228 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام و خسته نباشيد خدمت دوستان گرامي

ماشينم تيپ 5 مدل 90 پخشي كه روش نصبه فابريكه اكثر مواقع ريموتش از كار مي افته بايد پخش رو خاموش روشن كنم تا درست شه بردمش نمايندگي ميگه از ريموته بايد عوض شه ممنون ميشم كمكم كنيد

دقیقا برای دوستم یه تیپ 2 مدل 89 خریدیم اونم ریموتش از کار می افتاد اما خود به خود خودش درست میشد رفت یه ریموت استوک خرید عوض کرد درست شد اما شما حتما قبلش سیم کشی رو چک کنید مخصوصا اگه ماشینو دست دوم خریدید چون ممکنه قبلی پخششو عوض کرده بوده موقع فروش دوباره فابریکیشو انداخته

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماشينم تيپ 5 مدل 90 پخشي كه روش نصبه فابريكه اكثر مواقع ريموتش از كار مي افته بايد پخش رو خاموش روشن كنم تا درست شه بردمش نمايندگي ميگه از ريموته بايد عوض شه ممنون ميشم كمكم كنيد

دقیقا برای دوستم یه تیپ 2 مدل 89 خریدیم اونم ریموتش از کار می افتاد اما خود به خود خودش درست میشد رفت یه ریموت استوک خرید عوض کرد درست شد اما شما حتما قبلش سیم کشی رو چک کنید مخصوصا اگه ماشینو دست دوم خریدید چون ممکنه قبلی پخششو عوض کرده بوده موقع فروش دوباره فابریکیشو انداخته

در تکمیل فرمایشات شادمهر عزیز عارضم که

اگه ریموت زیر فرمان رو کالبد شکافی کرده باشید میبینید که هیچ چیز خاصی نداره و تنها از چند کنتاکت ساده و یه فلت تشکیل شده

و هیچ قطعه الکترونیکی درونش نیست

اینه که بعیده ایراد از ریموت باشه

من خودم این مشکل رو دارم و چند وقت یکبار وقتی پخش روشن باشه و استارت بزنم این مشکل پیش میاد و با خاموش و روشن کردن پخش مجدد ریموت درست عمل میکنه!

اگر دقت کنید زمانی که ریموت از کار افتاده باشه اطلاعات ترک در حال پخش هم رو دیسپلی داشبورد نمایش داده نمیشه!

مشکل از جای دیگه هستش

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید.

من یه پخش سونی داشتم که با اینترفیسی که خریدم هم دیسپلی هم دسته کنترل کار میکرد.

سوئیچ ماشین کد نمیداد که اونو بردم برای درست کردن بعد از اینکه این رو درست کرد این دسته از کار افتاد ولی دیسپلس کار میکنه.

دوست عزیز آقای مهرادوند ایشون می فرماییند که ضبطشون سونی بوده و اینتر فیس هم دارند ! و قبل از کد سویچ ! هیچ مشکلی نداشتن

اما بعد کد ، کنترل زیر فرمون از کار افتاده و فقط اطلاعات روی ال سی دی نمایش میده ! الان شما می فرمایین بازم اینتر فیس بگیرن ؟ ظاهرا مشکل خوب نخودن پست ها فقط مربوط به اون قضیه لنت ها نمیشه، همه جا همینطوری رو هوا میخونید و نظر میدید !

-------------------------------------

اما شما دوست عزیز ، در زمان کد دادن سوئچ تغییراتی در جعبه فرمون و کام 2000 صورت نگرفت ؟ منظورم اینه که کام 2000 و متعلقات زیر فرمان باز نشد؟

اگر باز شده باشه ، احتمال قوی ایراد در جابه جای ریبون دسته کنترل ضبط هست .

نه وقتی سوئیچ دادن اصلا دست به فرمون و جعبه فرمون اینا نزدن هیچ تغییری روش صورت نگرفت.

من میخواستم بدونم که تو اون منو چیزی هست که این دسته کنترلی رو فعال و غیر فعال کنه؟

-------------------

راجب اون فعل داشتم هم بگم که من سال 1383 این ضبط رو خریدم و داشتمش بدون اینکه استفاده کنم. پس فعلی که استفاده کرده بودم درست بود و اونجا هم اشاره کردم که هم قبل از تعریف کد سوئیچ کار میکرد و الانم دارم میگم که دیسپلی کار میکنه (بدون اینترفیس کار میکنه؟) تازه گفتم اینترفیس هم خریدم!!!!

------------------------

یه نکته دیگه هم که باید اشاره کنم اینه که با ضبط فابریکی خودش هم دوباره چک کردم متاسفانه روی اون هم کار نمیکنه یعنی اینترفیس پخش سونی که روش هست ایرادی نداره

ممنون میشم کمکم کنید واقعا رو اعصابم داره راه میره. من گفتم شاید این دسته هم مثل کروز کنترل فعال/غیرفعال میشه

سلام

منم شبیه همین مشکلی که مطرح شده رو دارم

ماشین مدل 88 ، ضبط فابریک سونی، اینترفیس داشته و از روز اول دیسپلی و دسته موزیک ماشین کار میکرده.

تا سال 90 بدون اشکال کار میکرده که به خاطر نصب یه آپشن ، از اون روز به بعد نه دیسپلی نه دسته کار نمیکنه.

بعد از اون حدودا یه ماه پیش ضبط موج نیکان پیدا کردم و وصل کردم باز هم نه دیسپلی نه ریموت کار نکرده.

چیو یدم تعمیر کار چک کنه وضعیت ماشین رو خرابتر نکنن؟

لینک به ارسال

سلام

در ابتدا روی ماشین پخش فابریکی کلاریون بود که هم در دیسپلی نوع A اطلاعات نمایش داده می شد و هم دسته ی زیر فرمان کار می کرد.

بعد از اون پخش پایونیر 7150 نصب کردم که در سرقت اخیر پنل رو بردن.

یک پخش فابریکی موج نیکان MCD-206 خریدم با سال ساخت 2010 که نه با دسته ی زیر فرمان مچ میشه و نه دیسپلی نوع B

سیم کشی دست نخورده است.

مشکل از چی می تونه باشه ؟ دوستان تجربه داشتند تا به حال ؟

رو دسته ضبط عكس گوشي هم هست يعني RB3 & RD3هست ؟

ببخشید متوجه نشدم

دسته ی ضبط یعنی چی ؟ منظورتون برچسب های پشتش هست ؟ یا دسته ی زیر فرمان ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در تکمیل فرمایشات شادمهر عزیز عارضم که

اگه ریموت زیر فرمان رو کالبد شکافی کرده باشید میبینید که هیچ چیز خاصی نداره و تنها از چند کنتاکت ساده و یه فلت تشکیل شده

و هیچ قطعه الکترونیکی درونش نیست

اینه که بعیده ایراد از ریموت باشه

من خودم این مشکل رو دارم و چند وقت یکبار وقتی پخش روشن باشه و استارت بزنم این مشکل پیش میاد و با خاموش و روشن کردن پخش مجدد ریموت درست عمل میکنه!

اگر دقت کنید زمانی که ریموت از کار افتاده باشه اطلاعات ترک در حال پخش هم رو دیسپلی داشبورد نمایش داده نمیشه!

مشکل از جای دیگه هستش

منم در تکمیل فرمایشات دوستان اینو عرض کنم که اصلا مشکل از ریموت نیست و کلا دست به اون نزنید.

مشکل از جای دیگست و ایراد در طراحی شرکت وطنی خودمون یعنی موج نیکانه که پخشی که واسه 206 طراحی کرده نمیتونه با BSI و دیسپلی و دسته ریموت مچ بشه و گاهی اوقات که پشت سر هم توسط ریموت به پخش فرمون میدید ، قاط میزنه تا یه مدت هنگ میکنه و بعد به خودی خود آزاد میشه و راه میوفته.

اگه با PPS یا دیاگ ، اونهایی که پخش موج نیکان دارن ، خطاهای خودروشون رو چک کرده باشن میبینن که همیشه خطای عدم برقراری ارتباط نمایشگر چند منظوره با رادیو پخش موجوده.

تنها راه حلش تعویض پخشتون با نمونه های اورجینال مثله DECK یا SONY و یا هر کدوم که اورجینال پژو برای 206 هستش میباشد که البته به نظر من ( نظر شخصی ) زیاد تو فکرش نرید و هر ماه یکی دوبار هنگ کردن رو تحمل کنید و پخش فابریک رو با هزینه ندید و یه پخش فابریک دیگه بخرید.

لینک به ارسال

مشکل من حل شد

با PPS باید قابلیتش رو روی دیسپلی تایپ بی تعریف کنید تا فعال بشه

لازم به ذکره که اگر پخش با نمایشگر هماهنگ نباشند دسته ی زیر فرمان کار نخواهد کرد.

لینک به ارسال

مشکل من حل شد

لازم به ذکره که اگر پخش با نمایشگر هماهنگ نباشند دسته ی زیر فرمان کار نخواهد کرد.

داش محمد

پخش شما چیه؟ LCD Type B دارید دیگه...

لینک به ارسال

مشکل من حل شد

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

متوجه نشدید چی شد؟ادرس تو پی پی اس رو مرحمت میکنید...چی فعال شه؟پروسه رو به خاطر دارید؟

لینک به ارسال

یکی میشه طریقه باز کردم ریکوتو بده؟

قاب خالیه ریموت هم پیدا میشه ؟

برای من کلید کم کردن صداش درومده حالت شکستن اما به نظرم باز بشه میشه جا زدش

لینک به ارسال

یکی میشه طریقه باز کردم ریکوتو بده؟

قاب خالیه ریموت هم پیدا میشه ؟

برای من کلید کم کردن صداش درومده حالت شکستن اما به نظرم باز بشه میشه جا زدش

سلام

اگه منظور شما ریموته ، باید بگم دقیقا مثله دسته کروز ستاپ میشه و مثله همون هم از جاش در میاد . باید او قاب دور دسته ها رو باز کنی ( دوتا پیچ زیر فرمون میخوره و بعد در میاد ) . بعدشم یه خاره که حکم قفل نگه دارنده داره رو با یه پیچ گوشتی کوچولو فشار بدی و دسته را رو به صندلی سمت شاگرد بکشی تا در بیاد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری