amir1055

تغییر رنگ قسمت Airbag روی داشبورد

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان و استاتید.

قبل از هرچیز باید عرض کنم در انجمن ها مدتی جستجو کردم و تاپیکی که مناسب این مشکل باشه پیدا نکردم که در اونجام مطرح کنم. این بود که تاپیکی جدا گانه ایجاد کردم.

عرض شود که 3 4 روز ماشین رو (207 مدل 91)  به یکی از دوستان قرض دادم وقتی برام پس آورد و البته زحمت کشید یه کارواش هم برد (بیرون و داخل)، متوجه شدم که توی آفتاب قسمت Airbag روی داشبورد رنگش حالت خاصی شده که تو عکس فکر میکنم خیلی واضح مشخص باشه. به دوستم موضوع رو گفتم که باعث دلخوریش فقط شد و اینکه میگه اصلا کاری نکرده حتما همینجوری بوده!! حالا نظر شما دوستان رو میخواستم جویا بشم.

وقتی تو سایه م اصلا چیزی پیدا نیست و توی آفتاب این چیزا دیده میشه ن.

IMG_20190516_142107.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام متاسفانه وضعیتی شده که آدم به باباشم نباید ماشین امانت بده یقینا مشکلی بوده که برده کارواش و اینهمه هم واکس داشبورد خورده عین آینه کردن.

من دوست ندارم بدبینت کنم به موضوع ولی احتمال اینکه ایربگ باز شده باشه هست و اینکه تعویض شده باشه... چون مدت زمانش هم کم نبوده ۳ ۴روز بعد تحویل داده حالا به هر حال انشاالله که فقط حدس و گمانه...

راحتترین راه خرید و تعویضش با نمونه تمیز...

دومین راه اینه بشوریش با تاید و آب و تور پرده و خشکش کن واکس داشبورد نزن ببین چی از آب درمیاد...

رنگ کردن رو بزار گزینه آخر حالا نظر دوستان رو هم جویا بشیم بعد اگه به نتیجه ای نرسیدیم ترکیب و نحوه رنگ کردنشو میگم حالا یا خودت یا نقاش زحمتشو میکشین.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

آقا arsalan_s مورد خیلی جالبی رو اشاره کردند.

از زیر و داخل داشپورت بررسی کنید ببینید آثار خراش آچار و جای پیچگوشتی و خراش ابزار و غیره، بابت تعویض، روی پایه های ایربگ و محیط اطراف هست؟
امیدوارم از این آثار موردی پیدا نکنی!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، feredi گفته است :

آقا arsalan_s مورد خیلی جالبی رو اشاره کردند.

از زیر و داخل داشپورت بررسی کنید ببینید آثار خراش آچار و جای پیچگوشتی و خراش ابزار و غیره، بابت تعویض، روی پایه های ایربگ و محیط اطراف هست؟
امیدوارم از این آثار موردی پیدا نکنی!

میشه دقیق تر بگید کجا رو باید بررسی کرد؟ خیلی متوجه نشدم در چه قسمتی باید دنبال خراش و جای آچار بگردم.

در 7 ساعت قبل، arsalan_s گفته است :

سلام متاسفانه وضعیتی شده که آدم به باباشم نباید ماشین امانت بده یقینا مشکلی بوده که برده کارواش و اینهمه هم واکس داشبورد خورده عین آینه کردن.

من دوست ندارم بدبینت کنم به موضوع ولی احتمال اینکه ایربگ باز شده باشه هست و اینکه تعویض شده باشه... چون مدت زمانش هم کم نبوده ۳ ۴روز بعد تحویل داده حالا به هر حال انشاالله که فقط حدس و گمانه...

راحتترین راه خرید و تعویضش با نمونه تمیز...

دومین راه اینه بشوریش با تاید و آب و تور پرده و خشکش کن واکس داشبورد نزن ببین چی از آب درمیاد...

رنگ کردن رو بزار گزینه آخر حالا نظر دوستان رو هم جویا بشیم بعد اگه به نتیجه ای نرسیدیم ترکیب و نحوه رنگ کردنشو میگم حالا یا خودت یا نقاش زحمتشو میکشین.

امروز با کمی تاید محل رو شستشو میدم و نتیجه رو اعلام میکنم. 

چقدر نگران شدم.

لینک به ارسال

فکر نکنم  ایربگ باز شده باشه چون جلو ماشینم تصادفی باید باشه یه چک بکن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام مجدد خدمت دوستان

محل شسته شده و تغییر رنگ تا حدی (نه کاملآ) برطرف شده.

با بررسی هایی که کردم به نظر نمیرسه چیزی باز شده باشه ولی اگه راهنماییم بفرمایید کجاها رو باید دقیق بررسی کنم ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amir1055 گفته است :

با سلام مجدد خدمت دوستان

محل شسته شده و تغییر رنگ تا حدی (نه کاملآ) برطرف شده.

با بررسی هایی که کردم به نظر نمیرسه چیزی باز شده باشه ولی اگه راهنماییم بفرمایید کجاها رو باید دقیق بررسی کنم ممنون میشم.

برو پیش یه برقکار حرفه ای که ایربگ زیاد باز و بسته کرده. بگو به نظرت این ایربگ باز یا تعویض شده یا نه؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، amir1055 گفته است :

با سلام خدمت دوستان و استاتید.

قبل از هرچیز باید عرض کنم در انجمن ها مدتی جستجو کردم و تاپیکی که مناسب این مشکل باشه پیدا نکردم که در اونجام مطرح کنم. این بود که تاپیکی جدا گانه ایجاد کردم.

عرض شود که 3 4 روز ماشین رو (207 مدل 91)  به یکی از دوستان قرض دادم وقتی برام پس آورد و البته زحمت کشید یه کارواش هم برد (بیرون و داخل)، متوجه شدم که توی آفتاب قسمت Airbag روی داشبورد رنگش حالت خاصی شده که تو عکس فکر میکنم خیلی واضح مشخص باشه. به دوستم موضوع رو گفتم که باعث دلخوریش فقط شد و اینکه میگه اصلا کاری نکرده حتما همینجوری بوده!! حالا نظر شما دوستان رو میخواستم جویا بشم.

وقتی تو سایه م اصلا چیزی پیدا نیست و توی آفتاب این چیزا دیده میشه ن.

IMG_20190516_142107.jpg

فکر نکنم ایربگ دستکاری شده باشه به احتمال خیلی خیلی زیاد توی کارواش لوسیون مخصوص صندلی چرم رو با اسفنج روی داشبورد ماشین مالیدن و بعدش توی آفتاب که ماشین - قرار بگیره لوسیون  به صورت صابونی شکل و سفید رنگ روی سطح میمونه . در حقیقت من این احتمال رو میدم . یکی دوبار با کف مایع ظرفشویی تمیزش کنید درست میشه . 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، armanw212 گفته است :

فکر نکنم ایربگ دستکاری شده باشه به احتمال خیلی خیلی زیاد توی کارواش لوسیون مخصوص صندلی چرم رو با اسفنج روی داشبورد ماشین مالیدن و بعدش توی آفتاب که ماشین - قرار بگیره لوسیون  به صورت صابونی شکل و سفید رنگ روی سطح میمونه . در حقیقت من این احتمال رو میدم . یکی دوبار با کف مایع ظرفشویی تمیزش کنید درست میشه . 

با تشکر فراوان از شما بنده هم اولش به همین فکر کرده بودم ولی عجیب نیست که فقط اون قسمت این حالتی شده؟ جنس داشبورد در اون قسمت خاص متفاوته؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، amir1055 گفته است :

با تشکر فراوان از شما بنده هم اولش به همین فکر کرده بودم ولی عجیب نیست که فقط اون قسمت این حالتی شده؟ جنس داشبورد در اون قسمت خاص متفاوته؟

اون قسمت احتمالا از زیر ضخامتش فرق داره. به خاطر محل قرارگیری ایربگ.

فکر می‌کنم روشو محکم سابیده باشن که اون خطاش زده بیرون. حالا با چی نمی دونم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری