mayssam20002

بهترین بنزین برای 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

430 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 206+ فرق بنزین معمولی و سوپر بخوبی مشخصه .شتابگیری با بنزین سوپر بهتره. من در مقایسه با تندر میگم که وقتی داشتم اصلا تفاوتی نمیکرد. البته در ریو تفاوت از 206+ بیشتر بود.

ایمان جان ورژن ecu برا شما مگه 7.4.5 نیست؟

اگر همینطوره که انتظار میره باشه اولین موردی هست که دیدم تفاوت دو نوع بنزین رو احساس کرده! مگه اینکه این 206 پلاس تفاوتی کرده باشه که خیلی بعیده.

جریانش مفصله خواستی توضیح بدم!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دقت کردید بنزین سوپر در موتورهای ecu 7.4.5 انگار هیچ تاثیری نداره!!

من دوسری تیپ ۵ با ECU 7..4.5 داشتم یکی مدل ۸۵ بود و الان هم یه مدل ۸۹ دارم که فقط سوپر میزنم و واقعا موثره چون بنزین معمولی که میزنم جدا از بحث شتابگیری شدیدا ماشین مشکل لرزیدن پیدا میکنه البته نه از نوع صبحگاهی در ضمن وقتهایی هم که مسافرت میخوام برم یه اکتان بوستر WURTH آلمانی میریزم که واقعا در شتابگیری موثره.

لینک به ارسال
سلام

مبحث لرزش موتور های 1600 در ایران (اگر مشکل دسته موتور و غیره نداشته باشن) بر میگرده به بنزین که البته دمای پایین و رطوبت بالا بیشتر دیده شده که البته امسال زمستون با اینکه کیفیت بنزین ها پایین بود این مشکل را مثل سال های قبل نداشت و اما راه حل های حدودی

اول که ایران خودرو گیر داد به سوپاپ ها و گفت سوپاپ هایی که روی اونها کد W حک شده باید تعویض بشه و فراخوان کوچکی هم داد که بعضی انجام دادن و عده ای باز هم نتیجه نگرفتند

در وهله دوم ایران خودرو پیشنهاد شمع بوش سوپر پلاس و استفاده از بنزین معمولی را داد که بد نبود و بهتر نتیجه داد.

در اخر هم تعویض به موقع فیلتر بنزین و بازگذاشتن سوئیچ تا قطع صدای پمپ بنزین و شستشوی انژکتور با دستگاه اولترا سونیک پیشنهاد داده میشه

وحید

روشی را که بنده به شخصه بعد از ۴ سال درگیری و امتحان سایر روشهای بالا و غیره نتیجه گرفتم استفاده از مکمل روغن بود حتی استفاده از توتال ۹۰۰۰ نیز فایده نداشت.

لینک به ارسال

من دوسری تیپ ۵ با ECU 7..4.5 داشتم یکی مدل ۸۵ بود و الان هم یه مدل ۸۹ دارم که فقط سوپر میزنم و واقعا موثره چون بنزین معمولی که میزنم جدا از بحث شتابگیری شدیدا ماشین مشکل لرزیدن پیدا میکنه البته نه از نوع صبحگاهی در ضمن وقتهایی هم که مسافرت میخوام برم یه اکتان بوستر WURTH آلمانی میریزم که واقعا در شتابگیری موثره.

ممنون می شم یه کوچیک در مورد این اکتان بوستر که گفتی توضیح بدیhappy.gif

لینک به ارسال

ممنون می شم یه کوچیک در مورد این اکتان بوستر که گفتی توضیح بدیhappy.gif

عرض به حضور شما که عکس آنرا در لینک زیر میتونین ببینین:

http://www.wurth.co.uk/product-0893559100.php

طبق ادعای سازنده استفاده از این اکتان بوستر برای هر ۶۰ لیتر به میزان ۳۰۰ میلی لیتر(یک قوطی) توصیه شده که باعث افزایش عدد اکتان به میزان ۲ تا ۵ عدد میشود. از خوردگی سیت سوپاپها و ناک زدن موتور جلوگیری میکند و برای اتوموبیلهای با کاتالیزور پیشنهاد شده.در حال حاضر تعمیرگاههای شرکت ستاره ایران این اکتان را برای تمامی مدلهای مرسدس بنز موجود در ایران استفاده میکنند.

جدای از ادعاهای سازنده همانطور که عرض کردم استفاده از آن در جاده باعث افزایش چشمگیر شتاب و کشش ماشین میشه ولی توی شهر به علت پایین بودن متوسط سرعت تاثیر آن خیلی بارز نیست. (یه جوری صحبت کردم که انگار کارخانه سازنده ارثیه پدریمه)اگر اطلاعات دیگه ای هم نیاز داشتید بفرمایید تا بگم.

لینک به ارسال

salam.gif

خیلی ممنون از توضیح و راهنماییت , یه سفر در پیش دارم حتما استفاده می کنم

لینک به ارسال
در 206+ فرق بنزین معمولی و سوپر بخوبی مشخصه .شتابگیری با بنزین سوپر بهتره. من در مقایسه با تندر میگم که وقتی داشتم اصلا تفاوتی نمیکرد. البته در ریو تفاوت از 206+ بیشتر بود.

ایمان جان ورژن ecu برا شما مگه 7.4.5 نیست؟

اگر همینطوره که انتظار میره باشه اولین موردی هست که دیدم تفاوت دو نوع بنزین رو احساس کرده! مگه اینکه این 206 پلاس تفاوتی کرده باشه که خیلی بعیده.

جریانش مفصله خواستی توضیح بدم!!

سلام حسین جان

ورژن 7.4.5 هستش . با توجه به تجربه تندر واقعا تفاوت سوپر و معمولی رو متوجه میشم. مخصوصا در دنده های سبک واضحتره و شتابگیری متفاوت میشه. البته نه مثل بعضی شنیده ها که حکایت از ناک داره.شما هم اگر محبت کنید وقت عزیزت رو صرف توضیح کنی خیلی لطف میکنی.

تغییرات ecu ها ظاهرا همزمان شده با تغییرات در تراکم tu5 در ایران که برای سازگاری بهتر با بنزین ایران بوده . منتها اطلاعاتی در این زمینه و احیانا همزمانی این تغییرات وجود نداره.

لینک به ارسال

اگه سوپر واقعا سوپر باشه واسه هرماشینی تاثیرش محسوسه...ولی در حال حاضر این سوپرهاییکه تو جایگاه هست جز هدر دادن پول و بداستارت خوردن TU5 چیزی رو عایدتون نمیکنه و تاثیری نداره

این مساله زیاد تست شد واسه من و خیلی دیگه از دوستان...

لینک به ارسال

سلام

رو ماشین ما فقیر فقرا TU3a که کامل مشخصه حتی با این سوپر های بدشون

لینک به ارسال

یه مسله مهم دیگه ای هم که وجود داره جایگاهی است که از اون بنزین میزنین من همیشه از جایگاههای شرکتی بنزین میزنم چون خصوصها واقعا اشغاله و حقه بازی توشون زیاده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری