masoud634

مشکل مربوط به ۲۰۶

833 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام به همه دوستان

سه ماهی میشه که یه دزدگیر مجیکار GOLD110 رو ماشین گذاشتم

از اولین مشکلش این بود که با ریموت دزدگیر دربها رو قفل نمیکنه یعنی باید یا واستی چراغ سقف خاموش بشه بعد با ریموت دزدگیر

قفلکنی یا اول با خود ریموت ماشین قفل مرکزی رو بزنی و چراغ سقف خاموش بشه بعد دزدگیرو فعال کنی!! میگن این مشکلو با دو

تا سوئیچ لادری حل میکنن کسی در این مورد تجربه ای داره؟

مورد بعدی اینه که وقتی فقط با قفل مرکزی فابریک درا رو قفل میکنی همه درا به جز درب راننده قفل میشن یعنی زبانه قفل در راننده

تاآخر پایین نمی آد و حتما باید درو باز کنی زبانه رو بدی پایین!!

مشکلی هم که جدیدا پیدا شده اینه که گاهی اوقات با ریموت دزگیر درا رو باز نمیکنه فقط دزگیر غیرفعال میشه و باید با ریموت فابریک

درا رو باز کرد جالب اینکه زبانه قفل در راننده رو هم باید دستی از درب عقب باز کرد !!!! واقعا اعصاب خورد کنه.

سوالم اینه که آیا این مشکلات از نصبه یا همه دزدگیرا رو 206 قاطی دارن؟ میشه حلش کرد . ممنون اگه راهنمایی کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

یکی از دوستان من که 207i خریده و دزدگیر ماتریکس روش نصب کرده و دقیقا همین مشکل شما رو با درب راننده داره و هنوز حل نشده براش , خودمم موقع دزدگیر خریدن کلی گشتم و پرسیدم و همه می گفتن مجیکار با 206 همخونی نداره و بقیه هم به همین صورت و توصیه کردن دزدگیر خود ایرانخودرو که مخصوص 206 هست و همخونی داره رو نصب کنم و الانم خیلی خیلی راضی هستم و اصلا هم مشکلی نداره

لینک به ارسال

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از نصب غیر اصولی دزدگیز هست

من 938 مجیکار برای 207 نصب کردم و تابحال مشکلات اینچنینی نداشتم

لینک به ارسال

با سلام

مشکل اصلی از سوکت غیر فابریک و نصب غیر اصولی و استاندارد هست

به همه کسایی که خودروی پژو 206 دارن توصیه میکنم از دزدگیری استفاده کنن که سوکت فابریک داشته باشه یا از دزدگیر فابریک پژو استفاده کنن

لینک به ارسال

در واقع همین طوره چون من این دزگیر و از روی ام وی ام باز کردم و روی 206 بستم( چون 2 ماه روش بود حیفم اومد) نصابو خود نمایندگی هم تاییدش کرده بود نمیدونم به هر حال

ممنون از راهنماییتون با این وجود راهی وجود داره که حداقل یه کم از این مشکلات حل بشه؟ اگه بازش کنم دوباره بدم یکی واردتر نصب کنه چطور؟ عدم سوکت فابریک خیلی مشکل

سازه؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

مشکل شما از پمپی که داخل در سمت راننده جهت فرمان دادن به قفل مرکز ی نصب شده ،می باشد .لطفا پیش نصاب آشنا به سیستم برق 206 مراجعه کرده تا پمپ را حذف کرده واز راه دیگری جهت فرمان دادن به قفل مرکز ی ماشین استفاده نماید.

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

مشکل شما از پمپی که داخل در سمت راننده جهت فرمان دادن به قفل مرکز ی نصب شده ،می باشد .لطفا پیش نصاب آشنا به سیستم برق 206 مراجعه کرده تا پمپ را حذف کرده واز راه دیگری جهت فرمان دادن به قفل مرکز ی ماشین استفاده نماید.

با تشکر از دوست عزیز دقیقا همین طور بود مشکل از ضعیف بودن پمپ فابریک ماشین بود که نمیتونست پمپ دزدگیر رو هم پایین بیاره با همکاری یکی از دوستان پمپ دزگیر رو برداشت به جاش یه کیت گذاشت و مشکل رفع شد حالا فقط همون مشکل تایمر سقف مونده البته گفتش که مجیکار یه سری کد مخفی داره که میشه برنامه ریزی کرد تا از تایمر هم پشتیبانی کنه.

لینک به ارسال

سلام دوستان خوبم

دنبال کلید قفل مرکزی 207 میگردم

کمکم کنید از کجا می تونم پیدا کنم

اصلاً لوازم 207 اومده بازار؟

think.gifthink.gifthink.gifthink.gif

اگه کسی جایی رو سراغ داره و قیمتش رو میدونه لطف کنه به من اطلاع بده

لینک به ارسال

دزدگیر مجیکار با وجود تبلیغات فراوان و قیمت بالاش یکی از مشکلاتش همین هماهنگ نشدن با ماشینایی هستش که چراغ اونا تاخیری هست و تنها راه حلش هم گذاشتن لادریه.سوکت فابریک هم واسه همه دزدگیرا موجوده فرقی نمیکنه چه مارکی باشه فقط باید کیفیت سوکت رو بررسی کرد که از سیمهای نازک یا بی کیفیت استفاده نشده باشه و کانکتورای اونم خوب باشه.

لینک به ارسال

وارد سایت ماجیکار شوید ، کلیه مدلها را شرح داده است می توانید مدل تاخیری را انتخاب کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری