12,964 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

دو تا پنج لیتری برای تیپ پنج ۳ بار جواب میده.

البته دوست عزیز اگر اشتباه نکنم ، با تعویض فیلتر وبا تخلیه  توسط دستگاه مکش حدود 3/4 لیتربرای هر بار تعویض مورد نیاز است  که با یک گالن 4 لیتری دقیقاً 4مرتبه استفاده می شود .

ویرایش شده در توسط علی طبا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، امیر گودرزی گفته است :

فردا بی زحمت به موبایلم یه میس بزنید باحاتون تماس میگیرم. منم فردا از تعاونیمون قیمت بگیرم باحاتون چک میکنم .

چشم حتما 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، علی طبا گفته است :

البته دوست عزیز اگر اشتباه نکنم ، با تعویض فیلتر وبا تخلیه  توسط دستگاه مکش حدود 3/4 لیتربرای هر بار تعویض مورد نیاز است  که با یک گالن 4 لیتری دقیقاً 4مرتبه استفاده می شود .

اینجوری هم حدود نیم لیتر اضافه میاریم، هم زمان استفاده روغن طولانی تر میشه. هرچند مشکلی پیش نمیاره، اما به نظرم یه روغن خوب رو که انتخاب کنیم، ۲ تا ۵ لیتریش ۳ مرتبه ۱۰ تا ۱۲ هزار کیلومتر رو جواب میده و این یعنی ۳۰ تا ۳۶ هزار کیلومتر که خودش حداقل نزدیک ۲ سال طول می کشه. تازه برای کسانی که زیاد از ماشین استفاده می کنن.

برای تیپ ۲ هم با ساکشن، هر دفعه ۳/۲۵ لیتر نیازه که بازم ۲ تا ۵ لیتری راحت ۳ مرتبه جواب میده. برای دفعه چهارمش هم خدا بزرگه. شاید تا دو سال دیگه اصلا ماشینمون رو نداشته باشیم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، امیر گودرزی گفته است :

با سلام و عرض ارادت

خیلی خوشحال هستم که این بازدید اینقدر مورد توجه قرار گرفته و فیدبکهای خوبی رسیده فکر میکنم اگر این بازدیدها از طرف سایر شرکتها هم عملی بشه مصرف کننده نهایی دستش برای انتخاب محصول بازتر میشه و اینکه کمک میکنه به شناخت بهترتولیدات داخل.

در خصوص محصول فلومکس هایتک API SL 10w-40 پرمیوم خدمتتان عرض کنم که فعلا تنها روغن تمام سنتزی گرید 10w-40 تولید داخل هستش قبلا بهران سوپر پیشتاز ++گرید 10w-40هم تمام سنتزی بوده ولی فکر کنم الان تولید نمیشه. اما بهران رانا SM 10w-40  نیمه سنتزی هستش.

تمامی محصولات فلومکس مگاتک ، هایتک و اولتراتک تمام سنتزی هستن البته فلومکس مگا تک بنا به در خواست نمایندگیهای فروش و فشار سازمان حمایت از مصرف کننده برای تعدیل قیمت از ماه گذشته در دو کتگوری پرمیوم یعنی تمام سنتزی و Eco بصورت نیمه سنتزی (البته ادیتیوهاش همونه)تولید میگردد قیمتش حدود 30 درصد ارزانتر می باشد. البته فقط تا حالا یک بچ تولید شده و بعید میدونم به بازار عرضه شده باشه.

پس از بین محصولات فلومکس فقط محصول فلومکس مگاتک Eco نیمه سنتزیه و روی ظرفش هم نوشته شده Ecoبمعنای اکونومیک که مشخص باشه . اما فلومکس مگاتک پرمیوم و بقیه فلومکسهای سری هایتک و اولتراتک قطعا تمام سنتزی هستند و تا اینحقیر بعنوان سرآشپز در خدمت نفت پارس هستم و جناب آقای مهندس قلیپور مدیریت کنترل کیفیت نفت پارس هستن تمام سنتزی خواهند ماند و خیال شما از این بابت راحت باشد . این فلومکس پرمیوم که عکسش رو گذاشته بودن تمام سنتزیه.

البته فلومکس مگاتک پرمیوم تمام سنتزی نسبت به اکو از نظر افت تبخیر و پایداری اکسیداسیون بمراتب بهتر بوده ولی خوب البته گرانتر است اما بنسبت به محصولات مشابه خود که نیمه سنتزی هستن در یک رنج قیمتی قرار میگیرد.اما فلومکس مگاتک اکو باید از همه محصولات همرده خود با وجود برابری کیفی قیمتش ارزانتر باشد.

پس مواظب باشید که در آینده غفلتا فلومکس اکو رو بجای پرمیومش نخرید یعنی پول پرمیوم ندهید برای اکو  و گرنه فلومکس اکو هم از نظر عملکردی حتی باز هم از محصولات نیمه سنتزی موجود در بازار کمتر نیست که بلکه بالاتر هم هست . البته در این خصوص اطلاع رسانی میگردد.

در خصوص روغن موتور سیکلت چهار زمانه هم اگر بروکراسیها اجازه دهد بزودی به بازار عرضه خواهد شد.

جناب گودرزی برنامه ای برای تولید 5w40 SN ندارین؟

جای خالیش به شدت احساس میشه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، امیر گودرزی گفته است :

با سلام و عرض ارادت

متاسفانه امروز خبر دار شدم ظاهرا قیمت لوبکات رو دولت دوباره حدود 20 درصد گرونتر کرده لوبکات فید پالایشگاههای تولید روغن ویرجین یا دست اوله که در پالایشگاههای تصفیه نفت خام بدست میاد و انحصاری دست دولته و به چهار تا پالایشگاه تصفیه روغن میفروشه.  اگه وزارت نفت کوتاه نیاد دوباره یه افزایش قیمت روغن خواهیم داشت .

بنابراین معطل نفرمایید بخرید واسه منم بخرید . (فلومکس مگاتک پرمیوم5 لیتری 130تومنی یا کمتر اگه سراغ دارین  لطفا اطلاع رسانی بفرمایید کجا میفروشن واسه منم یه کارتن بخرید)

سلام خدمت جناب مهندس گودرزی

https://www.farsnews.com/amp/13980502000349

اینم لینک خبر افزایش۲۰درصدی....

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

با سلام و عرض ارادت

با تشکر از پیگیری  شما متاسفانه اینکارتاثیر مخربی بر تولیدکننده و مصرف کننده نهایی میذاری و انگیزه تقلب رو زیاد و اونو به صرفه میکنه.

در 2 ساعت قبل، darkfall گفته است :

جناب گودرزی برنامه ای برای تولید 5w40 SN ندارین؟

جای خالیش به شدت احساس میشه

با سلام و عرض ارادت

فلومکس اولتراتک SN 5w40 و همینطور فلومکس هایتک SM 5w-40درحال تولید است .

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

هستن کسایی که از پارس سوپر پایا پلاس ۱۰،۴۰ راضی باشن ؟؟

لینک به ارسال

خدارو شاکریم که:

از زمانی که اقای گودرزی به ما افتخار دادند،به جمع ما پیوستند،

بسیاری از سوالاتی که مدتها بود مورد بحث و بررسی قرار میگرفت، حل شد.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 21 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

آیدین جان، کلمه Premium رو رو بزن توی فرهنگ لغت انگلیسی، متوجه میشی که همون فول سنتتیکه.

مصطفی جان شما که زدی میگفتی ما ام بفهمیم دیگه چه کاریه یه بار شما بری تو دیکشنری بگردی یه بارم من 

توی دیجیکالا ام رو مشخصاتش که از منوال خود محصول بر میداره زده نیمه سنتیک بعد پریمیوم که فکر نکنم معنی کامل و فول بده ولی اگرم بده چرا شرکت باید رو یه محصولش که گرونتر و پیشرفته تره  بزنه فول سنتیک و رو یه محصول دیگش که ارزونتره و سطح پایینتر بزنه پریمیوم  این برای کسایی مثل من که اینگلیسیمون خوب نیست مجبوریم بزنیم تو دیگشنری سرچ کنیم و گاها به نتو دیکشنری ام دسترسی نداریم  این رو تداعی میکنه که با فول سنتیک یه فرقی داره 

البته میگم من هنوزم مطمئن نیستم هنوزم که پرسیدم دوستان گفتن سطح کیفیش sn هست ولی روش خورده sl و فول سنتیک هست ولی خورده نیمه خوب این لا اقل برای شما که قبلا رو محصول ایرانی sn هم میخورد قبول نمیکردید میگفتید sl الکی روش خورده واقعا جای تعجبه الان محصول sl خورده رو sn قبول میکنید 

البته من بازم بگم در مورد کیفیت این روغن شکی ندارم و احتمالا اگه از جای مطمئن پیدا کنم دو یا سه تا بخرم چون اینگونه محصولات با کیفیتم  یهو نایاب میشن فول و نیمه سنتیک بودنش هم حتی sn و sl بودنش هم تفاوت چندانی برام نمیکنه چون برای tu3 میخوام که زیاد به روغن حساس نیست و مثل tu5 فیلر اتومات نیست 

ولی در کل پرسیدم که بدونم و ممنونم از شما که پاسخ دادی

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

مصطفی جان شما که زدی میگفتی ما ام بفهمیم دیگه چه کاریه یه بار شما بری تو دیکشنری بگردی یه بارم من 

توی دیجیکالا ام رو مشخصاتش که از منوال خود محصول بر میداره زده نیمه سنتیک بعد پریمیوم که فکر نکنم معنی کامل و فول بده ولی اگرم بده چرا شرکت باید رو یه محصولش که گرونتر و پیشرفته تره  بزنه فول سنتیک و رو یه محصول دیگش که ارزونتره و سطح پایینتر بزنه پریمیوم  این برای کسایی مثل من که اینگلیسیمون خوب نیست مجبوریم بزنیم تو دیگشنری سرچ کنیم و گاها به نتو دیکشنری ام دسترسی نداریم  این رو تداعی میکنه که با فول سنتیک یه فرقی داره 

البته میگم من هنوزم مطمئن نیستم هنوزم که پرسیدم دوستان گفتن سطح کیفیش sn هست ولی روش خورده sl و فول سنتیک هست ولی خورده نیمه خوب این لا اقل برای شما که قبلا رو محصول ایرانی sn هم میخورد قبول نمیکردید میگفتید sl الکی روش خورده واقعا جای تعجبه الان محصول sl خورده رو sn قبول میکنید 

البته من بازم بگم در مورد کیفیت این روغن شکی ندارم و احتمالا اگه از جای مطمئن پیدا کنم دو یا سه تا بخرم چون اینگونه محصولات با کیفیتم  یهو نایاب میشن فول و نیمه سنتیک بودنش هم حتی sn و sl بودنش هم تفاوت چندانی برام نمیکنه چون برای tu3 میخوام که زیاد به روغن حساس نیست و مثل tu5 فیلر اتومات نیست 

ولی در کل پرسیدم که بدونم و ممنونم از شما که پاسخ دادی

سلام آقا آیدین واقعیتش مطلبی که من استنباط کردم به دلیل رقابت در بازار بوده و الا منطقا توجیهی برای درج گرید پایین تر برای محصول با کیفیت بالاتر وجود ندارد . استنباط من از نوشته های آقای گودرزی این بوده و شاید هم من اشتباه میکنم . ولی دلیل دومی که مطرح میکنن برای استفاده از روغن پایه سنتیک هستش که کیفیت این روغن رو در حد بالاتری از مشابه خودش قرار میده .

در 3 ساعت قبل، Iran National گفته است :

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، ناصر عاشوری دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت در نامه‌ای به حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مورد افزایش قیمت فرآورده‌های نفتی ویژه در مرداد 98 هشدار داد.

در این نامه آمده است: با توجه به مکاتبه انجام شده با آقای صادق‌آبادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در مورد افزایش قیمت فرآورده‌های ویژه به اطلاع می‌رساند بر اساس محاسبات انجام شده بر پایه قوانین و مقررات جاری و لحاظ کردن افزایش قیمت‌های بین‌آلمللی و نرخ تسعیر ارز در سامانه نیما، قیمت فرآورده‌های نفتی ویژه در مرداد ماه امسال بین 20 الی 30 درصد افزایش خواهد داشت.

در ادامه نامه آمده است: از آنجا که پیش‌بینی می‌شود این افزایش قیمت موجب عدم فروش برخی محصولات و بروز مشکلات عملیاتی برای تولیدکنندگان فرآورده‌های نفتی و در نتیجه عدم تولید و صادرات محصولات پایین دستی از قبیل قیر و روغن موتور و به  دنبال آن ایجاد مشکلات غیرمترقبه برای صنایع پایین دستی فرآورده‌های نفتی می‌شود، بنابراین درخواست میشود، با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور و تحریم‌های ظالمانه راهکارهای قانونی مناسب برای برون رفت از شرایط موجود ارائه کنید.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری