227 ارسال در این موضوع قرار دارد

تاجایی که اطلاع دارم 2 نوع اینترفیس برای پخش های سونی وجود داره . نوع اول نمونه ای هست که روی ماشینتون نصب شده و دیسپلی ساپورت میکنه ولی ظاهرا" 4-5 مدل سونی فقط باهاش سازگاری دارن . نوع دوم هم با اکثر پخش های سونی سازگاری داره ولی دیسپلی ساپورت نمیکنه بنابراین شما باید یه اینترفیس که با پخش جدیدتون سازگاری داره خریداری کنید

تعمیرکار هم همینو گفت که باید عوض بشه

ولی گفت 45 تومن. میخواستم ببینم قیمتش همینه؟!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تاجایی که اطلاع دارم 2 نوع اینترفیس برای پخش های سونی وجود داره . نوع اول نمونه ای هست که روی ماشینتون نصب شده و دیسپلی ساپورت میکنه ولی ظاهرا" 4-5 مدل سونی فقط باهاش سازگاری دارن . نوع دوم هم با اکثر پخش های سونی سازگاری داره ولی دیسپلی ساپورت نمیکنه بنابراین شما باید یه اینترفیس که با پخش جدیدتون سازگاری داره خریداری کنید

تعمیرکار هم همینو گفت که باید عوض بشه

ولی گفت 45 تومن. میخواستم ببینم قیمتش همینه؟!!

از قیمت های جدید خبری ندارم ولی تو این اوضاع و بازار بنظرم برای اینترفیس 45 هزار تومن قیمت خوبی باشه

لینک به ارسال

سلام

من تازه یه 206 مدل 83 خریدم خودم پخش سونی داشتم انداختم روش یه اینترفیس هم براش خریدم گذاشتم روش هم دسته رو ساپورت میکنه هم دیسپلی

فقط الان مشکلم اینه که دکمه next روی دسته رو باید خیلی فشار بدم تا کار کنه.

خواستم ببینم میشه درستش کرد؟ چجوری بازش کنم اگه از این کلیدهای معمولی زیرش باشه (مثلا مثل کید که زیر دکمه موسه) میتونم عوضش کنم.

ممنون میشم در این مورد کمکم کنید مرسی

لینک به ارسال

سلام

اون سوال رو که هیچکی جواب نداد از اساتید حالا بعد چند روز یه مشکل دیکه برام درس شده که حسابی رو مخمه

چون از وقتی که خریدمش ریموتش کار نمیکرد و با اون 15 ثانیه نگه داشتن هم فعال نمیشد یه روز بردم برای درست کردن ریموتش و البته غیر فعال کردن دابل ریفلکتورش (چون هی چراخامو میسوزوند) اینا درس شد ولی متاسفانه دسته کنترل پخش از کار افتاد!! (دیسپلی کار میکنه) تازه اینترفیس رو خریدم ها :(

حالا به نظرتون با ریسیت کردن BSI درست میشه؟

چیکار کنم به نظرتون؟ :(

3 روز بیستر از کنترل پخش بیشتر نتونستم استفاده کنم

بابا تورو خدا یکی جواب ما رو بده

لینک به ارسال

ای بابا هیچکی جواب ما رو نمیده تو رو خدا کمک کنید آقا مشکل از چیه بعد یه تعریف سوئیچ این دسته کنترل ما از کار افتاد دیگه درس نشد چکار کنیم آقایون؟

تو رو خدا کمک کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز شما bsi را ریست کردید ببینید درست می شه یا نه؟

کلا تا به حال چه کارهایی روش انجام داده اید؟

لینک به ارسال

سلام

من تازه یه 206 مدل 83 خریدم خودم پخش سونی داشتم انداختم روش یه اینترفیس هم براش خریدم گذاشتم روش هم دسته رو ساپورت میکنه هم دیسپلی

فقط الان مشکلم اینه که دکمه next روی دسته رو باید خیلی فشار بدم تا کار کنه.

خواستم ببینم میشه درستش کرد؟ چجوری بازش کنم اگه از این کلیدهای معمولی زیرش باشه (مثلا مثل کید که زیر دکمه موسه) میتونم عوضش کنم.

ممنون میشم در این مورد کمکم کنید مرسی

سلام

منم چند مدتی هست با یکی از دوستان ضبطمو با موج نیکان عوض کردم

اوایل همین مشکل شما رو داشتم چون یه مدتی کار نکرده اینطوریه یکم که باهاش ور بری حل میشه و میشه مثه روز اولش

دست کاریش نکن303.gif303.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/303.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

دوست عزیز شما bsi را ریست کردید ببینید درست می شه یا نه؟

کلا تا به حال چه کارهایی روش انجام داده اید؟

من هر کاری که فکرش کنید رو انجام دادم

آپدیت BSI، زیسیت BSI، و کلی چیز دیگه یه باز با این دیاگ دستی ها هم کلی تو منوی تنظیمات BSI گشتم اما چیزی برای این مورد پیدا نشد که نشد.

در ضمن اینم بگم که ضبط فابریک هم که انداختم بازم دسته کار نمیکرد ( برای اطمینان از اینکه اینترفیس سالمه).

به حال هر دفعه که یادم میفته کلا اعصابم رو خورد میکنه 3 روز فقط 3 روز تونستم ازش استفده کنم :(

دوستانی که اطلاع دارن تو BSI گزینه ای برای غیر فعال کردن و یا فعال کردن این دسته هست یا نه؟ تو نرم افزارهای دیاگ ایرانی که هرچی گشتم نبود. تو PPS همچین گزینه ای هست؟

لینک به ارسال

rose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

Driver information/ Communication : این قسمت مربوط به ابزار هار ارتباطی با رانندی که شامل رادیو, پشت امپر و... میشود است.

[attachment=5]6.jpg[/attachment]

(COM 2000) : مربوط به COM 2000 (کنترل های دور فرمان) میباشد.

.

سلام خسته نباشید.

من یه پخش سونی داشتم که با اینترفیسی که خریدم هم دیسپلی هم دسته کنترل کار میکرد.

سوئیچ ماشین کد نمیداد که اونو بردم برای درست کردن بعد از اینکه این رو درست کرد این دسته از کار افتاد ولی دیسپلس کار میکنه.

بعدش هر چی با این نرم افزارهای دیاگ ایرانی رفتیم کاری بکنیم جایی رو پیدا نکردیم برای فعال کردنش.

حالا میخواستم بدونم تو این com2000 گزینه ای برای فعال کردن و غیر فعال کردن دسته کنترل فرمان هست یا نه! ممنون میشم جواب بدین حسابی رو مخمه این قضیه

لینک به ارسال

rose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

Driver information/ Communication : این قسمت مربوط به ابزار هار ارتباطی با رانندی که شامل رادیو' date=' پشت امپر و... میشود است.

[attachment=5']6.jpg[/attachment]

(COM 2000) : مربوط به COM 2000 (کنترل های دور فرمان) میباشد.

.

سلام خسته نباشید.

من یه پخش سونی داشتم که با اینترفیسی که خریدم هم دیسپلی هم دسته کنترل کار میکرد.

سوئیچ ماشین کد نمیداد که اونو بردم برای درست کردن بعد از اینکه این رو درست کرد این دسته از کار افتاد ولی دیسپلس کار میکنه.

بعدش هر چی با این نرم افزارهای دیاگ ایرانی رفتیم کاری بکنیم جایی رو پیدا نکردیم برای فعال کردنش.

حالا میخواستم بدونم تو این com2000 گزینه ای برای فعال کردن و غیر فعال کردن دسته کنترل فرمان هست یا نه! ممنون میشم جواب بدین حسابی رو مخمه این قضیه

سلام

داداش الان ضبط شما فابریک نیست ؟ اگر فابریک هست که هیچی اگر فابریک نیست شما باید دنبال رابط سیمی ( اینترفیس ) مخصوص پخش خودت باشی تا کنترل فرمان هم برات کار کنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری