12,964 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، keivanj گفته است :

داغبودنش به کنار بین لوله هیدرولیک و رادیاتور گیر میکنه بد در میاد واقعا دوستان تعویض روغنی پره های رادیاتو همه له کردن نمیدون چی باید کرد قبلا رانا داشتم خیلی فضای خوبی داشت ولی 206 اصلا

کمی سخته هست دوست عزیز ولی اگه طرف اینکاره باشه ، میتونه راحت فیلتر روغن رو بیاره و عوض کنه.من یادم نمیاد که اون شاگرد تعویض روغنی که پیشش میرم یک بار هم شده باشه که بگه سخته و اینجور حرفها.ماشین رو که تحویلش دادم ، نهایتا 15 دقیقه بعد فیلترها رو عوض کرده و تعویض روغن ،  تمیز کردن فیلتر موتور و هوا و ...

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، keivanj گفته است :

داغبودنش به کنار بین لوله هیدرولیک و رادیاتور گیر میکنه بد در میاد واقعا دوستان تعویض روغنی پره های رادیاتو همه له کردن نمیدون چی باید کرد قبلا رانا داشتم خیلی فضای خوبی داشت ولی 206 اصلا

سلام
بعضی از تعویض روغنی های حرفه ای بکس مخصوص دارند که از همون بالا میشه فیلتر رو باز کرد، تعویض روغنی اگر با اون باز کنه نه خودش اذیت میشه و نه رادیات رو داغون میکنه
توی این قطعه هم عکسشو گذاشته

10.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، keivanj گفته است :

سلام
آخه به خاطر آلومینیومی بودن درپوش و پایه، این باعث میشه به هربار تعویض روغن و بازو بسته شدنش باعث میشه پایه خورده بشه، ضمناً بعضی از تعویض روغنی های حرفه ای بکس مخصوص دارند که از همون بالا میشه فیلتر رو باز کرد، تعویض روغنی اگر با اون باز کنه نه خودش اذیت میشه و نه رادیات رو داغون میکنه توی این قطعه هم عکسشو گذاشته

10.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

.

1.jpg

ویرایش شده در توسط karimi.z
4

لینک به ارسال

عوض کردن فیلتر روغن 206 واقعا جهنم است حالا چه طور بعضی ها می گن اسان است خدا داند

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

🔴 پای روغن موتور های بی کیفیت به نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت ها باز شده و هیچ کس عکس العملی نشان نمی دهد !

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/05/19, 17:34:07، yas_ni گفته است :

187 هزار

تو 8000 الی 9000 نهایت 200 سی سی 

نوع رانندگی ام ک بعضا نرمال بعضا دور بالا

روغنم 3 بار ادینول 5.40 الانم پارس سوپر پیشرو 5.40  تاریخش برا سال 90 بود ک بعد این روغن فلومکس 5.40 میریزم

دوست عزیز سلام

منم  یک روغن پارس سوپر پیشرو 5w40 تاریخ 90 دارم بعد از 8 سال میخوام استفاده کنم شما استفاده کردید راضی بودید اخه مدت زمان زیادی ازش گذشته

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

جدول میزان و حجم روغن 206 در هردو تیپ براساس راهنمای استفاده خودرو صفحه 130 . چون اختلاف در مورد حجم میزان روغن موتور مورد اختلاف دوستان بوده و این میزان مستند به نوشته خود ایران خودرو می باشد و البته قبلاً نیز دوستان این مطلب را قرار داده بودند . 

3  لیتر -  (1)     و   3.25 لیتر (2)  --   تیپ 2     .     توضیح : (1) تخلیه از کارتل  ؛ (2) تخلیه توسط ساکشن 

3.2 لیتر - (1)     و      3.4 لیتر (2)   --  تیپ 5 و6 ،  توضیح : (1) تخلیه از کارتل   ؛ (2) تخلیه توسط ساکشن

در در 1398/05/22, 10:20:54، keivanj گفته است :

من خودم تصمیم گرفتم که یک تکه مقوا کلفت بزارم جلو رادیاتور که شاید از له شدگی پره های رادیاتور جلوگیری کنه . رادیاتور قبلی که داشتم اون قسمت تقریباً پره ها له شده بودن . اون کارتن شاید مانع آچار خوردن به رادیاتور بشه و دیگه سالم بمونه .

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، hrch1362 گفته است :

دوست عزیز سلام

منم  یک روغن پارس سوپر پیشرو 5w40 تاریخ 90 دارم بعد از 8 سال میخوام استفاده کنم شما استفاده کردید راضی بودید اخه مدت زمان زیادی ازش گذشته

بله استفاده کردم فوق العادس

فقط قبلش نگا کن تهش رسوب نداشته باشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، majid924 گفته است :

عوض کردن فیلتر روغن 206 واقعا جهنم است حالا چه طور بعضی ها می گن اسان است خدا داند

من خودم،یه جفت دستکش مکانیکی + روپوش استین بلند دارم

با احتیاط درپوش میکشم بیرون.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری