206

بررسی علل مشکل کپ کردن و مکث گاز موتور tu3

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

203 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1400/01/31, 15:38:19، Hamed Bordbar گفته است :

متأسفانه این مشکل کپ کردن 206 بنده اعصابمو خرد کرده. دریچه گاز نو مگنت مارلی. سنسور دریچه گاز و استپر مگنت مارلی اصلی و نو. مپ سنسور بوش اصلی نو. سنسور اکسیژن ان تی کی ژاپن اصل نو. حتی ECU هم عوض شده. تعمیر موتور کامل انجام شده. واقعاً دیوانه شدم، هر تنظیم موتوری که میرم هم فقط دستگاه میزنن و میگن مپ سنسور، سنسور اکسیژن ... همه هم بی فایده و من همه اینا رو بهترین انداختم. خودم هم دیاگ دارم و دیاگ میزنم تنها خطا، خطای ناک سنور هست که میگه سیلندر 3 به حداکثر ضربه رسیده. خواهشاً کمکم کنید، واقعاً درموندم.

درود

روغن موتور این بار که تعویض کردید تنها 3 لیتر بریزید- ببینید تفاوتی احساس میکنید؟

در حالت فعلی سوکت pcv سه طرفه را جدا کرده و در مجاورت مدخل رها کنید، با ماشین دور بزنید کپ برسی کنید؟

o21l_tu3_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتتون بخیر

۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۸۲ دارم که همیشه تو سربالایی‌ها بصورت ناگهانی دور موتور میفته و چندین ثانیهطول میکشه تا دوباره به حالت اول برگرده و گاهی هم تا سرحد خاموش شدن پیش میره

یه مسئله‌ای هست اینه که تو این حالت وقتی پارو تا آخر روی پدال فشار میدم از خاموش شدن جلوگیری میکنه و کپ کردنش کمتر طول میکشه

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به ارسال

تعویض سنسور دما آب  مارک fae با لیبل ایساکو

در در 1395/06/31, 15:02:20، alirezamk گفته است :

سلام دوستان

ماشین من 206 مدل 91 تیپ 2 با کارکرد 50000 هست

مشکل خفه کردن موقع موتور سرد داره وقتی گرمه موتور هیچ مشکلی نداره ولی اول صبحها یا چند ساعت خاموش باشه موقع شروع حرکت موتور خفه میکنه و باید یه دقیقه صبر کنم دیگه بی مشکل کار میکنه تا اینکه کیلومتر زدم دیدم به به داره صدی 10 میسوزونه دیگه تامیرگاه رفتمو شمع و وایرو عوض کردم درست نشد بعد گفتن چون سنسور اکسیژن گرم کن داره و موتور گرم مشکلی نداری از اونه.... سنسورم عوض کردم ولی هیچ تغییری نکرد....دیگه دست به دامن شما شدم

اینم بگم که دیاگ هیچ خطایی نشون نمیده

میخواستم دریچه گازو سنسور map رو بشورم ولی ماشین تو حرکت اصلا کپ نمیکنه... شک کردم گفتم بپرسم

کمک کنییییید [gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]

تعویض سنسور دما آب  مارک fae با لیبل ایساکو

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری