شاهین

راه های افزایش شتاب 206 (جامع)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

845 ارسال در این موضوع قرار دارد

238588
238482
238449 آقا چرا اینجا انقدر ساکته!!!یعنی هیشکی تو نخه افزایش شتاب و سرعت نیست؟! :barare: دوستان بهترین کیت مکش و فیلتر برای تیپ۵ چیه؟

سلام

کیت آماده بخوای؛ تورنادو به نسبت قیمت گزینه مناسبیه...

کیت دست ساز هم میتونی خودت آماده کنی که با توجه به کار خودت قیمت و پرفورمنس متغییره....

آقا مهدی کیت تورنادو با فیلتر هست؟شنیدم تاثیرش حدود 15% هست، درسته؟

حدود قیمت دارین؟کجا میشه تهیه و نصب کرد؟

هیچ کیت مکشی به شما ۱۵ درصد افزایش توان نمیده...

بین ۴ تا ۷ درصد در بهترین حالت...

کیت تورنادو طبق محاسبه دوستان، تا ۶.۵ درصد افزایش توان داره....

اطلاعات بیشتر:

سیستم مکش هوای حرفه ای تورنادو ( طراحی ، ساخت و فروش )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من یه 206 مدل 93 تیپ 5 دارم ک ایرانیزه س دیگ

خواستم ببینم روی 206 ایرانی سوپر چیپ نصب میشه؟؟؟ پدال گاز 5 سیمه هم نصب میشه؟؟؟

این دو مورد بالا خوب افزایش شتاب میدن یا کیت تورنادو؟؟؟

لینک به ارسال

یه جوابیم ب ما بدین

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

لینک به ارسال

امکان ریمپ (برنامه ریزی مجدد ECU برای بهبود عملکرد) برای اکثر خودروها وجود داره اما چیزی که بنام سوپر چیپ برای 206 شناخته میشه مختص 7.4.4 و 7.4.5 بوده،پدال 5 سیم روی مدل های ماقبل 91 قابل نصب هست.در مورد تاثیر تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری نسبت به هم بدلیل اینکه تجربه انجام این نوع تغییرات در مدل های ایرانی زیاد نیست نمیشه قضاوت درستی داشت اما سیستم مکش فابریک این خودروها در سرعت های بالا و برخی شرایط ضعف داره

لینک به ارسال

اقا این تیپ دو ما که تازه خریدیمش از 140 تا بیشتر نمیره،اساتید اهل فن، چیکارش کنم

فیلر گیری کنم ،تایمشو چک کنم ،.....

لینک به ارسال

سلام دوستان،ماشين من ٢٠٧ دنده اي با كاركرد ٥٧٠٠٠،دريچه گاز فلزي،مشكلي كه دارم اينه ماشين وقتي سرده شتابش فوق العادست ولي بعد از يك ساعت كار كردن افت شتاب شديدي داره،جوري كه نسبت به پدال گاز تحت عكس العملي نشون نميده و كند شتاب ميگيره،اي سي يو سوپر چيپ شده و كليه سرويسا (شمع،كويل،فيلتر بنزين و....)عوض شده مشكل از كجا ميتونه باشه :beg:

لینک به ارسال

245652 سلام دوستان،ماشين من ٢٠٧ دنده اي با كاركرد ٥٧٠٠٠،دريچه گاز فلزي،مشكلي كه دارم اينه ماشين وقتي سرده شتابش فوق العادست ولي بعد از يك ساعت كار كردن افت شتاب شديدي داره،جوري كه نسبت به پدال گاز تحت عكس العملي نشون نميده و كند شتاب ميگيره،اي سي يو سوپر چيپ شده و كليه سرويسا (شمع،كويل،فيلتر بنزين و....)عوض شده مشكل از كجا ميتونه باشه :beg:

سلام

این که مشکل اکثر ماشین هاست ( تو 206 بیشتر ) مشکل هم میتونه به خاطر گرم شدن دمای هوای ورودی گرمتر و اکسیژن رسانی کمتر - میتونه از بالا رفتن دمای موتور بیشتر از دمای نرمال باشه - و ....

کلا این مسئله اگه مشکل باشه مشکل فنی هست

این تاپیک راه های افزایش شتاب هست و اگه کمکی در این مورد از دستمون بر میاد در خدمتیم ....

لینک به ارسال

245663
245652 سلام دوستان،ماشين من ٢٠٧ دنده اي با كاركرد ٥٧٠٠٠،دريچه گاز فلزي،مشكلي كه دارم اينه ماشين وقتي سرده شتابش فوق العادست ولي بعد از يك ساعت كار كردن افت شتاب شديدي داره،جوري كه نسبت به پدال گاز تحت عكس العملي نشون نميده و كند شتاب ميگيره،اي سي يو سوپر چيپ شده و كليه سرويسا (شمع،كويل،فيلتر بنزين و....)عوض شده مشكل از كجا ميتونه باشه :beg:

سلام

این که مشکل اکثر ماشین هاست ( تو 206 بیشتر ) مشکل هم میتونه به خاطر گرم شدن دمای هوای ورودی گرمتر و اکسیژن رسانی کمتر - میتونه از بالا رفتن دمای موتور بیشتر از دمای نرمال باشه - و ....

کلا این مسئله اگه مشکل باشه مشکل فنی هست

این تاپیک راه های افزایش شتاب هست و اگه کمکی در این مورد از دستمون بر میاد در خدمتیم ....

سلام

منم با علیرضای عزیز موافقم. مشکل شما بیشتر به خاطر هوای گرم وارد شده به موتور هست...

به نظرم با تعویض سیستم مکش مشکل شما مرتفع بشه...

:hello:

لینک به ارسال

دوستان برا افزایش شتاب TU3 چی پیشنهاد میکنید؟؟ معجزه نمیخوام شتابش یکم بهتر بشه

لینک به ارسال

246877 دوستان برا افزایش شتاب TU3 چی پیشنهاد میکنید؟؟ معجزه نمیخوام شتابش یکم بهتر بشه

سلام افراد معدودي توانايي ريمپ اين ايسيو رو دارن من هم يافتم و ريمپ كردم ببينيد معجزه نميشه ولي ماشين تو دور ٢٠٠٠تو دنده دو تا ٣٥٠٠ك ماكزيمم گشتاورو داره ي كپ اساسي داره ك همه تيپ دو سوارا تو دور ٢٠٠٠دنده يكو ميخورونن تا مث ادم راه بره :???: ولي من الان با دنده سه هم تو دور پاين ديگه اين مشكلو ندارم ببينيد فقط حالت واموندگي ماشين از بين ميره و ميشه برا تيونينگش ي اميدايي داشته باشيد ولي در حد ١٤٠٠هشت سوپاپ

استادان عزيز اگه اشتباه چيزي گفتم تصحيح كنن :)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری