228 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید.

من یه پخش سونی داشتم که با اینترفیسی که خریدم هم دیسپلی هم دسته کنترل کار میکرد.

سوئیچ ماشین کد نمیداد که اونو بردم برای درست کردن بعد از اینکه این رو درست کرد این دسته از کار افتاد ولی دیسپلس کار میکنه.

دوست عزیز آقای مهرادوند ایشون می فرماییند که ضبطشون سونی بوده و اینتر فیس هم دارند ! و قبل از کد سویچ ! هیچ مشکلی نداشتن

اما بعد کد ، کنترل زیر فرمون از کار افتاده و فقط اطلاعات روی ال سی دی نمایش میده ! الان شما می فرمایین بازم اینتر فیس بگیرن ؟ ظاهرا مشکل خوب نخودن پست ها فقط مربوط به اون قضیه لنت ها نمیشه، همه جا همینطوری رو هوا میخونید و نظر میدید !

-------------------------------------

اما شما دوست عزیز ، در زمان کد دادن سوئچ تغییراتی در جعبه فرمون و کام 2000 صورت نگرفت ؟ منظورم اینه که کام 2000 و متعلقات زیر فرمان باز نشد؟

اگر باز شده باشه ، احتمال قوی ایراد در جابه جای ریبون دسته کنترل ضبط هست .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید.

من یه پخش سونی داشتم که با اینترفیسی که خریدم هم دیسپلی هم دسته کنترل کار میکرد.

سوئیچ ماشین کد نمیداد که اونو بردم برای درست کردن بعد از اینکه این رو درست کرد این دسته از کار افتاد ولی دیسپلس کار میکنه.

دوست عزیز آقای مهرادوند ایشون می فرماییند که ضبطشون سونی بوده و اینتر فیس هم دارند ! و قبل از کد سویچ ! هیچ مشکلی نداشتن

اما بعد کد ، کنترل زیر فرمون از کار افتاده و فقط اطلاعات روی ال سی دی نمایش میده ! الان شما می فرمایین بازم اینتر فیس بگیرن ؟ ظاهرا مشکل خوب نخودن پست ها فقط مربوط به اون قضیه لنت ها نمیشه، همه جا همینطوری رو هوا میخونید و نظر میدید !

اما شما دوست عزیز ، در زمان کد دادن سوئچ تغییراتی در جعبه فرمون و کام 2000 صورت نگرفت ؟ منظورم اینه که کام 2000 و متعلقات زیر فرمان باز نشد؟

ایشون نوشته من یه پخش سونی داشتم ! که با کنترل سیمی کار میکرد

مشکل از نوشتار ایشون هست بنده فکر کردم الان ضبطشون چیز دیگه هست هر کاربر دیگه بخونه همین فکر رو میکنه

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید.

نه وقتی سوئیچ دادن اصلا دست به فرمون و جعبه فرمون اینا نزدن هیچ تغییری روش صورت نگرفت.

من میخواستم بدونم که تو اون منو چیزی هست که این دسته کنترلی رو فعال و غیر فعال کنه؟

-------------------

راجب اون فعل داشتم هم بگم که من سال 1383 این ضبط رو خریدم و داشتمش بدون اینکه استفاده کنم. پس فعلی که استفاده کرده بودم درست بود و اونجا هم اشاره کردم که هم قبل از تعریف کد سوئیچ کار میکرد و الانم دارم میگم که دیسپلی کار میکنه (بدون اینترفیس کار میکنه؟) تازه گفتم اینترفیس هم خریدم!!!!

------------------------

یه نکته دیگه هم که باید اشاره کنم اینه که با ضبط فابریکی خودش هم دوباره چک کردم متاسفانه روی اون هم کار نمیکنه یعنی اینترفیس پخش سونی که روش هست ایرادی نداره

ممنون میشم کمکم کنید واقعا رو اعصابم داره راه میره. من گفتم شاید این دسته هم مثل کروز کنترل فعال/غیرفعال میشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز,

صبر کنید فردا براتون چک میکنم ببینم گزینه ای برای این مورد هست یا خیر.

لینک به ارسال

منم یه 206 تیپ 5 قدیمی دارم ضبط سونی cdx-gt350s یه اینترفیس گرفتم 65 تومان از ستارخان هم دسته کنترل پشت فرمون کار میکرد هم دیسپلی هم ترک عوض میکرد هم فولدر بعد رفتم یه باند امپلی هم خریدم نصب کردم مشکلات شروع شد دیگه آلبوم عوض نمیکرد دکمه ای که آلبوم عوض میکرد حالا ترک عوض میکنه ضبط موقع خوندن یهو خاموش میشه جدیدا هم ماشین رو خاموش میکنم و صبح که روشن میکنم کلا ضبط روشن نمیشه دیگه دیروز بردم یه کاریش کرد برق کار روشن شد دوباره امروز از کار افتاد. یکی میگه باید دیاگ بزنی یکی میگه اینترفیس مشکل داره یکی میگه سیستم کامپوتری اتصالی شناسایی میکنه ضبط روشن نمیشه سیستم 206 کامپوترش خیلی حساسه کوچکترین اختلالی باشه تو سیستم برق اختلال ایجاد میکنه. سیستم های باند و آمپلی رو از مدار خارج کردم درست نشد حالا امروز اینترفیس رو قطع کنم ببینم درست میشه یا نه.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز,

صبر کنید فردا براتون چک میکنم ببینم گزینه ای برای این مورد هست یا خیر.

فردا آمد و فرداهای دگر اما ما همچنان چشم به راهیم :)

لینک به ارسال

شرمنده تو گرفتاری ها فراموش کردم...

من نگاه کردم داخل COM2000 چیزی نبود در این مورد اما بخش ECUs Present در BSI قسمتی برای انتخاب نوع پخش هست که باید روی RB3 or RD3 باشه.

این مورد رو چک کنید.

لینک به ارسال

باسلام و خسته نباشيد خدمت دوستان گرامي

ماشينم تيپ 5 مدل 90 پخشي كه روش نصبه فابريكه اكثر مواقع ريموتش از كار مي افته بايد پخش رو خاموش روشن كنم تا درست شه بردمش نمايندگي ميگه از ريموته بايد عوض شه ممنون ميشم كمكم كنيد

لینک به ارسال

سلام

در ابتدا روی ماشین پخش فابریکی کلاریون بود که هم در دیسپلی نوع A اطلاعات نمایش داده می شد و هم دسته ی زیر فرمان کار می کرد.

بعد از اون پخش پایونیر 7150 نصب کردم که در سرقت اخیر پنل رو بردن.

یک پخش فابریکی موج نیکان MCD-206 خریدم با سال ساخت 2010 که نه با دسته ی زیر فرمان مچ میشه و نه دیسپلی نوع B

سیم کشی دست نخورده است.

مشکل از چی می تونه باشه ؟ دوستان تجربه داشتند تا به حال ؟

لینک به ارسال

سلام

در ابتدا روی ماشین پخش فابریکی کلاریون بود که هم در دیسپلی نوع A اطلاعات نمایش داده می شد و هم دسته ی زیر فرمان کار می کرد.

بعد از اون پخش پایونیر 7150 نصب کردم که در سرقت اخیر پنل رو بردن.

یک پخش فابریکی موج نیکان MCD-206 خریدم با سال ساخت 2010 که نه با دسته ی زیر فرمان مچ میشه و نه دیسپلی نوع B

سیم کشی دست نخورده است.

مشکل از چی می تونه باشه ؟ دوستان تجربه داشتند تا به حال ؟

رو دسته ضبط عكس گوشي هم هست يعني RB3 & RD3هست ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری