mp2006

تاپیک جامع سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل

4,167 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

من برای خودرو 206 ثبت نام کرده ام ( فروش نقدی و تحویل 45 روزه )

از طریق سایت ایران خودرو پیگیری کردم دیدم وضعیت قرار داد را آماده تخصیص اعلام کرد ولی پس از چند روز وضعیت قرار داد به بدون اعتبار تبدیل شد

می خواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره یا اطلاعاتی از مراحل واگذاری در ایران خودرو داره و می تونه من را راهنمایی کنه

به نمایندگی هم زنگ زدم ، گفتند سایت اشتباه است .

الان حدود 40 روز است که از ثبت نام می گذره ، به نظر شما طبیعیه ؟

znn3vq66ys9pudvs0uu.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یادش بخیر این صفحه برای منم یه زمانی خاطره بود همش میومدم تو این سایت ببینم چی شد ماشین که اومدم اومدم شماره هاشو نمیدونم کجا زدم تو همین سایت بهم شماره پلاک رو داد!

بدون اعتبار هم گمونم همون وضعیت معلق باشه ... من 15 - 20 -89 رفتم پول ریختم قسطی تیپ 6 و بهم زنگ زدن 25-10-89 گفتن بیا عروسک رو ببر 26 ام کارت سوخت اومد با سند اومد 29 اینا بود که کارت خود ماشین اومد خیلی راضی بودم تحویلم هم 45 روزه بود نمیدونستم اینجوری تحویل میدن من رو حساب 2 ماه رو داشتم که زودتر نمیدن ولی خیلی سریع انجام شد یکی 2 روز بعد از تحویل ماشین هم بهم یه دختره زنگ زد گفت با ستاره جواب بده سوالام رو مثلا میگفت پشتیبانی کارمند ایرن خودرو تو تحویل چطوری بود یه ستاره 2 ستاره 3 ستاره یا 4 ستاره منم جوگیر بودم همه رو 4 ستاره میگفتم یا 3 ستاره ...... اما خدایش خوب بود انشاالله ماشین شما هم میاد پیشاپیش مبارک باشه انشااله چرخش همیشه به خوشی برای خودت و خانواده محترمت بچرخه.

لینک به ارسال

آقا صبح رفتم سایت ایرانخودرو دیدم وضعیت ماشین از نرمال تبدیل شده به آماده تخصیص. 21 شهریور اسم نوشتم.206 تیپ2.

کسی میدونه معمولا از آماده تخصیص تا تحویل ماشین معمولا چقدر طول میکشه؟

لینک به ارسال
آقا صبح رفتم سایت ایرانخودرو دیدم وضعیت ماشین از نرمال تبدیل شده به آماده تخصیص. 21 شهریور اسم نوشتم.206 تیپ2.

تیپ 2 فکر نمیکنم خیلی طول بشه ولی معمولاً وقتی آماده تخصیص میشه در بدترین حالت 20-30 روز طول میکشه که ماشین فاکتور بشه ولی فکر کنم تحویل ماشین شما 20 یا 30 روزه بوده که احتمالاً تو این چند روزه باید فاکتور بشه به امید خدا ...

پیشاپیش مبارکتون باشه .

موفق باشید wink.gif

لینک به ارسال

من 16-10-89 نوشتم قسطی..... 25-10-89 تحویل گرفتم hi.gif تیپ 6 هم بود تحویل 45 روزه بود تعجب کردم ضبح ساعت 10 بود زنگ زدن گفتن عروسک شما حاضره....

لینک به ارسال

سلام

برای من تیپ 5 سی روزه بود ...با گذشت دقیقا 1 ما ه و یک هفته و یک روز به دستم رسید ...اصلا حساب کتاب ندارهع دوست عزیز

میدونم روزای انتظار روزهای خوبی نیست و پیشنهاد من به شما این هست که نسبت به وضعیت ماشین بی خیال باشی خیلی راحت تر به دستت میرسه ...ما هم این دوره رو گذروندیم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز آماده تخصیص یعنی تو نوبت سند خوردن هست !! حداکثر تا یه هفته ی دیگه بهتون تحویل میدن !!!

لینک به ارسال

6روز از آماده تخصیص گذشت و هنوز چشم انتظار...... cry.gif

شاید این جمعه بیاید..... شاید.... doa.gif

لینک به ارسال
6روز از آماده تخصیص گذشت و هنوز چشم انتظار...... cry.gif

شاید این جمعه بیاید..... شاید.... doa.gif

اینو گفتی یاد یه جمله افتادم که : (من هر روز ماشینمو میشورم..همیشه همه فک میکنن صفره....و واقعا بهش میرسم...فقط یه روز کلاسم دیر میشد نشسته رفتم جلو دانشگا پارک کردم)

برگشتم دیدم رو شیشه عقبش نوشتن :

شاید این جمعه بشوید...شاید...چهره از خاک گشاید...شاید..Mrgreen.gifMrgreen.gifMrgreen.gifMrgreen.gifMrgreen.gifMrgreen.gifMrgreen.gif

به نظرم بیخیال شو

منم عموم ماشینشو فروخته ... میگه میخوام وایسم همین روزا هایلوکس آزاد بشه بخرمش....اونوقت 206 نازنین منم برداشته...من پیاده اون سواره

حالم گرفتس...اهههههههههههههههههههههههههههههههههه...cry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gif

دوری و دوستی doa.gif

لینک به ارسال

سلامsalam.gif

اخه اقا گفتی از این انتظار من هم منتظرم برای من هم توی سایت نوشته وضعیت تخصیص این کلمه یعنی چی

یعنی چند روز دیگه مانده به تحویل؟think.gifthink.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری