ali2110

پژو 206 اس دی v1

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان ماشین من 206 اس دی v1 1600  مدل 89 هست .من با شروع فصل سرما هر سال مشکل روشن شدن چراغ چک انژکتور را دارم  یعنی ماشین را روشن مینکم چراغ چک روشن شده و موتور خیلی لرزش داره مثل اینکه تک کار میکنه و خوب گاز نمیخوره و بعد از چند بار روشن و خاموش کردن چراغ چک خاموش میشه . بعضی موقع ها هم موتور صاف میشه ولی چراغ چک روشن میمونه . بردم مکانیکی با دستگاه فقط خطا رو پاک کردن و گفتن ایرادی نداره . به نظر شما مشکل از چیه . لطفا راهنمایی کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، ali2110 گفته است :

سلام

دوستان ماشین من 206 اس دی v1 1600  مدل 89 هست .من با شروع فصل سرما هر سال مشکل روشن شدن چراغ چک انژکتور را دارم  یعنی ماشین را روشن مینکم چراغ چک روشن شده و موتور خیلی لرزش داره مثل اینکه تک کار میکنه و خوب گاز نمیخوره و بعد از چند بار روشن و خاموش کردن چراغ چک خاموش میشه . بعضی موقع ها هم موتور صاف میشه ولی چراغ چک روشن میمونه . بردم مکانیکی با دستگاه فقط خطا رو پاک کردن و گفتن ایرادی نداره . به نظر شما مشکل از چیه . لطفا راهنمایی کنید .

سلام. من همین مشکل شما رو داشتم تا اینکه پارسال شمع ماشینو با شمع بوش سوزنی fr7mppt10 تعویض کردم تا الان 20000 تا کار کرده یکبار هم چراغ چک نه روشن شده نه دچار لرزش. البته این تجربه ای بود که من داشتم گفتم شاید به کارتون بیاد. 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ali2110 گفته است :

سلام

چه خطایی نشون میده دیاگ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری