12,964 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

مصطفی جان شما که زدی میگفتی ما ام بفهمیم دیگه چه کاریه یه بار شما بری تو دیکشنری بگردی یه بارم من 

توی دیجیکالا ام رو مشخصاتش که از منوال خود محصول بر میداره زده نیمه سنتیک بعد پریمیوم که فکر نکنم معنی کامل و فول بده ولی اگرم بده چرا شرکت باید رو یه محصولش که گرونتر و پیشرفته تره  بزنه فول سنتیک و رو یه محصول دیگش که ارزونتره و سطح پایینتر بزنه پریمیوم  این برای کسایی مثل من که اینگلیسیمون خوب نیست مجبوریم بزنیم تو دیگشنری سرچ کنیم و گاها به نتو دیکشنری ام دسترسی نداریم  این رو تداعی میکنه که با فول سنتیک یه فرقی داره 

البته میگم من هنوزم مطمئن نیستم هنوزم که پرسیدم دوستان گفتن سطح کیفیش sn هست ولی روش خورده sl و فول سنتیک هست ولی خورده نیمه خوب این لا اقل برای شما که قبلا رو محصول ایرانی sn هم میخورد قبول نمیکردید میگفتید sl الکی روش خورده واقعا جای تعجبه الان محصول sl خورده رو sn قبول میکنید 

البته من بازم بگم در مورد کیفیت این روغن شکی ندارم و احتمالا اگه از جای مطمئن پیدا کنم دو یا سه تا بخرم چون اینگونه محصولات با کیفیتم  یهو نایاب میشن فول و نیمه سنتیک بودنش هم حتی sn و sl بودنش هم تفاوت چندانی برام نمیکنه چون برای tu3 میخوام که زیاد به روغن حساس نیست و مثل tu5 فیلر اتومات نیست 

ولی در کل پرسیدم که بدونم و ممنونم از شما که پاسخ دادی

سلام آیدین جان روغن فول هست آقای گودرزی هم تاکید کردند که سنتیک هست ، زیاد به اطلاعات دیجی کالا نگاه نکن همش درست نیست گوشی نوکیا ۸ زده بود بدنه پلاستیکی ولی کاملا فلزی هست .اما قیمت 10w40 ۱۳۰ و 5w40 هم ۱۷۵ البته قیمت ها فرق داره ۱۳۴ من پایین ترین قیمت زدم 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Iran National گفته است :

خدارو شاکریم که:

از زمانی که اقای گودرزی به ما افتخار دادند،به جمع ما پیوستند،

بسیاری از سوالاتی که مدتها بود مورد بحث و بررسی قرار میگرفت، حل شد.

سلام سعید خان

نفرمایین قربان آقا ما هم خیلی چیزها از شما دوستان یاد گرفتیم و نتایج تجربیات شما و دوستان رو  رو سعی میکنم تا جایی که امکان داره تو کیفیت محصولات آینده لحاظ کنم.

از محبت شما دوستان بی نهایت سپاسگزارم

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

هستن کسایی که از پارس سوپر پایا پلاس ۱۰،۴۰ راضی باشن ؟؟

من.

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

مصطفی جان شما که زدی میگفتی ما ام بفهمیم دیگه چه کاریه یه بار شما بری تو دیکشنری بگردی یه بارم من 

توی دیجیکالا ام رو مشخصاتش که از منوال خود محصول بر میداره زده نیمه سنتیک بعد پریمیوم که فکر نکنم معنی کامل و فول بده ولی اگرم بده چرا شرکت باید رو یه محصولش که گرونتر و پیشرفته تره  بزنه فول سنتیک و رو یه محصول دیگش که ارزونتره و سطح پایینتر بزنه پریمیوم  این برای کسایی مثل من که اینگلیسیمون خوب نیست مجبوریم بزنیم تو دیگشنری سرچ کنیم و گاها به نتو دیکشنری ام دسترسی نداریم  این رو تداعی میکنه که با فول سنتیک یه فرقی داره 

البته میگم من هنوزم مطمئن نیستم هنوزم که پرسیدم دوستان گفتن سطح کیفیش sn هست ولی روش خورده sl و فول سنتیک هست ولی خورده نیمه خوب این لا اقل برای شما که قبلا رو محصول ایرانی sn هم میخورد قبول نمیکردید میگفتید sl الکی روش خورده واقعا جای تعجبه الان محصول sl خورده رو sn قبول میکنید 

البته من بازم بگم در مورد کیفیت این روغن شکی ندارم و احتمالا اگه از جای مطمئن پیدا کنم دو یا سه تا بخرم چون اینگونه محصولات با کیفیتم  یهو نایاب میشن فول و نیمه سنتیک بودنش هم حتی sn و sl بودنش هم تفاوت چندانی برام نمیکنه چون برای tu3 میخوام که زیاد به روغن حساس نیست و مثل tu5 فیلر اتومات نیست 

ولی در کل پرسیدم که بدونم و ممنونم از شما که پاسخ دادی

با سلام و احترام

اگر روی محصولی نوشته شده بود 

Synthetic Blendبمعنای فول سنتزی نیست و پارشیال سینتتیک یا سمی سینتتیک یا همون  بقولی نیمه سنتزی خودمون هستش.

روی ظرف فلومکس مگاتک 10w-40 پرمیوم نمیتونه نوشته شده باشه نیمه سنتزی اگر اینطوره بی زحمت عکسش رو واسم بفرستین.

فلومکس مگاتک اکو نیمه سنتزیه که رو ظرفش گوشه بالا با فونت مشکی نوشته شده  Eco و در قسمت بالای ظرف هم عبارت Semi- Synthetic

نوشته شده است.

باتشکر 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

در 29 دقیقه قبل، امیر گودرزی گفته است :

با سلام و احترام

اگر روی محصولی نوشته شده بود 

Synthetic Blendبمعنای فول سنتزی نیست و پارشیال سینتتیک یا سمی سینتتیک یا همون  بقولی نیمه سنتزی خودمون هستش.

روی ظرف فلومکس مگاتک 10w-40 پرمیوم نمیتونه نوشته شده باشه نیمه سنتزی اگر اینطوره بی زحمت عکسش رو واسم بفرستین.

فلومکس مگاتک اکو نیمه سنتزیه که رو ظرفش گوشه بالا با فونت مشکی نوشته شده  Eco و در قسمت بالای ظرف هم عبارت Semi- Synthetic

نوشته شده است.

باتشکر 

سلام اقای گودرزی عزیز 

اتفاقا منم دیدم شما و دوستان در مورد روغن فلومکس میگید که فول سنتیک هست سرچ کردم تو دیجیکالا پیدا کردم دیدم 10-40 رو تو مشخصاتش زده نیمه سنتزی به فارسی 

روی محصولم که فارسی ننوشته ولی کلمه پریمیوم سنتزی نوشته شده 

بعد فلومکس 5-40 رو دیدم که روش نوشته شده بود فول سنتیک گفتم شاید مورد صحبت شما روغن 5-40 فلومکس هست 

quality,q_80

اینم عکس روغن 10 40 که نوشته پریمیوم لطف میکنید بفرمایید پریمیوم سنتیک به چه معنیه و چرا مثل 5-40 از کلمه فول سنتیک استفاده نشده 

https://www.digikala.com/product/dkp-1459996/روغن-موتور-خودرو-فلومکس-مدل-mega-tech-10w-40-حجم-4-لیتری

اینم ادرس صفحه فروش این روغن تو دیجیکالا که نوشته نیمه سنتیک  البته دیجی کالا حرفش به نظر من سندیت نداره و خیلی اشتباهات تو سایتشون دیده میشه

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اقای گودرزی عزیز 

اتفاقا منم دیدم شما و دوستان در مورد روغن فلومکس میگید که فول سنتیک هست سرچ کردم تو دیجیکالا پیدا کردم دیدم 10-40 رو تو مشخصاتش زده نیمه سنتزی به فارسی 

روی محصولم که فارسی ننوشته ولی کلمه پریمیوم سنتزی نوشته شده 

بعد فلومکس 5-40 رو دیدم که روش نوشته شده بود فول سنتیک گفتم شاید مورد صحبت شما روغن 5-40 فلومکس هست 

quality,q_80

اینم عکس روغن 10 40 که نوشته پریمیوم لطف میکنید بفرمایید پریمیوم سنتیک به چه معنیه و چرا مثل 5-40 از کلمه فول سنتیک استفاده نشده 

https://www.digikala.com/product/dkp-1459996/روغن-موتور-خودرو-فلومکس-مدل-mega-tech-10w-40-حجم-4-لیتری

اینم ادرس صفحه فروش این روغن تو دیجیکالا که نوشته نیمه سنتیک  البته دیجی کالا حرفش به نظر من سندیت نداره و خیلی اشتباهات تو سایتشون دیده میشه

سلام و عرض ارادت

زیاد سخت نگیرید اون موقع زمان طراحی لیبل اعمال زور شد بعدا نظرات شما دوستان رو منتقل کردیم الان تغییرش دادن به فول سینتتیک.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

در 8 دقیقه قبل، امیر گودرزی گفته است :

سلام و عرض ارادت

زیاد سخت نگیرید اون موقع زمان طراحی لیبل اعمال زور شد بعدا نظرات شما دوستان رو منتقل کردیم الان تغییرش دادن به فول سینتتیک.

او کی ممنون جناب گودرزی از پاسخگوییتون واقعا به قول اقا سعید قبل اینکه شما بیاید خیلی از سوالامون بیپاسخ میموند و خیلی دوستان نظر سلیقه ای و شخصیشون رو به شکل پاسخ قطعی سوال میدادنو هرگونه نظر مخالف با پاسخ خودشونم نمیپذیرفتن انگار مجبور بودن به هر سوالی پاسخ بدن حتی اگه جوابش رو ندونن 

در اخر جناب گودرزی پریمیوم سنتیک چه معنی میده و فرقش با فول چیه ؟

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

او کی ممنون جناب گودرزی از پاسخگوییتون واقعا به قول اقا سعید قبل اینکه شما بیاید خیلی از سوالامون بیپاسخ میموند و خیلی دوستان نظر سلیقه ای و شخصیشون رو به شکل پاسخ قطعی سوال میدادنو هرگونه نظر مخالف با پاسخ خودشونم نمیپذیرفتن انگار مجبور بودن به هر سوالی پاسخ بدن حتی اگه جوابش رو ندونن 

در اخر جناب گودرزی پریمیوم سنتیک چه معنی میده و فرقش با فول چیه ؟

با سلام و عرض ادب

واژه Premium در اصطلاح روانکاری دارای بار معنایی خاص و انحصاری نیست فقط از نظر لغوی معنای ممتاز و اعلای درجه را میرساند. اگر در اینترنت برای روغن موتور سرچ بفرمایید بطور الاخص برای روغنهای مالتی گرید و روغنهای تمام سنتزی بکار رفته است و اینطور نیست که نتوان برای نیمه سنتزی و مینرال  بکار برد و بهمین خاطر به نظر اینجانب هم کمی ابهام برانگیز هست که البته فیدبکهای دریافتی موجب الصاق عبارت فول سینتتیک علاوه بر پرمیوم به فلومکس مگاتک شد.

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، امیر گودرزی گفته است :

با سلام و عرض ادب

واژه Premium در اصطلاح روانکاری دارای بار معنایی خاص و انحصاری نیست فقط از نظر لغوی معنای ممتاز و اعلای درجه را میرساند. اگر در اینترنت برای روغن موتور سرچ بفرمایید بطور الاخص برای روغنهای مالتی گرید و روغنهای تمام سنتزی بکار رفته است و اینطور نیست که نتوان برای نیمه سنتزی و مینرال  بکار برد و بهمین خاطر به نظر اینجانب هم کمی ابهام برانگیز هست که البته فیدبکهای دریافتی موجب الصاق عبارت فول سینتتیک علاوه بر پرمیوم به فلومکس مگاتک شد.

با سلام خدمت دوستان پاهراً هنوز فلومکس اکو در بازار نباید باشه . چون هرجا که سرچ میزنم تمام همین تصویر و بدون نوشته اکو موجود هست .

در 16 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

اینجوری هم حدود نیم لیتر اضافه میاریم، هم زمان استفاده روغن طولانی تر میشه. هرچند مشکلی پیش نمیاره، اما به نظرم یه روغن خوب رو که انتخاب کنیم، ۲ تا ۵ لیتریش ۳ مرتبه ۱۰ تا ۱۲ هزار کیلومتر رو جواب میده و این یعنی ۳۰ تا ۳۶ هزار کیلومتر که خودش حداقل نزدیک ۲ سال طول می کشه. تازه برای کسانی که زیاد از ماشین استفاده می کنن.

برای تیپ ۲ هم با ساکشن، هر دفعه ۳/۲۵ لیتر نیازه که بازم ۲ تا ۵ لیتری راحت ۳ مرتبه جواب میده. برای دفعه چهارمش هم خدا بزرگه. شاید تا دو سال دیگه اصلا ماشینمون رو نداشته باشیم.

سلام و سپاس از توضیح شما . من به لطف و محبت حمیدآقا وبا توجه به اندوخته قبلی ( بهران رانا 40-10 SM) فعلا تا حدود 2سال روغن موتور و همینطور فیلتر روغن تامین هستم  . به قول شما اگر تا اون موقع ماشین مونده باشه و با این شرایطی که هست نیاز به قطعه خاصی نداشته باشم، مشکلی نیست. فقط باید فکر کاتالیست باشم که خود کارخانه ها هم مشکل دارن و تعدادی خودرو آماده است که مشکل نداشتن کاتالیست رو دارن . ضمناً شرکت والئو فرانسه هم  بخاطر تحریم دیگه حتی یک پیچ هم به ایران نمیده چه رسد به قزعات موررد نیاز دیگه :-(

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

آقای گودرزی یه سوال

این ایرانخودرو و سایپا روغن اولیه که داخل خودرو های صفر میریزند چه مدل روغنیه؟و زمان تعویضش به نظر شما روی چه کیلومتری باید باشه؟

چون فقط میدونم مال سایپا ایرانوله و تو بشکه با خاور از پالایشگاه تهران میاد

ممنون

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری