228 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان  206 مدل 83 دارم ضبطم پایونیر 7150 هست چند تا اینتر فیس نصب کرئم همشون فقط دکمه وسط دسته که میچرخه و البوم عوض میکنه کار میکرد و بقیه کلید ها کار نمیکرد به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه کسی سر در نیاورد ایا به خاطر اینتر فیس هست یا دسته ریموت فرمان راهنمایی کنید که تست کنم ببینم مشکل از کجاست ممنون همگی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.خودرو ۲۰۶ مدل ۹۰ دارم.وسال ۹۲ خریدم.موقع خرید دسته زیر فرمان تنظیم ضبط کار نمیکرد.به همه سیم کشیها نشون دادم هر کدومش یه ایرادی میگفت. الان نمیدونم چکار کنم.خواهشن منو راهنمایی کنیید.ممنون میشم.

لینک به ارسال
در در 1390/07/03, 14:43:07، Ali makulu گفته است :

اگه پخشت فابریک نیستو عوض کردی از اونه.

اگه نه پخشت فابریکه احتمالا از همون برقشه.

میتونی یه بار دیگه سر باطری رو برداری و بعد یه مدت بذاری شاید حل شد.

۲۰۶ من مدل نود هست .منم سال ۹۲ خریدم.موقع خرید تا حال ریموت دسته ضبط کار نمیکرد.به اکثر سیمکشها نشون دادم .هر کدومش یه ایرادی گفتنند.خواهش منو راهنمایی کنید.که چکار کنم.ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام 

من یه ۲۰۶ مدل ۸۱ دارم ال سی دی براش نصب کردم سوکت پشت پخش از این قدیمیهاست که ۲ سوکت داره کسی میدونه چجور میشه دسته زیر فرمون رو روش فعال کرد؟

الان درب هارو تو ال سی دی نشون میده و کامپیوتر سفری هم با دکمه روی برف پاک کن ذوی ال سی دی نشون میده ولی فقط کنترل زیر فرمون فعال نمیشه

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، rezaparsa گفته است :

با سلام 

من یه ۲۰۶ مدل ۸۱ دارم ال سی دی براش نصب کردم سوکت پشت پخش از این قدیمیهاست که ۲ سوکت داره کسی میدونه چجور میشه دسته زیر فرمون رو روش فعال کرد؟

الان درب هارو تو ال سی دی نشون میده و کامپیوتر سفری هم با دکمه روی برف پاک کن ذوی ال سی دی نشون میده ولی فقط کنترل زیر فرمون فعال نمیشه

سلام ودرود

پخش ماشینت چیه ؟

لینک به ارسال

سلام

دسته کنترل ضبط ماشین من یکم بد وسفت کار میکنه

میشه بازش کرد و سرویسش کرد؟

در ضمن طریقه باز کردنشو اگه میدونید توضیح بدین 

ممنون

لینک به ارسال
در در 1398/09/01, 13:06:08، Mehdi.T گفته است :

سلام ودرود

پخش ماشینت چیه ؟

سلام کار ویژن هست

قبلا روی پایونیر هم جواب نمیداد هر جا میبردم میگفتن این سوکتش شبیه زانتا هست و اینتر فیس براش گیر نمیاد ولی الان هم درب هارو نشون میده هم کامپیوتر سفری رو

لینک به ارسال

سلام دوستان وقت بخیر 

من یک ۲۰۶sd v8 دو روز پیش تحویل گرفتم ، امروز متوجه شدم که دکمه ولوم کم و زیاد روی دسته پشت فرمان کار نمیکنه ، نمیدونم قلق خاصی داره ، خرابه ، یا چی ، ضبط فابریکی ، هیچ چیزی رو دستکاری نکردم ، کسی میتونه راهنمایی کنه ، ممنون میشم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری