msshd

راهنمایی در مورد خرید چراغ عقب 206

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خمدت دوستان 

بنده اخیرا به این فکر افتادم که چراغهای عقب 206 تیپ 5 خودم را با مدل کروزی 207 عوض کنم که جلوه بگیره در هر حال بعد از جستجو متوجه شدم که خود شرکت کروز جفت این چراگها را میده حدود 1 تومن و یه مارک دیگه به اسم جمع سازان هست که از نظر ظاهری یکی و اون جفت را 600 تومن میده. از شما دوستان میخوام راهنمایی کنید که کدوم را تهیه کنم آیا جمع سازان کیفیتش خوبه که بخرم چون 1 تومن خیلی زیاده واسه دوتا چراغ. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 دقیقه قبل، msshd گفته است :

با سلام خمدت دوستان 

بنده اخیرا به این فکر افتادم که چراغهای عقب 206 تیپ 5 خودم را با مدل کروزی 207 عوض کنم که جلوه بگیره در هر حال بعد از جستجو متوجه شدم که خود شرکت کروز جفت این چراگها را میده حدود 1 تومن و یه مارک دیگه به اسم جمع سازان هست که از نظر ظاهری یکی و اون جفت را 600 تومن میده. از شما دوستان میخوام راهنمایی کنید که کدوم را تهیه کنم آیا جمع سازان کیفیتش خوبه که بخرم چون 1 تومن خیلی زیاده واسه دوتا چراغ. 

سلام کروز حدود ۹۰۰ تومن هست فقط دقت کنید بعضی چراغ ها تو خط تولید استفاده شده  که توسط کنترل کیفیت رد شده تو بازار آزاد کمی ارزون تر میفروشند معمولا بدون جعبه هستن . در مورد کیفیت جمع ساز دوستان و اساتید نظر بدن 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، msshd گفته است :

با سلام خمدت دوستان 

من نظر خودمو میدم منتهی این نظر به هیچ وجه وحی منزل نیست

من خودم اول از این چراغ های جدید ۲۰۷ خیلی خوشم می اومد و می خواستم بندازم 

منتهی طولی نکشید که دیدم همه بلا استثنا از اینا انداختن و همین باعث شد به کل منصرف بشم

به نظر من چراغ ۲۰۷ های قدیم بسیار شیک و ساده هستند و رو اونا هم یک فکری بکنید

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، msshd گفته است :

با سلام خمدت دوستان 

من از چراغهای جمع ساز( البته از مدلهای قدیمی) استفاده کردم که در اثر آفتاب و مرور زمان رنگ پریدگی پیدا کرده بنظر من همون کروز بگیرید بهتره

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، msshd گفته است :

با سلام خمدت دوستان 

دوست عزیز سلام

بنده هم نظرم دو مدل قدیمی ( خماری و طرح آرسی) هست- چرا که امتحان خودشو پس داده و هزینه نگهداری ( در صورت تصادف و یا شکستگی) کمتری نسبت به نوع کروز دارند.

بنده این چراغ جدید کروز رو نبستم اما در صورتی که چراغ هاش به جای لامپ معمول- ال ای دی باشه، سیستم برق 206 تشخیص اشتباه میده و فکر میکنه لامپ راهنما سوخته و این باعث میشه که راهنما تند تند بزنه و بنده این حالت رو نمی پسندم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، Ames گفته است :

دوست عزیز سلام

بنده هم نظرم دو مدل قدیمی ( خماری و طرح آرسی) هست- چرا که امتحان خودشو پس داده و هزینه نگهداری ( در صورت تصادف و یا شکستگی) کمتری نسبت به نوع کروز دارند.

بنده این چراغ جدید کروز رو نبستم اما در صورتی که چراغ هاش به جای لامپ معمول- ال ای دی باشه، سیستم برق 206 تشخیص اشتباه میده و فکر میکنه لامپ راهنما سوخته و این باعث میشه که راهنما تند تند بزنه و بنده این حالت رو نمی پسندم.

با گذاشتن یک‌مقاوت سر راه این‌مشکل برطرف میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

چراغ 207قدیم خیلی قشنگتره این کروز جدیدا ک دیگه توهرکوچه ای بری 10تا هست البته نظر شخصی دیگه ب سلیقه صاحب ماشین مرتبط می شه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام!

بنده هم با نظر دوستان مبنی بر استفاده از ۲۰۷ طرح قدیم یا همون ۲۰۶+ موافقم! صد البته که نمونه نصب شده ش رو روی ماشین خودم میتونید ببینید. :-)

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، ravenheart گفته است :

با گذاشتن یک‌مقاوت سر راه این‌مشکل برطرف میشه

با سلام و احترام

مقاومت هم مشکلات خودش رو داره دوست عزیز- داغ شدن زیاد مقاومت- عدم وجود (سینک) مناسب جهت تخلیه گرمای مقاومت- عدم وجود جای مناسب برای بستن مقاومت. سوختن گاه و بی گاه مقاومت.

بنده که راضی نبودم اصلا

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری