mp2006

تاپیک جامع سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل

4,195 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، Mohsencrain67@gmail.com گفته است :

سلام آقا من تیپ دو ثبت نام گردم تحویل اسفند به نظرتون با  چقدر تاخیر تحویل میدن؟ اصلا میدن؟🙄

سلام کی ثبت نام کرده بودید و با چه قیمتی؟ قیمت قطعی بود یا هنگام تحویل؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.یه وی ۸ ثبت نام قطعی داشتم برای یکی آشناها تحویل  آذر پارسال بود الان فاکتور شده.کل مبلغ پارسال تو تیر ماه پرداخت شده الان رفتم تو سایت دیدم ۶ میلیون و خورده ای مابتفاوت داره! حلا مابتفاوت بیمه طبیعیه برای همه هست ولی دیگه چیزی نباید باشه که؟یعنی قطعی ها رو هم گرون کردن؟کسی تحویلی داشته قطعی؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، DBBU گفته است :

سلام دوستان.یه وی ۸ ثبت نام قطعی داشتم برای یکی آشناها تحویل  آذر پارسال بود الان فاکتور شده.کل مبلغ پارسال تو تیر ماه پرداخت شده الان رفتم تو سایت دیدم ۶ میلیون و خورده ای مابتفاوت داره! حلا مابتفاوت بیمه طبیعیه برای همه هست ولی دیگه چیزی نباید باشه که؟یعنی قطعی ها رو هم گرون کردن؟کسی تحویلی داشته قطعی؟

برای برادر من که ماشین 405 ش تحویل آبان بود و توی نوروز امسال تحویل دادن ، ما به تفاوتی نداشتن و حدودا 4 میلیون سود مشارکت و دیرکرد تاخیر شد که نهایتا سه هفته پیش تماس گرفت با نمایندگی و گفتن بیا تا بهت نامه ای بدیم برای بانک صادرات و گرفتن این پول ، میخواستم بگم که شما مطمئنی ما به تفاوته و نه سود پولت و همچنین خسارت دیرکرد ماشین ، دوست عزیز ؟ چون میگفتن که شاید برای ماشین های تحویل دی یا بهمن به بعد ما به تفاوت بگیرن

ویرایش شده در توسط majid2007
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

برای برادر من که ماشین 405 ش تحویل آبان بود و توی نوروز امسال تحویل دادن ، ما به تفاوتی نداشتن و حدودا 4 میلیون سود مشارکت و دیرکرد تاخیر شد که نهایتا سه هفته پیش تماس گرفت با نمایندگی و گفتن بیا تا بهت نامه ای بدیم برای بانک صادرات و گرفتن این پول ، میخواستم بگم که شما مطمئنی ما به تفاوته و نه سود پولت و همچنین خسارت دیرکرد ماشین ، دوست عزیز ؟ چون میگفتن که شاید برای ماشین های تحویل دی یا بهمن به بعد ما به تفاوت بگیرن

تعجبم از همین هست.کل مبلغ قبلا پرداخت شده و فاکتور شده.ولی مانده که قبلا صفر بوده رو میزنه ۶ میلیون و خورده ای و سود مشارکت و دیرکرد هم بروز نیست.فردا یه زنگ بزنم ببینم چی میگن کلا.چون مابتفاوت بیمه هم باید پرداخت بشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز.ماشین امروز تحویل شد.صندوق دار وی ۸  قطعی ثبت نامی تیر ۹۷  و تحویل آذر ماه ۹۷ که الان تحویل دادن.اون مشکلی که مبلغ اضافه شده بود هم رفتم پیگیری کردم و گفتن مشکل سیستمی بوده و همون قیمت قبل هست.ولی خارج از این موارد کیفیت مونتاژ و کیفیت قطعات واقعا افتضاحه.یعنی رحم نکردنا.از پیچ بگیر تا دستگیره و فندک و ... همه آشغال.اصلا ارزش خرید نداره اونم با قیمت صد تومان.من برای کسی ثبت نام کرده بودم.امروز هم بلافاصله صد تومان فروختش ولی خدایی اه قصد داشتم تیپ دو خودمو تغییر بدم کلا پشیمون شدم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری