mayssam20002

بهترین بنزین برای 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

430 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

و تشکر از سایت خوبتون

من میخواهم 206 تیپ 5 ایشالله بخرم که 16 سوپاپه تو فرومای دیگه شنیدم از مشکلش با بنزین معمولی و لرزشش در ابتدای روشن شدن آیا کسی هست که 206 تیپ 5 داشته باشه و بنزین معمولی بزنه چون من از لحاظ اقتصادی برام زدن بنزین سوپر به صرفه نیست در ضمن من نمیخوام کورس هم بزارم برای رفتن سر کار و مسافرت گردش میخوام البته تیپ های پایینتر به دلیل شتاب کمتر و قدرت کمتر مد نظرم نیست لطفا من راهنمایی کنین در ضمن خود ایران خودرو به صورت اپشن چه چیزایی رو بخواتم اضافه میکنه و حدود فیمتشم میدونین لطفا بگید

باتشکر خدا نگه دار

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز سلام و خوش آمدید

بنزین سوپر به واسطه اکتان بالاتر ، برای موتور با تراکم بالای Tu5 مناسبتره تا بنزین معمولی ولی استفاده از بنزین معمولی هم مشکل خاصی رو ایجاد نمیکنه و اطرافیان من هم از بنزین معمولی استفاده میکنن و خبری از ریپ زدن نیست

تو ایران این قضیه زیاد حساب کتاب نداره و یک دوره بنزین سوپر خوب از اب در میاد و یک ماه بعد با بنزین سوپر ماشینتون صبح ها باید 4 بار استارت بخوره تا روشن بشه و با بنزین معمولی تک استارت روشن میشه!

متاسفانه ای واقعیته و نمیشه نسخه پیچید که همیشه بنزین سوپر بزنین یا همیشه معمولی

برای استفاده از بنزین معمولی میتونین از مکمل های سوخت با کیفیت مثل ورث و گانک استفاده کنین

لینک به ارسال

سلام ممنون از راهنماییتون

قیمت مکمله چنده اگه نریزم چی میشه در ضمن تو اینترنت سرچ کردم شنیدم هیوندای از مشتریای ایرانیش خواسته که بنزین سوپر نزنید چون خیلی بدتر از معمولیه

لینک به ارسال

بله دوره ای بنزین سوپر به واسطه ماده ای که به منظور افزایش اکتان در واحد های پتروشیمی(نه پالایشگاه!) مخلوط میشد، دچار رسوب زدگی روی سوپاپ ورودی و آسیب به موتور میشد که موتور های ساخت هیوندا و مشترکا کیا، به مشکل بر خوردن و جالبه عموما همین ماشین ها مشکل داشتن و خبری از ایراد در تویوتا ها یا حتی پژو و... نبود

به همین دلیل این قضیه که مربوط به گذشته هم هست سند نمیشه و در عمل دیده میشه که بنزین سوپر عملکرد بهتری رو برای موتور به ارمغان میاره

قیمت مکمل ها هم بستگی به محلی که خرید میکنین از 3 هزار تومن تا 6 هزار تومن

البته اجباری در استفاده از مکمل نیست

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من تیپ5 جدید دارام بله هنگام استارت ماشین بد تکانی میخوره خودتون هم میلرزونه این عیب از دسته موتور بالایی هست که به راحتی قابل مشاهده هست جلوی منبع اب رادیوتور متاسفانه دسته موتور ضعیفی هست از من روز اول شکست و عوضش کردم و دسته موتور زانتیا گذاشتم.

با ریختن اکتان سوختت کم میشه البته سوپر اکتان هم هست به نام کاسپین در قوطی های قرمز رنگ به قیمت هزار تومن من میریزم و سوختم هم کم میکنه.

فکر نکنم برای تیپ5 اپشن هم گذاشته باشن باید بپرسی شاید رینگ اسپرتی. جتودوزی یا همین چیزا اضافی بدن . که نیست.

لینک به ارسال

سلام

مبحث لرزش موتور های 1600 در ایران (اگر مشکل دسته موتور و غیره نداشته باشن) بر میگرده به بنزین که البته دمای پایین و رطوبت بالا بیشتر دیده شده که البته امسال زمستون با اینکه کیفیت بنزین ها پایین بود این مشکل را مثل سال های قبل نداشت و اما راه حل های حدودی

اول که ایران خودرو گیر داد به سوپاپ ها و گفت سوپاپ هایی که روی اونها کد W حک شده باید تعویض بشه و فراخوان کوچکی هم داد که بعضی انجام دادن و عده ای باز هم نتیجه نگرفتند

در وهله دوم ایران خودرو پیشنهاد شمع بوش سوپر پلاس و استفاده از بنزین معمولی را داد که بد نبود و بهتر نتیجه داد.

در اخر هم تعویض به موقع فیلتر بنزین و بازگذاشتن سوئیچ تا قطع صدای پمپ بنزین و شستشوی انژکتور با دستگاه اولترا سونیک پیشنهاد داده میشه

وحید

لینک به ارسال

دقت کردید بنزین سوپر در موتورهای ecu 7.4.5 انگار هیچ تاثیری نداره!!

لینک به ارسال

سلام

حسین جان مخلصیم

دقیقا

وحید

لینک به ارسال

در 206+ فرق بنزین معمولی و سوپر بخوبی مشخصه .شتابگیری با بنزین سوپر بهتره. من در مقایسه با تندر میگم که وقتی داشتم اصلا تفاوتی نمیکرد. البته در ریو تفاوت از 206+ بیشتر بود.

لینک به ارسال
در 206+ فرق بنزین معمولی و سوپر بخوبی مشخصه .شتابگیری با بنزین سوپر بهتره. من در مقایسه با تندر میگم که وقتی داشتم اصلا تفاوتی نمیکرد. البته در ریو تفاوت از 206+ بیشتر بود.

منم تفاوتش رو تو 206 م دیدم با اینکه تیپ 2 هم هستش اما بازم کامل حس می کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری