اولين باره دارم ميشنوم 405 مدل 81 كاربراتوري 2000 وجود داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری