mayssam20002

بهترین بنزین برای 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

430 ارسال در این موضوع قرار دارد

یه مسله مهم دیگه ای هم که وجود داره جایگاهی است که از اون بنزین میزنین من همیشه از جایگاههای شرکتی بنزین میزنم چون خصوصها واقعا اشغاله و حقه بازی توشون زیاده

سلام

من هیچ وقت به این نکته توجه نکرده بودم , واقعا در این حد مهمه؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
یه مسله مهم دیگه ای هم که وجود داره جایگاهی است که از اون بنزین میزنین من همیشه از جایگاههای شرکتی بنزین میزنم چون خصوصی ها واقعا اشغاله و حقه بازی توشون زیاده

سلام

من هیچ وقت به این نکته توجه نکرده بودم , واقعا در این حد مهمه؟؟؟؟؟؟؟

این موردی که خدمت شما عرض کردم تجربه شخصی بنده و خیلی دیگه از دوستانم هست تا آنجاییکه ما جایگاههای خوب را به هم معرفی میکنیم من خودم در حال حاضر بنزین سوپر را از جایگاه خیابان پاکستان میزنم و واقعا راضیم، جایگاه خیابان دولت (نرسیده به سه راه نشاط) هم قبل از تعمیرات خیلی خوب بود ولی بعد از تعمیرات من آنجا سوختگیری نکردم.

لینک به ارسال

ممنونم از راهنماییت دوست من

لینک به ارسال

با یکی از دوستان جلای وطن کرده که با بوش همکاری داشته چت میکردم سر مشکل این که اتل بنده سوپر شناسیش ناجوره و چه کنم!! گفتش که سوپر نزن! چون پیرو درخواست عدم سازگاری بنزین معمولی ایران با 206 از بوش خواستن راه حلی پیشنهاد کنن. اینا هم اومدن 745 را با نرم افزاری مختص ایران معرفی کردن به طوری که ecu همیشه در حالت بعد از ناک کار میکنه یعنی طوری پاشش رو تنظیم میکنه که انگار ناک اتفاق افتاده اما خب واقعی نیست و خبری هم از ناک نیست. اینجوری مشکل اکتان پایین بنزین داخلی با 206 های 1600 حل میشه! در واقع صورت مساله پاک شده. تو سایت تیونینگ تالک همه دوستانی که وارد این بحث شدن رو این مساله عدم تغییر رفتار موتور با سوپر موافق بودن اما خب اینجا خوشبختانه یکی دو تا از عزیزان این مشکل رو ندارن . .

در مورد تغییر ضریب تراکم هم کمی صحبت شد اما راسش دقیق یادم نمیاد نتیجه چی شد!! نمیتونم رو حدس و گمان چیزی بگم بعد غلط باشه.

لینک به ارسال

تغییر ضریب برای چی حسین جان؟

موتور های کد قدیمی قدیمی (فکر کنم N6A) که رو تیپ 4 ها هستن نسبت تراکم بیشتری دارن و مدل های ایران فکر کنم NFU نسبت تراکم کمتره

منظور همینه یا اینکه نسبت تراکم رو خودمون دست بزنیم؟

البته کد ها رو غاطی کردم شاید برعکس گفتم

لینک به ارسال

حدسم اینه که تنها تغییر ورژن 7.4.4 به 7.4.5 نبوده.و تراکم هم حتما وجود داشته. جسته و گریخته از دوستان شنیدم مرکز موتور ایرانخودرو این تغییرات رو اعمال کرده . از طرفی 405 tu5 جدید مگر 7.4.4 نیستند؟ چرا ایرانخودرو اصرار داره اعلام کنه که 110 اسب بخار ندارند؟

در tt هم خیلی گشتم جواب پیدا نکردم.

لینک به ارسال
تغییر ضریب برای چی حسین جان؟

موتور های کد قدیمی قدیمی (فکر کنم N6A) که رو تیپ 4 ها هستن نسبت تراکم بیشتری دارن و مدل های ایران فکر کنم NFU نسبت تراکم کمتره

منظور همینه یا اینکه نسبت تراکم رو خودمون دست بزنیم؟

البته کد ها رو غاطی کردم شاید برعکس گفتم

میگم که یادم نیست اما حرفش درحد شایعه زده میشد که ضریب تراکم رو تغییر دادن اما به شخصه فکر میکنم خیلی بعیده. به همون تغییر ورژن بسنده کردن. کی میتونیم خودمون ضرییب رو دست بزنیم!

لینک به ارسال

دوستان کسی از مکمل های افزایش اکتان کاسپین قرمز رنگ استفاده کرده؟ با توجه به قیمت هزار تومنیش تاثیری داره؟

یکی از دوستام توی مزدا3 راستفاده کرده بود میگفت تا یک هفته ماشین بد کار میکرد!!

لینک به ارسال
دوستان کسی از مکمل های افزایش اکتان کاسپین قرمز رنگ استفاده کرده؟ با توجه به قیمت هزار تومنیش تاثیری داره؟

یکی از دوستام توی مزدا3 راستفاده کرده بود میگفت تا یک هفته ماشین بد کار میکرد!!

با سلام

استفاده از مکمل های افزایش اکاتان (البته بعضی هایش خوبه ) برای ماشین خوب نیست بعد از مدتی باعث میشه کاتالیست کانورتور کیپ بشه که یا شما باید مودیفایش کنید یا کلا ورش دارید

لینک به ارسال

برای 206 16 سوپاپ فقط از بنزین سوپر استفاده کنید حتی اگر کیفیت نداشته باشه باز از بنزین معمولی بهتره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری