12,964 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 دقیقه قبل، امیر گودرزی گفته است :

با سلام و عرض ارادت

متاسفانه امروز خبر دار شدم ظاهرا قیمت لوبکات رو دولت دوباره حدود 20 درصد گرونتر کرده لوبکات فید پالایشگاههای تولید روغن ویرجین یا دست اوله که در پالایشگاههای تصفیه نفت خام بدست میاد و انحصاری دست دولته و به چهار تا پالایشگاه تصفیه روغن میفروشه.  اگه وزارت نفت کوتاه نیاد دوباره یه افزایش قیمت روغن خواهیم داشت .

بنابراین معطل نفرمایید بخرید واسه منم بخرید . (فلومکس مگاتک پرمیوم5 لیتری 130تومنی یا کمتر اگه سراغ دارین  لطفا اطلاع رسانی بفرمایید کجا میفروشن واسه منم یه کارتن بخرید)

سلام از بنده هست

چقدر بد. پس حتما لازم شد فردا خرید کنم  .جناب گودرزی منظورم 10w40 بود که 130 تومن قیمت کردم 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام از بنده هست

چقدر بد. پس حتما لازم شد فردا خرید کنم  .جناب گودرزی منظورم 10w40 بود که 130 تومن قیمت کردم 

چند لیتریه 4 یا 5؟

یه فروشگاه نزدیک منزل ما هست که همیشه از اونجا خرید میکنیم و با ما آشناست چند وقت پیش بمن گفت تن ماهی میخواد گرون شه اون موقع 7 الی 8 تومن بود و من کلاس گذاشتم گفتم آخرش چی بالاخره اینها هم تموم میشه هفته بعد تا 15 الی بیست تومن رفت بالا.

هنوز خانمم سرزنشم میکنه.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 دقیقه قبل، امیر گودرزی گفته است :

چند لیتریه 4 یا 5؟

یه فروشگاه نزدیک منزل ما هست که همیشه از اونجا خرید میکنیم و با ما آشناست چند وقت پیش بمن گفت تن ماهی میخواد گرون شه اون موقع 7 الی 8 تومن بود و من کلاس گذاشتم گفتم آخرش چی بالاخره اینها هم تموم میشه هفته بعد تا 15 الی بیست تومن رفت بالا.

هنوز خانمم سرزنشم میکنه.

4 لیتری 130 ، 5 لیتری 150 بود. من از ملت سوال کردم حداقل 20 تومن بالاتر بود در کل قیمت های فروشگاه خوبه مثلا 10w40 سپاهان 100 میده 

بله تن ماهی هم الان دوبرابر شده . الان 150 خیلی ها میگن گرونه چقدر میخاد گرون بشه؟ فروشگاه شرکت فروش نداره جناب گودرزی؟ 

https://www.digikala.com/product/dkp-1459996/روغن-موتور-خودرو-فلومکس-مدل-mega-tech-10w-40-حجم-4-لیتری

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

4 لیتری 130 ، 5 لیتری 150 بود. من از ملت سوال کردم حداقل 20 تومن بالاتر بود در کل قیمت های فروشگاه خوبه مثلا 10w40 سپاهان 100 میده 

بله تن ماهی هم الان دوبرابر شده . الان 150 خیلی ها میگن گرونه چقدر میخاد گرون بشه؟ 

فکر کنم خود شرکت روی 4 لیتریاش حدود 164 تومن میزنه اگه قیمتهای بالا درست باشه خوب میده از تعاونی ما ارزونتره . لطفا اگه جایی به قیمت قدیم هنوز میفروشه اطلاع رسانی بفرمایید.

بعد خیلیها فکر میکنن چون من تو نفت پارسم شیر روغن دست منه هر وقت بخوام یه دبه میبرم پر میکنم بخدا ما یه کارگریم مثل بقیه مردم پول میدیم میخریم .فامیلها بیشتر سمت عیال میخوان روغن ماشینشون رو عوض کنن میهمانی تشریف میارن منزل ما تا یه گالن روغن از مانگیرن نمیرن حالا همیشه نصف حقوقی که میگیریم روغن میخریم واسه اینجور انفاقها.

اینو بگم که تو افزایش قیمتها من خودم بیشتر از همه ناراحت و غصه دار میشم.:-(

پسند شده توسط 9 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، امیر گودرزی گفته است :

فکر کنم خود شرکت روی 4 لیتریاش حدود 164 تومن میزنه اگه قیمتهای بالا درست باشه خوب میده از تعاونی ما ارزونتره . لطفا اگه جایی به قیمت قدیم هنوز میفروشه اطلاع رسانی بفرمایید.

بعد خیلیها فکر میکنن چون من تو نفت پارسم شیر روغن دست منه هر وقت بخوام یه دبه میبرم پر میکنم بخدا ما یه کارگریم مثل بقیه مردم پول میدیم میخریم .فامیلها بیشتر سمت عیال میخوان روغن ماشینشون رو عوض کنن میهمانی تشریف میارن منزل ما تا یه گالن روغن از مانگیرن نمیرن حالا همیشه نصف حقوقی که میگیریم روغن میخریم واسه اینجور انفاقها.

اینو بگم که تو افزایش قیمتها من خودم بیشتر از همه ناراحت و غصه دار میشم.:-(

😂 شما بزرگوارید . 

به روی چشم از فروشگاه اداره قیمت گرفتم که فردا  اول وقت میرم . متاسفانه تلفن ندارم ولی اگه شما فلومکس مگا میخایبد به قیمت قدیم براتون فردا بگیرم به احتمال زیاد هنوز داشته باشه چون امروز قیمت کردم 130

10w40 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام حمیدآقا . 5 لیتریش به صرفه تر هستش ولی باتوجه به تعویض حدود 6ماه یکبار، همون 4 لیتری رو باید گرفت . البته 2تا 5لیتری و 1 گالن 4 لیتری برای 4 مرتبه جواب میده. که خوب باید 430  تومن کنار گذاشت . :-(

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

سلام حمیدآقا . 5 لیتریش به صرفه تر هستش ولی باتوجه به تعویض حدود 6ماه یکبار، همون 4 لیتری رو باید گرفت . البته 2تا 5لیتری و 1 گالن 4 لیتری برای 4 مرتبه جواب میده. که خوب باید 430  تومن کنار گذاشت . :-(

علی آقا حرفتون درسته . البته پنج لیتری دوتا بیشتر نبود 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

😂 شما بزرگوارید . 

به روی چشم از فروشگاه اداره قیمت گرفتم که فردا  اول وقت میرم . متاسفانه تلفن ندارم ولی اگه شما فلومکس مگا میخایبد به قیمت قدیم براتون فردا بگیرم به احتمال زیاد هنوز داشته باشه چون امروز قیمت کردم 130

10w40 

فردا بی زحمت به موبایلم یه میس بزنید باحاتون تماس میگیرم. منم فردا از تعاونیمون قیمت بگیرم باحاتون چک میکنم .

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

علی آقا حرفتون درسته . البته پنج لیتری دوتا بیشتر نبود 

:sad:[doa]

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دو تا پنج لیتری برای تیپ پنج ۳ بار جواب میده.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری