Ali makulu

راهنمایی برای پاک کردن و از بین بردن انواع لکه از روی بدنه ماشین

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

403 ارسال در این موضوع قرار دارد

بهتر بود جستجو میکردین.

قبلا خود من عنوان کردم.

بهترین راه استفاده از اسپری حشره کش هست.با دستمال پرزدار

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بهتر بود جستجو میکردین.

قبلا خود من عنوان کردم.

بهترین راه استفاده از اسپری حشره کش هست.با دستمال پرزدار

این یکیو دیگه انصافا پیدا نکردم

برای هر دو مورد جواب میده؟

اگه تاپیکشم معرفی کنین ممنون میشم

شرمنده

لینک به ارسال

با سلام

متاسفانه 206 عزيرم به خاطر بنايي و ساختمان سازي همسايه دچار صدماتي در شيشه و بدنه شده از جمله اينكه جوشكار در زمان جوش دادن تيرآهن اسكلت خال جوشهاش رو از بالا پاشيده روي شيشه كه مثل سنگ چسبيده روي شيشه عقب/بعد اسكلت رو هم براي جلوگيري از زنگ زدن، رنگ سفيد زدند كه باد زده به رنگ و نقطه هاي ريز رنگ روي شيشه و ماشينم پرشده اين نقطه هاي رنگ انقدر ريزن كه از دور معلوم نيستن اما تعداشون انقدر زياده كه از نزديك افتضاحه.با اينكه ماشينم روبروي درب خونه پارك شده بوده حتي نيومدن در خونه يگن كه جاي ماشين رو عوض كن يا روكش ماشين رو بكش.چون خودم سر كار بودم اينطوري شده.لطفا دوستان راهنمايي كنن براي از بين بردن خالجوشها روي شيشه عقب و از بين بردن رنگها روي شيشه و بدنه چكار كنم؟

لینک به ارسال

salam.gif

متاسفانه بعضی از مردم شعورشون در حد جلبکهsorry.gif

برای ماشینتون خیلی ناراحت شدم

برای خال جوش ها فکر نکنم بشه کاریش کرد فقط میتونید اون آهن ها رو(منظورم نقطه جوش هاست) با ناخن یا چیز دیگه ای دربیارید ولی به هرحال جاشون میمونه چون دمای بالای فلز مذاب باعث شده که شیشه ماشینتون هم با اون ذوب بشه

برای رنگ ها هم که حسابی کارتون دراومده،باید با یه دستمال نخی آغشته به بنزین یا الکل یا تینر خیلی ضعیف(فکر کنم بهش میگن تینر 1000 ولی مطمئن نیستم)رنگها رو تمیز کنید و از بین ببرید

بهتره با همون دوتای اولی اقدام به پاک کردن رنگها از بدنه کنید که احتمالا یک روز درگیر خواهید بود و برای شیشه ها تینر خیلی زودتر جواب میده

توجه داشته باشید که تینر حلال رنگ و پلاستیک میباشد و اگر مدت طولانی روی رنگ یا پلاستیک قرار بگیرد موجب آسیب رسوندن به اون نقاط میشود

منظورم از پلاستیک کاسه چراغ های عقب و هرجای ماشین که با پلاستیک ساخته شده است

موفق باشید

hi.gif

لینک به ارسال
با سلام

متاسفانه 206 عزيرم به خاطر بنايي و ساختمان سازي همسايه دچار صدماتي در شيشه و بدنه شده از جمله اينكه جوشكار در زمان جوش دادن تيرآهن اسكلت خال جوشهاش رو از بالا پاشيده روي شيشه كه مثل سنگ چسبيده روي شيشه عقب/بعد اسكلت رو هم براي جلوگيري از زنگ زدن، رنگ سفيد زدند كه باد زده به رنگ و نقطه هاي ريز رنگ روي شيشه و ماشينم پرشده اين نقطه هاي رنگ انقدر ريزن كه از دور معلوم نيستن اما تعداشون انقدر زياده كه از نزديك افتضاحه.با اينكه ماشينم روبروي درب خونه پارك شده بوده حتي نيومدن در خونه يگن كه جاي ماشين رو عوض كن يا روكش ماشين رو بكش.چون خودم سر كار بودم اينطوري شده.لطفا دوستان راهنمايي كنن براي از بين بردن خالجوشها روي شيشه عقب و از بين بردن رنگها روي شيشه و بدنه چكار كنم؟

سلام

اخه ماشینت چقدر اون موقع دردش امدهcry.gif

شیشه رو که نمیشه کاری کرد کلا باید عوض کنی رنگ هم با تینر معمولی پاک میشه مشکلی ندارهMrgreen.gif

ولی با یه گرزی چماقی چیزی برو سراغ همسایه نفهم و پول شیشه رو ازش بگیرAha.gifAha.gifمرتیکه بی ........

لینک به ارسال

باsalam.gif خدمت دوستان دو سه روز قبل همسایه ما داشت پنجرههای خونشو رنگ میکرد حالا امروز که من ماشینمو شستم دیدم که روی کاپوت و سپر جلو پر از لکه های رنگ شده کسی از دوستان میدونه که باید چطور پاکشون کنم خیلی تو ذوق میزنه کلی حالم گرفته شده با تشکر

لینک به ارسال
باsalam.gif خدمت دوستان دو سه روز قبل همسایه ما داشت پنجرههای خونشو رنگ میکرد حالا امروز که من ماشینمو شستم دیدم که روی کاپوت و سپر جلو پر از لکه های رنگ شده کسی از دوستان میدونه که باید چطور پاکشون کنم خیلی تو ذوق میزنه کلی حالم گرفته شده با تشکر

سلام دوست عزيز

اگه عكس بذاري بهتر ميشه نظر داد.

ولي فكر كنم با يه پوليش و واكس حله.hi.gif

لینک به ارسال

salam.gif

دوست عزيز نشون يه نقاش خوب بده فكر ميكنم قبلش با سمباده2000بكشه روش بعد با واكس و بوليش از بين ميره raghs.gifraghs.gifraghs.gif

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزیه تینر2000 بگیروبایه پارچه نرم بکش وبراحتی پاک میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری