Ali makulu

راهنمایی برای پاک کردن و از بین بردن انواع لکه از روی بدنه ماشین

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

432 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، dvb98 گفته است :

سلام

نوشابه روش ریختم فایده نداشت

پولش هم سوناکس دارم هرچی می کشم ماشین براق می شه ولی لکه های قطرات اب پاک نمی شه

یک نفر بهم گفت پوساب بکنم جریانش چی هست؟؟

خودت پولیش نکن. بده بیرون. اونا اول یه سنباده نرم روش می کشن، بعد واکس و پولیش رو انجام میدن.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ماشين من زير شاب بوده بارون زده از زنگ زدگي شاب با اب بارون افتاده رو كاپوت ماشين بعد چن روز شستم لكه زرد رنگ افتاده روش چطور پاكش كنم لطفا راهنمايي كنيد باتشكر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، مسعود ج گفته است :

سلام ماشين من زير شاب بوده بارون زده از زنگ زدگي شاب با اب بارون افتاده رو كاپوت ماشين بعد چن روز شستم لكه زرد رنگ افتاده روش چطور پاكش كنم لطفا راهنمايي كنيد باتشكر

ماشین منم مثل شما بود با این تفاوت که ماشینم زیر نخل خرما پارک بوده بارون که زد بعد چند روز متوجه شدم لک ها زرد رنگ تمام سقف و در و کاپوت ماشین گرفته کارواش هم بردم ولی پاک نشد در نهایت خودم دست به کار شدم و از اسپری سیف استفاده کردم یه 2 ساعتی زمان برد تا کل ماشین پاک کنم 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان 

ماشینم چند روز پیش ماشين عروس بود و بعد از در آوردن گلا جای چسبا مونده بود

منم با کمی تینر 10000 رو پنبه خواستم پاک کنم کلا پخش شدن چسبا

فورا با آب کارواش شستم دیروزم بردم کارواش با کف شستم لامصبا با فرچه هم نرفتن

لکه لکه شدن اول فک کردم رنگو خراب کردم با ناخون کمی تلاش کردم مقداری تمیز شد

الان انگاری کدر شده رنگو که خراب نکردم ایشالا؟ کلا 2 دیقه با تینر تمیز نکردم سریع شستم

حالا اینا رو با چی ببرم؟ خیلی ضایس تو شب انگار ماشین رنگ دار شده لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط alireza.sahari

لینک به ارسال
در در 1397/10/02, 15:16:59، alireza.sahari گفته است :

سلام دوستان 

ماشینم چند روز پیش ماشين عروس بود و بعد از در آوردن گلا جای چسبا مونده بود

منم با کمی تینر 10000 رو پنبه خواستم پاک کنم کلا پخش شدن چسبا

فورا با آب کارواش شستم دیروزم بردم کارواش با کف شستم لامصبا با فرچه هم نرفتن

لکه لکه شدن اول فک کردم رنگو خراب کردم با ناخون کمی تلاش کردم مقداری تمیز شد

الان انگاری کدر شده رنگو که خراب نکردم ایشالا؟ کلا 2 دیقه با تینر تمیز نکردم سریع شستم

حالا اینا رو با چی ببرم؟ خیلی ضایس تو شب انگار ماشین رنگ دار شده لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام

نه رنگ خراب نشده

دوستان قبلا با حشره کش تجربه داشتن و ظاهرا جواب داده ، شما هم کمی تست کنین اگر جواب داد به صورت کامل همه رو تمیز کنین

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ببخشید چطوری میشه لکه های چربی زیر قیر و ازبین برد؟؟ روغن زدم نبردش.من اشتباه کردم قیرو با دست کندم لکه های قهویی  رنگی زیرش مونده پاک نمیشه توروخدا فوری یه راه حل بگید‌؟؟؟ 

ویرایش شده در توسط . SAkbar

لینک به ارسال

تو اهواز هر وقت بارندگی میشه یه لک های زرد رنگ کل ماشین میگیره خیلی هم ریز هستش نقاش ماشین میگفت گرده های صنایع فولاد هستش باید روکش بکشی آخه این طوری که نمیشه همش روکش کشید

یه بار با شیشه پاک کن سیف با زحمت وقت زیاد همه رو پاک کردم دوباره بارون اومد همه جای ماشین رنگ گرفته البته از نزدیک که نیگاه کنی معلوم میشه ولی به مرور زمان رنگ خراب می کنه

کسی راه حلی نداره براش ؟

لینک به ارسال
در در 1397/10/19, 13:13:32، . SAkbar گفته است :

سلام ببخشید چطوری میشه لکه های چربی زیر قیر و ازبین برد؟؟ روغن زدم نبردش.من اشتباه کردم قیرو با دست کندم لکه های قهویی  رنگی زیرش مونده پاک نمیشه توروخدا فوری یه راه حل بگید‌؟؟؟ 

سلام

با اسپری حشره کش

در 3 ساعت قبل، alizadeeh گفته است :

تو اهواز هر وقت بارندگی میشه یه لک های زرد رنگ کل ماشین میگیره خیلی هم ریز هستش نقاش ماشین میگفت گرده های صنایع فولاد هستش باید روکش بکشی آخه این طوری که نمیشه همش روکش کشید

یه بار با شیشه پاک کن سیف با زحمت وقت زیاد همه رو پاک کردم دوباره بارون اومد همه جای ماشین رنگ گرفته البته از نزدیک که نیگاه کنی معلوم میشه ولی به مرور زمان رنگ خراب می کنه

کسی راه حلی نداره براش ؟

باعث تاسفه :|

لینک به ارسال

سلام.ماشین دوستم  به علت نداشتن نمد زیر کاپوت ی قسمت از رنگ کاپوتش حالت تیره و ترک های خیلی ریز شده .البته زیاد تو چشم نىست .آیا راهی هست که برطرفش کنه؟رنگش خاکستری هست.مرسی،

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

سلام.ماشین دوستم  به علت نداشتن نمد زیر کاپوت ی قسمت از رنگ کاپوتش حالت تیره و ترک های خیلی ریز شده .البته زیاد تو چشم نىست .آیا راهی هست که برطرفش کنه؟رنگش خاکستری هست.مرسی،

فکر نکنم بشه کاریش کرد فقط نمد رو بزنید تا بدتر نشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری