amirsaman

صدا های غیر عادی از موتور (صدا های غیر ریتمیک)

900 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 15 دقیقه قبل، amin6062 گفته است :

تشکر از پاسختون

دسته موتورها و شمع کمتر از 20 تا کار کرده

صدا و لرزش ریتمیکه و هر یه دوری که تسمه میزنه یه تکون میخوره که با کولر گرفتن تشدید میشه

فردا یه کلیپ چند ثانیه ای ازش میفرستم اگه بشه دوستان نظر بدن خیلی خوبه:razz:

پیش مکانیک ببرم خراب هم نباشه عوض میکنه به قدری تاحالا این مکانیکا خرج واسم تراشیدن و بعضا وضعیت ماشینو هم بدتر کردن که واقعا ترس دارم ازشون

و اینم بگم یکی از بهترین سایتهای ماشینی که تاحالا دیدم همین سایته در حدی که 206 رو دلم نمیاد عوضش کنم .فک نکنم بجز 206 ماشین دیگه ای سایت تخصصی داشته باشه اونم با این اعضا با معرفت و با اطلاعات بالا

خوب بیست هزارتا عمر اخر شمع هست مخصوصا اگه این بین وا نکرده باشی تمیزش کنی لرزشم اگه همراه با صدای قیژ قیژ باشه که اشاره کردید صدا هم داره ممکنه به همون هرزه گردها یا فولی دینامو کمپرسور کولرو ... مربوط باشه

در مورد مکانیک کاملا باهاتون موافقم ولی چاره ای نیست و باید برید بلاخره برای تعمیر و سرویس من خودم همیشه پیش یه مکانیک میرم اگه یه چیز جزعی رو بگه خرابه و با هزینه کمی درست شه درست میکنم ولی مثلا اگه یه ایراد بزرگو پر خرج بگیره مثلا تو همین مورد ماشین شما بگه مثلا پمپ هیدرولیک یا کمپرسور کولر خرابه ازش قیمت تعمیر یا تعویضشو میپرسم بعد دو سه تا مکانیک دیگه ام نشون میدم اگه همشون یه حرف زدن اونی که قیمت پایینتری گفته میزارم برای تعمیر قطعه رم همیشه سعی میکنم خودم بخرم 

حالا که مکانیکها زرنگ شدن ما هم مجبوریم دیگه ،به شما ام پیشنهاد میدم حتما به دو سه تا مکانیک نشون بدید ولی فقط ایرادو ازشون بپرسید و فعلا برای تعمیر اقدام نکنید مگر در صورتی که ایراد کوچک‌و کم هزینه باشه مثلا بگه هرزگرد خرابه بگیر بیار عوض کنم 

در مورد این سایتم کاملا باهاتون موافقم خودش یه امتیازیه برای ۲۰۶ دارها

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان نظرتون در مورد این صدا از موتور چیه؟ گوشی رو بغل موتور نگه داشتم و ضبط کردم. 

http://s8.picofile.com/file/8328948168/202795.html

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، immunology گفته است :

دوستان نظرتون در مورد این صدا از موتور چیه؟ گوشی رو بغل موتور نگه داشتم و ضبط کردم. 

http://s8.picofile.com/file/8328948168/202795.html

از سمت تسمه دینام میومد؟به نظر صدای تسمه اس.تسمه رو در بیارید ببینید صدا قطع  میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

مکانیک گفت موتورگرم بوده احتمالا واترپمپ خراب شده و صدا از اونه. 

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا ماشین من 160هزار کارکرد هست مدل 90 وی 8

تازگی ها وقتی که ماشین رو معمولی داره حرکت میکنه و قصد دارم یهو شتاب بهش بدم و گاز ماشین رو یهو بیشتر فشار میدم صدای موتور که عادی هست به صدای زوزه و قووووووو( تشبیه صدا بلد نیستم.ببخشید ولی صداش به گوش عین همینه که نوشتم.) تغییر میکنه و وقتی دور میگیره یا فشار گاز رو کم میکنه دوباره صدا عادی میشه.

فقط موقعی که ماشین حرکت میکنه و اینجور گازش میدم صدا تغییر میکنه.موقعی حرکت نمیکنه و ایستاده هرچقدر ک گاز بدم صدای ماشین همونجور عادیه عادی هست.از مکانیک که پرسیدم گفت بخاطر رینگا موتور و نوع بنزین هاست.اگه سوپر بزنی کمتر میشه این تغییر صدا حین گاز دادن زیاد.

اگزوز و کاتالیزور رو هم هیچ تغییری ندادم.

آیا طبیعیه این حالت یا اینکه ایرادی داره؟.مکانیک ک میگفت ایرادی نداره و نگران نباش.

ویرایش شده در توسط alinorouzi

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، alinorouzi گفته است :

آقا ماشین من 160هزار کارکرد هست مدل 90 وی 8

تازگی ها وقتی که ماشین رو معمولی داره حرکت میکنه و قصد دارم یهو شتاب بهش بدم و گاز ماشین رو یهو بیشتر فشار میدم صدای موتور که عادی هست به صدای زوزه و قووووووو( تشبیه صدا بلد نیستم.ببخشید ولی صداش به گوش عین همینه که نوشتم.) تغییر میکنه و وقتی دور میگیره یا فشار گاز رو کم میکنه دوباره صدا عادی میشه.

فقط موقعی که ماشین حرکت میکنه و اینجور گازش میدم صدا تغییر میکنه.موقعی حرکت نمیکنه و ایستاده هرچقدر ک گاز بدم صدای ماشین همونجور عادیه عادی هست.از مکانیک که پرسیدم گفت بخاطر رینگا موتور و نوع بنزین هاست.اگه سوپر بزنی کمتر میشه این تغییر صدا حین گاز دادن زیاد.

اگزوز و کاتالیزور رو هم هیچ تغییری ندادم.

آیا طبیعیه این حالت یا اینکه ایرادی داره؟.مکانیک ک میگفت ایرادی نداره و نگران نباش.

سلام در چنین کارکردی دیده شده بلبرینگ پلوس شاگرد خراب شده واین صدا به گوش میرسد برای اطمینان بیشتر دقت کنید صدا زیر پای شاگرد نیست ؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

سلام در چنین کارکردی دیده شده بلبرینگ پلوس شاگرد خراب شده واین صدا به گوش میرسد برای اطمینان بیشتر دقت کنید صدا زیر پای شاگرد نیست ؟

اتفاقا دسته دنده تویه دور موتور 3هزار ب بالا لرزش داره ک یکی میگفت احتمالا پلوس بلند تاب دار شده.پس واجب شد بازش کنم.چون حدود 4سال میشه زیروبند ماشین دست نخورده

لینک به ارسال

دوستان صدای موتور ماشبن من که زمخت و خشن هست.موقعی که کولر میگیرم چقت گاز دادن و شتابگیری اون صدا خیلی خشن تر و خشکتر و زمخت تر میشه.(صدای داخل اتاق)خیلی بدتر از پیکان و پرایدو اردی و...

کسی میدونه دلیلش چیه؟

لینک به ارسال

دوستان وقتی ماشین رو روشن میکنم وقتی دور موتور پایین هست یه صدای خر خر، از قسمت موتور میاد. وقتی گاز میدم کم میشه. اگه کولر رو هم روشن کنم این صدا خیلی بیشتره. به نظرتون این صدا از چیه؟ اینم صداش:

http://s9.picofile.com/file/8332242518/260696.html

لینک به ارسال
در در 1397/03/27, 12:45:01، alinorouzi گفته است :

اتفاقا دسته دنده تویه دور موتور 3هزار ب بالا لرزش داره ک یکی میگفت احتمالا پلوس بلند تاب دار شده.پس واجب شد بازش کنم.چون حدود 4سال میشه زیروبند ماشین دست نخورده

دوستان مشکل صدا از هیچ کدوم از قطعات ماشین نبود.فقط پیچ های فیلتر هوا رو که سفت نکرده بود باعث ب وجود اومدن صدا میشد موقع شتابگیری

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری