masoud634

مشکل مربوط به ۲۰۶

833 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام به دوستان
من یه مشکلی دارم که البته قبلا دوستان هم مطرح کرده بودن اما جوابی ندیدم ما یه مدل 94 گرفتیم  وقتی بدون ریموت زدن درماشین رو با سوییچ انداختن باز می کنم شروع میکنه به بوق زدن تا وقتی با ریموت دوباره قفلش کنم. اومدیم و خواستم از سوییچ یدک استفاده کنم که ریموت نداره یا اصلاً باطری کلید اصلی تموم شد این باید یه سره همینجوری بوق بزنه ؟  میخواستم بدونم این قلق خاصی داره و چطور میشه این مشکل رو رفع کرد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من یه ماشین ۲۰۶ دارم مدل ۸۶ تیپ دو ،‌چند وقتیه به یه مشکل خوردم . هر از چند گاهی وقتی قفل در رو میزنم و در ماشین رو باز میکنم (‌ماشین دزدگیر دارد )‌ تمام عقربه های پشت آمپر یه پرشی انجام میدن و سپس چراغ های اخطار پشت آمپر ( همه چراغ ها )، چراغ STOP ، چراغ اصلی پشت آمپر همه روشن میشن و وقتی سوییچ رو میچرخونم و ON میکنم عقربه دمای آب و عقربه بنزین تکون نمیخورن. 
استارت رو که میزنم ماشین روشن میشه اما متاسفانه هیچ کدوم از عقربه ها کار نمیکنه و در ضمن چراغ ها هم روشن باقی میماند . 
برای رفع این مشکل باید سوییچ رو ببندم و بگذارم یه مدت بگذره و یا اینکه چند بار سوییچ رو ببندم و باز کنم . 
میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟ 
عذر خواهس میکنم من نتپنستم در انجمن ۲۰۶ پیام بذارم و راهی دیگر نداشتم.
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

حتما مشکل سیم کشی هستش که اتصالی داره 

در 2 ساعت قبل، Mohammad1987 گفته است :
من یه ماشین ۲۰۶ دارم مدل ۸۶ تیپ دو ،‌چند وقتیه به یه مشکل خوردم . هر از چند گاهی وقتی قفل در رو میزنم و در ماشین رو باز میکنم (‌ماشین دزدگیر دارد )‌ تمام عقربه های پشت آمپر یه پرشی انجام میدن و سپس چراغ های اخطار پشت آمپر ( همه چراغ ها )، چراغ STOP ، چراغ اصلی پشت آمپر همه روشن میشن و وقتی سوییچ رو میچرخونم و ON میکنم عقربه دمای آب و عقربه بنزین تکون نمیخورن. 
استارت رو که میزنم ماشین روشن میشه اما متاسفانه هیچ کدوم از عقربه ها کار نمیکنه و در ضمن چراغ ها هم روشن باقی میماند . 
برای رفع این مشکل باید سوییچ رو ببندم و بگذارم یه مدت بگذره و یا اینکه چند بار سوییچ رو ببندم و باز کنم . 
میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟ 
عذر خواهس میکنم من نتپنستم در انجمن ۲۰۶ پیام بذارم و راهی دیگر نداشتم.

چراغ چک روشن نمیشه؟

سرباطری را جدا کردید چند دقیقه بعد نصب کنبد؟

شاید خطای موقت ثبت شده 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری