67 ارسال در این موضوع قرار دارد

در هم اکنون، yoosefheidari گفته است :

بر چه اساسی میگید مهدی خان؟شاید در عمل پرفلاکس بهتر از مان عمل کنه.مان کار خاصی انجام میده که پرفلاکس نمیتونه؟

من فک نمیکنم بشه با چشم کیفیت کاغذ فیلتر که کاغذ خاصی هم هست رو به این راحتیا بشه تشخیص داد.اون هم دوتا برند با کیفیت دونیا

من که چند سالی از هر دواستفاده میکنم وروغن رو بالای ده هزارتا عوض میکنم مقدار رسوبی که مان میگیره رو به مراتب بهتر دیدم

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، Mehdi.T گفته است :

من که چند سالی از هر دواستفاده میکنم وروغن رو بالای ده هزارتا عوض میکنم مقدار رسوبی که مان میگیره رو به مراتب بهتر دیدم

احیانا اگه تونستید یبار موقع تعویض روغن از فیلتر کارکرده عکس بگیرید و اینجا قرار بدید خیلی خوب میشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

چرا پرفلاکس هیچ حرفی نداره در مقابل مان؟تا این حد اشغاله پرفلاکس؟

تفاوتشون چیاست؟کاغذ؟اتصالشون؟پرفلاکس نمیتونه ذرات معلقو جذب کنه؟کاغذش از بین میره؟ممنون میشم یکم توضیح بدید.

سلام

اقا یوسف

از لحاظ کاغذ و جنس پلاستیک مصرفی مان خیلی بهتر از پرفلاکس هست، توی تاپیک خودم عکساش هست میتونید نگاه کنید

پرفلاکس شکننده تر هست 

اگر مصرف کننده پرفلاکس بودید اینبار مان تهیه کنید و خوب به جنسش نگاه کنید خودتون متوجه میشید.

در 3 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

احیانا اگه تونستید یبار موقع تعویض روغن از فیلتر کارکرده عکس بگیرید و اینجا قرار بدید خیلی خوب میشه.

من تا ۲ ماه دیگه یکسال تعویض روغن فرا میرسه عکساش رو خدمتتون میزارم فیلتر مان هم هست

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

اقا مهدی،

Ck داشتم که شکسته بود بعد از ۴ ماه داخل پک سفید و آقای امانی زحمتشو کشیده بود، تقلبی نبود اصلی بود 

فیلتر مان هم اتصالات قوی تری داره موقع قفل شدن هم جنس کاغذ بهتری

بعنوان مصرف کننده چند ساله می‌خرم میگم 

تو اصلی بودنشون همشون اصلی هستن نه اینکه مثلا مان رو آلمان میزنه نه همه تحت لیسانس هستند وگرنه کشوری به بزرگی وقدرت در ساخت خودرو، هیدرولیک و... که نمیاد فیلتر بزنه الان خودمون تو شرکت دستگاهای داریم که به اسم آلمانی هستند ولی بیشتر قطعاتش ون در چین تحت لیسانس تولید شدن یه قطعات مختلفی در اون به عنوان بهترین امکان عملکرد به کار رفته که این خودش نشونه استفاده از نیروی کار آلمانی‌ها برای تلنولوژی بهتر وفروش تکنولوژی به جای تولید است. نیروی کار مختص جهان سومی هاست

در 6 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

یه ck فکر کنم دارم عکس اون رو براتون میفرستم ولی cl تازه دوهزارتا کارکرده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Mehdi.T گفته است :

تو اصلی بودنشون همشون اصلی هستن نه اینکه مثلا مان رو آلمان میزنه نه همه تحت لیسانس هستند وگرنه کشوری به بزرگی وقدرت در ساخت خودرو، هیدرولیک و... که نمیاد فیلتر بزنه الان خودمون تو شرکت دستگاهای داریم که به اسم آلمانی هستند ولی بیشتر قطعاتش ون در چین تحت لیسانس تولید شدن یه قطعات مختلفی در اون به عنوان بهترین امکان عملکرد به کار رفته که این خودش نشونه استفاده از نیروی کار آلمانی‌ها برای تلنولوژی بهتر وفروش تکنولوژی به جای تولید است. نیروی کار مختص جهان سومی هاست

پس با فرمایش شما ایسیو ماشین من مال چین هست اما تحت لیسانس

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، pezhman 207 گفته است :

پس با فرمایش شما ایسیو ماشین من مال چین هست اما تحت لیسانس

اگر تعویض نکردید بله

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، Mehdi.T گفته است :

اگر تعویض نکردید بله

جالبه پس این made in همش الکیه این سنسور نور باران و دزدگیر تکستون اینا همش چین بود 

خوب حالا ما کاری به جهان سوم نداریم،

در مورد فیلتر هم بله مال خود المان هست

The Mann+Hummel Group is a German manufacturing group headquartered in Ludwigsburg within the metropolitan area of Stuttgart. The company develops, produces and distributes liquid and air filter systems, intake systems and thermal management components. Additional products include powertrain and engine plastic components, such as manifolds, ducts and cylinder head covers with integrated functions for the automotive industry, and aftermarket filter elements for the maintenance and repair of motor vehicles under several brands (Mann-Filter, Wix Filters,[2] Filtron, Purolator). For general engineering, process engineering and industrial manufacturing sectors the product range includes industrial filters, membrane filters and equipment for water filtration. About 90 percent of annual sales of around 4 billion euros accounted for by the activity in the automotive industry. The company and its subsidiaries have more than 80 locations worldwide. The group is owned by the families of the two founders.[3][4]

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام داداش مصطفی نیستی یا هستی من نیستم یا زیاد اینجا نیستی:grin:

داخل پک دو نوع پارت نامبر داره 

1109CL

فیلتر مان داخل پک هست که شامل سیتروئن، پژو، رنو هست که ایرانخودرو روی لیبل زده پژو ۴۰۷ از عجایب ایرانخودرو که من بارها ازش حرکات عجیب میبینم، در صورتی که توی سایت سرچ کنید پژو با موتور ۱.۶ ۱۶ سوپاپ شاملش میشه

و پارت نامبر 

1109CK

که بازم شامل خودروهای بالا میشه و لیبل ایرانخودرو زده ۲۰۶ و فیلتر پرفلاکس داخل جعبه هست.

اما پرفلاکس هیچ حرفی واسه گفتن نداره در مقابل با مان 

سلام آقا پژمان عزیز.

مهم نیست کجا باشم یا کجا کم و زیاد باشم. مهم اینه که همه زیر سایه تم داداش.

.

اینکه یه سری شرکت ها هستن که کارخونشون توی چینه کاملا درسته. یا حتی توی کشورهای دیگه. اگه یه قطعه ای توی ایران تولید بشه که دستگاه ها، ماشین آلات، مواد مصرفی، مهندس و طراحان، مواد اولیه و غیره همه آلمانی باشه، فقط کارگر و محل کارخونه توی ایران باشه، از نظر من اون جنس آلمانیه. شاید به خاطر وجدان کاری و فرهنگ کارگر یه ذره اختلاف کیفیت باشه، اما مطمئن باشید نظارت های سفت و سخت اونو جبران می کنه و این اختلاف شاید به ۲-۳ درصدم نرسه.

اما این به این معنی نیست که آلمان فیلتر تولید نکنه. همه کشورهای پیشرفته هم قطعات خرده ریز تولید می کنن. مثلا اگه فرانسه و آلمان و آمریکا و ژاپن و غیره فیلتر یا قطعات خرده ریز تولید نکنن، اون وقت تو بنز و بی ام دبلیو و کوروت و نیسان و غیره باید لوازم مصرفی ایرانی یا چینی استفاده کنن؟

شرکت های بزرگ کار اصلی شون طراحیه، درست. اما شرکت های زیادی تو کشورای پیشرفته هستن که از مسواک به بالا رو تولید می کنن.

.

خود منم کیفیت مان بیشتر به دلم می شینه، ولی دلیل بر بی کیفیت بودن پرفلاکس نیست. همین الانم پرفلاکس رو ماشینمه. اول مان، بعد پرفلاکس، بعد سرکان، بعدا برندهای دیگه. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اول یونیک

دوم کاج و تام

سوم سرکان و بهران

خارجیم که برای من توجیح نداره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

سلام آقا پژمان عزیز.

مهم نیست کجا باشم یا کجا کم و زیاد باشم. مهم اینه که همه زیر سایه تم داداش.

.

اینکه یه سری شرکت ها هستن که کارخونشون توی چینه کاملا درسته. یا حتی توی کشورهای دیگه. اگه یه قطعه ای توی ایران تولید بشه که دستگاه ها، ماشین آلات، مواد مصرفی، مهندس و طراحان، مواد اولیه و غیره همه آلمانی باشه، فقط کارگر و محل کارخونه توی ایران باشه، از نظر من اون جنس آلمانیه. شاید به خاطر وجدان کاری و فرهنگ کارگر یه ذره اختلاف کیفیت باشه، اما مطمئن باشید نظارت های سفت و سخت اونو جبران می کنه و این اختلاف شاید به ۲-۳ درصدم نرسه.

اما این به این معنی نیست که آلمان فیلتر تولید نکنه. همه کشورهای پیشرفته هم قطعات خرده ریز تولید می کنن. مثلا اگه فرانسه و آلمان و آمریکا و ژاپن و غیره فیلتر یا قطعات خرده ریز تولید نکنن، اون وقت تو بنز و بی ام دبلیو و کوروت و نیسان و غیره باید لوازم مصرفی ایرانی یا چینی استفاده کنن؟

شرکت های بزرگ کار اصلی شون طراحیه، درست. اما شرکت های زیادی تو کشورای پیشرفته هستن که از مسواک به بالا رو تولید می کنن.

.

خود منم کیفیت مان بیشتر به دلم می شینه، ولی دلیل بر بی کیفیت بودن پرفلاکس نیست. همین الانم پرفلاکس رو ماشینمه. اول مان، بعد پرفلاکس، بعد سرکان، بعدا برندهای دیگه. 

ارادت داریم داداش شما تو قلب منی

کاملا با شما موافقم، اتفاقا دامادمون توی آسن رفته بود نمایشگاه لوازم آرایشی با ۴۵ درصد تخفیف چندتا مداد گرفته بود مارک Beauty treats همه آلمانی بودن دوست دارم عکس بزارم اما بدلیل مسائل اخلاقی نمیشه.

در مورد مسواک هم خودم اورال بی دارم شارژی پشتش حک المان 

E53B8345_4259_4D93_AFCB_1B91C5C422C1.jpe

حتی پشت شارژر هم آدرس کارخانه حک شده

F4C4D806_9D0D_4C77_85E8_5DD1FE5D1F8D.jpe

در مورد صحبت لوازم ماشینهای بنز و بی ام دبلیو و فراری... هم درسته با شما موافقم.

فیلترهای شما هم رنو بود درسته، من تا حالا از نزدیک هم ندیدم واقعیتش اما باید چیز خوبی باشه اینجا توی شوشتر خب نیست فیلتر ایرانی خوب هم بزور پیدا میشه

ویرایش شده در توسط pezhman 207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری