شاهین

راه های افزایش شتاب 206 (جامع)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

845 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 دقیقه قبل، Daash Iman گفته است :

درود بر شما.

به نظرتون پدال پنج سیم نصب کنم مشکلات مربوط به تأخیر در عکس العمل پدال برطرف میشه که شروع فوری حرکت به محض فشار روی پدال رو داشته باشم؟ چون 206 که تیز نباشه مایه ی سرشکستگیه خانواده ی پژو میشه.

بعدش پدال پنج سیم لیمیترساپورت با نوع پنج سیم معمولی تفاوتش فقط توی ساپوت کردن لیمیتر هست یا توی همین رفع تأخیر حرکت هم اثرگذاره؟

شمع ایریدیوم بذارم؟

با توجه به تجربه دوستان پدال 5 سیم تا 80% و شاید بیشتر مشکل کپ یا همون تاخیر رو رفع میکنه

پدال 5 سیم لیمیتر ساپورت با معمولی از لحاظ عملکرد مربوط به تاخیر پدال فرقی باهم ندارند.

شمع ایریدیم هم با توجه به هزینه ای که میکنید ارزش چندانی نداره یعنی اینطور نیست که با شمع ایریدیم که سه تا چهار برابر شمع معمولی قیمتشه شتابی حتی 20 درصد بیشتر نصیبتون شه

تاثیر جزئی است. 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سؤال دیگه اینکه سوکت برای پدال 5 سیم به راحتی گیر میاد؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، Daash Iman گفته است :

درود بر شما.

به نظرتون پدال پنج سیم نصب کنم مشکلات مربوط به تأخیر در عکس العمل پدال برطرف میشه که شروع فوری حرکت به محض فشار روی پدال رو داشته باشم؟ چون 206 که تیز نباشه مایه ی سرشکستگیه خانواده ی پژو میشه.

بعدش پدال پنج سیم لیمیترساپورت با نوع پنج سیم معمولی تفاوتش فقط توی ساپوت کردن لیمیتر هست یا توی همین رفع تأخیر حرکت هم اثرگذاره؟

شمع ایریدیوم بذارم؟

بله تمام دوستانی که نصب کردن راضی بودن از پدال، نوع لیمیتر ساپورت هم که در صورت نصب کروز کنترل بکارتون میاد پس نصب مدل لیمیتر ساپورت عقلانی تره.

۲۰۶ وطنی مزیتش همین نداشتن تاخیره، من در سریعترین حالت ممکن پدال رو بصورت اشاره ایی تا اخر فشار بدم و ول کنم ( یه اشاره لحظه ایی تا اخر رو  پدال) دور موتور تا ۳۶۰۰ میره بالا 😎😎😎

من شمع سوزنی ایریدیوم NGK رو پیشنهاد میدم حتما از جای معتبر تهیه کنید حدود قیمت روی ۱۲۰ تومن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

شتاب گیری ریلکس با هدرز، منبع مستقیم

http://www.aparat.com/v/2N73v

😊😎🤣

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، captainniron گفته است :

هدرز و کیت مکش مکمل هم هستن، اما ب بسم الله هر تقویتی هدرز هست

همراه با هدرز باید چ چیز های نغییر کنه یه جای خوندم باید منبع وسط و... هم عوض کنی درسته؟؟

بعد حدودا چقد هزینه میبره هدرز و منبع و...ش؟؟

یه سوال که خیلی مهمه هدرز معایبی واسه متور نداره؟؟سلامتش رو بخطر نمیندازه؟

ویرایش شده در توسط erwin
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، erwin گفته است :

همراه با هدرز باید چ چیز های نغییر کنه یه جای خوندم باید منبع وسط و... هم عوض کنی درسته؟؟

بعد حدودا چقد هزینه میبره هدرز و منبع و...ش؟؟

یه سوال که خیلی مهمه هدرز معایبی واسه متور نداره؟؟سلامتش رو بخطر نمیندازه؟

هدرز هیییچ نیازی به تغییر دیگر قطعات موتور نداره، منتهی نصبش بخاطر فشرده بودن موتور ۲۰۶ وقت گیره و قطعاتی مثل هیدرولیک و رادیاتور باید باز و بسته بشن. کوچکترین مشکلی برای موتور بوجود نمیاره و بلعکس با خروج راحت تره دود باعث میشه چند درصد از توان از دست رفته موتور بر گرده که خودش یعنی مصرف کمتر. 

هدرز یه قطعه فلزیه که استهلاکی نداره و بهترین بازار دست دوم رو میان قطعات استوک داره. 

اما...

با داشتن سنتر وسط و منبع اخر فابریک تاثیر زیادی از هدرز نخواهید گرفت. ترجیحا سنتر وسط رو حذف کنید. 

هدرز ایتالیایی حدود ۲ میلیون

هدرز استیل ایرانی ۱۳۵۰ 

هدرز فولادی ایرانی ۱۰۵۰ استوک تا ۶۰۰

البته قیمتهای بالا حدودی است.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان ...یه مشکل دارم ... به تازگی شتاب ماشین خیلی پایین اومده ... وسط های عید یه سرویس درست حسابی کردم شمع هم عوضیدم و سوزن ها رو شستم ولی هنوز شتاب ماشین افتضاحه و خیل خیلی دیر سرعت میگیره !!!

به نظرتون راه حلم چیه ؟! به دیسک و صفحه ربط داره آیا ؟ حدودا 2 ساله ماشین رو دارم و صاحب قبلیش گفتش که تازه عوضیده شتاب ماشین هم خوب بود واسه همین عوض نکردم... راست و دروغش رو نمیدونم دیگه !

ایا عوض کنم دیسک و صفحه رو ؟

لینک به ارسال

سلام ریمپ ای سی یو برای ایرانیزه ها هم انجام میشه؟؟؟ 207 مدل 96

ضرری برای ماشین نداره این ریمپ ای سی یو؟؟؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، erwin گفته است :

سلام ریمپ ای سی یو برای ایرانیزه ها هم انجام میشه؟؟؟ 207 مدل 96

ضرری برای ماشین نداره این ریمپ ای سی یو؟؟؟

سلام دوست عزیز شنیدم برای ای سی یو کروزها جدیدا ریمپ اومده.

حالا اینکه شخصی پارامترها عوض شدن و یا مثل دیم اسپرت و سوپر چیپ و...شرکتهای معتبر تنظیمش کردن اطلاعی ندارم.

ضرر که تا الان ندیدم کسی از ریمپ ضرر دیده باشه و ناراضی باشه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

با سلام دوستان خسته نباشید نظرتون در مورد سوپرچیپ که میگن اصل ژاپن هست چیه ؟؟  کسی اشنایی داره  راهنمایی کنه 

خیلی ممنون واقعا تاثیرش محسوسه ؟ ارزش داره نصب کنیم ؟؟ v8 مدل 90

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری