sharif

تاپیک جامع قیمت گذاری تمامی مدل های 206 (قیمت بدید )

2,969 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

لطفا یه قیمت بدید میخام ماشینمو بفروشم

تیپ 2 مدل 84

دوررنگ ولی  جلو عقب سقف و ستون پلمپ

بیمه تا برج 12 تخفیف کامل

موتور تعمیر کامل شده و پیستون و سوپاپ و رینگ و یاتاقان و میل لنگ نو شده(ماشین هنوز تعمیرگاهه و کاراش آخر هفته تمام میشه)

کلاچ نو شده

کولر دو هفته سرویس شده

چقدر بفروشم ضرر نکردم؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 16 دقیقه قبل، AS66 گفته است :

دوستان سلام

تیپ 2 مدل 84

موتور تعمیر کامل شده و پیستون و سوپاپ و رینگ و یاتاقان و میل لنگ نو شده(ماشین هنوز تعمیرگاهه و کاراش آخر هفته تمام میشه)

کلاچ نو شده

کولر دو هفته سرویس شده

چقدر بفروشم ضرر نکردم؟

داداش من یه تیپ دو اخر 84 نقره ای پارسال خریدم دور رنگ بود تقریبا ولی در عقب و کمی اطراف  و سقفو ستون رنگ نداشت بیمه تخفیف کامل پخش پایونیر زنون سالم بود ولی یه خورده خرجایی بلاخره داشت 14 خریدم بعد دیسپلی تایپ بی انداختم پخششو به دسته کنترل فرمون وصل کردم کولر مولرشم ردیف بودروکش صندلی ام انداختم  16 فروختم خرج محضرم نصف یه صفحه میخواست کمی کمکاش خشک بود ولی جلو بندیداکسل سالم بود چهارتا لاستیک کورسا 205 هم از اول داشت تقریبا شصت درصد کیلومترش 160 تا بود البته نمیدونم کم شده بود یا نه یه مقدارم شتابش کم بود که فکر میکنم  سرسیلندرش تراش اخر بود البته من برا فروشش عجله نکردم هر وقت سذم خلوت میشد تو دیوار اگهی میکردم پیش خودم میگفتم خریدن خریدن نخریدن سوار میشم  

بعد اومدم یه ،89 خریدم نود هزارتا کارکرد  که دور رنگ نیست ولی جلوش تصادف داشته کاپوت و گلگیر تعویضه ولی شاسی ماسی دستنخورده رکابا و اطراف و عقب و سقفو ستون غیر از یه تیکه رو گلگیر عقب کوچولو بیرنگه موتورش خیلی سالمتره از قبلی اتاقش خیلی بی صداتره ای بی اس داره بیمش چهار سال تخفیف داره کولر بخاری ردیف خریدم نوزده تومن البته یه سه تومنی خرجش کردم روکش صندلی دیسپلی تایپ بی کروز لیمیتر پخش و باند پایونیر بیمه سه ماه داشت بیمه کردم  فنی ام یه صفحه انداختم و یه واتر پمپو رادیات قبلیرم نگه میداشتم اونم صفحه و کمی اطرافش خورده بودو پمپ هیدرولیکو سرسیلندرش یه یکو نیم دو تومنی خرج داشت ولی این خوب پنج مدل بالاتره رنگشم سفیده که از اول دنبال سفید بودم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، AS66 گفته است :

دوستان سلام

تیپ 2 مدل 84

کلاچ نو شده

کولر دو هفته سرویس شده

چقدر بفروشم ضرر نکردم؟

سلام

بنظرم بخاطر رنگ همون 13-14 خوبه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
سلام
206 نقره ای دور رنگ تو موتور و سقف و صندوق بدون رنگ و ضربه مدل 82 موتور آذر ماه سال قبل تعویض شده و همه موارد قانونی طی شد.شماره موتور جدید ثبت در برگ سبز،ظاهر مرتب در حد 88، لاستیک قابل قبول، بیمه تا برج 11 و از ابتدا تخفیف، کولر روشن، روکش صندلی و پخش فلش خور، باطری هنوز گارانتی داره، دینام تازه سرویس شده همه کارا رسیده.کارکردشم 223000
قیمت 13500
تماس از طریق پیامک یا تلگرام بازدید آمل

لینک به ارسال
در در 1396/06/05, 08:05:36، mahmoud59 گفته است :
سلام
206 نقره ای دور رنگ تو موتور و سقف و صندوق بدون رنگ و ضربه مدل 82 موتور آذر ماه سال قبل تعویض شده و همه موارد قانونی طی شد.شماره موتور جدید ثبت در برگ سبز،ظاهر مرتب در حد 88، لاستیک قابل قبول، بیمه تا برج 11 و از ابتدا تخفیف، کولر روشن، روکش صندلی و پخش فلش خور، باطری هنوز گارانتی داره، دینام تازه سرویس شده همه کارا رسیده.کارکردشم 223000
قیمت 13500
تماس از طریق پیامک یا تلگرام بازدید آمل

اینم لینک آگهی با عکس

https://www.sheypoor.com/206-مدل-82-20472126.html

لینک به ارسال

سلام

من یه تیپ 4 مدل 82 دارم . تقریبا فول هست . چون همه شیشه ها برقیه ولی ایرکاندیشن دستیه اونوقت کروز داره و ماسماسک ضبط هم داره کنار فرمون 2 ایربگه هم هست .دورش لکه لوکه رنگه . موتوری سالمه چندتا مشتری بردن برای تست مکانیکی و تنظیم موتور و گیربکس و اینا همه چی سالم بدون ایراد .من قیمت گذاشتم 17.500 نمیدونم قیمتم خوبه کمه یا زیاده؟

میدونین دیگه تیپ 4 یکم فرق میکنه با بقیه

لینک به ارسال
در در 1396/05/02, 16:51:58، koosharaisi گفته است :

سلام دوستان.

پدرم یه 206 نقره ای مدل 90 ( فرانسوی ) 49,000 کار داره گذاشته واسه فروش، 

بقل چراغ ها و در بیرنگ صافکاری شده ماشین فقط آب و روغن عوض کرده و یک بار یکی از دسته موتور ها تعویض شده همه چی فابریک.

اینم عکساش :

1_resize.jpg

سلام دوستان.

این ماشین همچنان موجوده ،

۰۹۰۲۱۷۲۴۱۹۵

لینک به ارسال

سلام دوستان من قصد دارم ماشینمو عوض کنم خیلی کم کار کرده 27000 تا,کلی هم قطعه گرون واسش عوض کردم  الان هر کی میاد میگه چون مدل 90 هست ما مدل رو نگاه میکنیم انگار بنز SLR میخواد بخره که مدل 90 از 96 اپشن کمتر داشته باشه :Ghelyon:

همراه مکانیک قیمت کارشناسی ماشین رو بدون حساب کردن تجهیزات اضافی واسم زده 30 تومن ایا این قیمت واسه این ماشین زیاده ؟ 

لینک اگهی

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، green day گفته است :

سلام دوستان من قصد دارم ماشینمو عوض کنم خیلی کم کار کرده 27000 تا,کلی هم قطعه گرون واسش عوض کردم  الان هر کی میاد میگه چون مدل 90 هست ما مدل رو نگاه میکنیم انگار بنز SLR میخواد بخره که مدل 90 از 96 اپشن کمتر داشته باشه :Ghelyon:

همراه مکانیک قیمت کارشناسی ماشین رو بدون حساب کردن تجهیزات اضافی واسم زده 30 تومن ایا این قیمت واسه این ماشین زیاده ؟ 

لینک اگهی

سلام

کسی اگه از نظر مدل بخواد بله یکم بالاست

ولی اگر کسی واقعا خواهان همین مدل باشه که اینگونه اشخاص کم هم نیستن نه بالا نیست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

اس دی مدل ۸۹ با کارکرد ۳۳هزار میگه ۳۳ تومن،میارزه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری