12,964 ارسال در این موضوع قرار دارد

به نظر من اگر قیمت ۵-۴۰ های تک بالاتره، اصلا نیازی به خریدنش نیست. همون مگاتک ۱۰-۴۰ برای ۲۰۶ عالیه که از سرش هم زیاده.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

به نظر من اگر قیمت ۵-۴۰ های تک بالاتره، اصلا نیازی به خریدنش نیست. همون مگاتک ۱۰-۴۰ برای ۲۰۶ عالیه که از سرش هم زیاده.

بهران رانا 40-10 SM قیمتش حدود 160 تا 165 تومن هستش و به نظر کیفیتش نسبت به فلومکس  40-10 SL نباید پایین تر باشه .

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

بهران رانا 40-10 SM قیمتش حدود 160 تا 165 تومن هستش و به نظر کیفیتش نسبت به فلومکس  40-10 SL نباید پایین تر باشه .

ممکنه پایین تر نباشه، اما چیزی که مشخصه این فقط یک حدسه. اما در مورد فلومکس چون خودم رفتم توی شرکتش و ازش مطمئنم، قطعا انتخاب من فلومکسه. ولی شک ندارم که بهران هم روغن خوبیه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

ببخشید SL یا  SM . منظورم اینه که کدوم نوعش رو وقیمت ؟ مگانک ویا های تک ؟ 5d360743f0b35_SM.png.e24a9bc4fe6f5d1f76d430143ca921a9.png5d360756671ce_SL.png.f90a907cb2436299299888732cecc0bb.png

مگناتک بوده ۱۰-۴۰

در 18 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

فلومکس من چون دو تا کرفتم ۱۳۵ دونه ای حساب کرد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، enriqueamin گفته است :

مگناتک بوده ۱۰-۴۰

فلومکس من چون دو تا کرفتم ۱۳۵ دونه ای حساب کرد

سلام دوست عزیز و تا الان با این روغن چند هزار کیلومتر رفتید و روغنش هم تبخیری داشته یا روغن کم کرده ؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

سلام دوست عزیز و تا الان با این روغن چند هزار کیلومتر رفتید و روغنش هم تبخیری داشته یا روغن کم کرده ؟

سلام و ارادت 

تازه یک ماهه عوض کردم ؛ خوشبختانه تبخیری نداشته تا الان 

روغنش هم بسیار شفاف بوده و هم روی درب روغن هولوگرام داشته و هم  پلمپ بوده 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، enriqueamin گفته است :

سلام و ارادت 

تازه یک ماهه عوض کردم ؛ خوشبختانه تبخیری نداشته تا الان 

روغنش هم بسیار شفاف بوده و هم روی درب روغن هولوگرام داشته و هم  پلمپ بوده 

ممنون ، اتفاقا یکی از تعویض روغنی های شهر محل سکونتم ، هم فلومکس برای فروش داره و هم سوپر پایا.فلومکس رو 145 تومن میده.شاید برای تعویض روغن بعدی محض کنجکاوی و تست کردن از این روغن استفاده کردم.چون این تعویض روغنی برای دوست پدرمه و کاسترول مگناتک رو هم 145 تومن باهام حساب میکنه و قیمت فروش خودش 160 تومنه.

در هر حال امیدوارم شرکت نفت پارس  توی تولید جدیدترش روی قوطی ها و یا  حداقل مشخصات کامل تری از روغن فلومکس توی سایتش  قرار بده تا من و امثال من هم با اطمینان بیشتری بتونیم سراغ خریدن این روغن بریم. 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

سلام چقدر قیمتها بالاست 

دیجیکالا توتال ایرانی 7000  رو گذاشته 137 و 120 هر دوشم یه جنسه فقط موندم چرا یکی گرونتره یکی ارزونتر ولی اعتمادم کاملا از دیجیکالا صلب شده و میترسم روغن تقلبی از اینها که تو کارگاهها تو قوطی اصل پر میکنن بهم بدن چون  به قول امین خان دیجیکالا فقط فروشندش خودش باشه قابل اعتماده وگرنه به فروشنده هاش و کالاهاش نظارتی نداره

https://www.digikala.com/product/dkp-715023/روغن-موتور-خودرو-به-توتال-مدل-quartz-7000-حجم-4-لیتر

این همون روغنه توتال 700 ایرانی هست که البته الان دیدم کرده 129 هزار تومن

https://www.digikala.com/product/dkp-147253/روغن-موتور-خودرو-به-توتال-مدل-quartz-7000-حجم-4-لیتر

اینم مجدد همون روغن که اینجا زده 137 حالا چه فرقی دارن و چطور تونستن برای  یه کالا دو فروش مختلف بزارن اینم از سوتیهای دیجی جونه که فقط کارشناساش میدونن

واقعا حیف از طرفی قیمتش خوبه چون ایساکویی محلمون که خیلی معتبره و فروشگاه بزرگیه و فقط کالاهای ایساکو میاره و با قیمت سیستم میده توتال 7000 رو میداد 167 از طرفی بعد اون سشوار تقلبی که به اسم اصل و با دو برابر قیمت واقعیش بهم انداخت واقعا نمیتونم اطمینان کنم اگه قابل اطمینان بود دو تا میخریدم تا دو سالی از روغن خیالم راحت میشد

جالبه یکی از فروشنده هاش به اسم لیان اویل تو هر دو صفحه فروش 129 هزار و 137 هزار اسمش هست تازه 129 هزاری که تا دیروز 120 هزار بود واقعا ادم میمونه من خودم توتال 5000 رو خریدم 115 و دیجی گذاشته بود 110 حالا چجوری 7000 رو میداد 120 واقعا جای شک داره و از طرف دیگه جایی که جنس تقلبی باشه معلوم نیست 137 تومنی حتی اگه 170 تومنی ام داشتن اصل میبود یا نه چون فروشگاهی که جنس تقلبی بیاره به اسم اصل بفروشه قطعا قابل اطمینان نیست

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

با سلام و عرض ادب

محصولات تولید داخلی و پالایشگاهی از کیفیت خوبی برخوردار هستند هم تجهیزات آزمایشگاهیشون مناسبه و هم سخت افزار تولید و بسته بندیشون.

در خصوص بهران رانا 10w-40فکر میکنم که نیمه سنتزی هست ولی فلومکس مگاتک 10w-40 تمام سنتزی هستش. ضمن اینکه سطح کارائیش عملا در لولAPI SNقرار میگیره .

فکر میکنم الان فلومکس مگاتک تنها روغن 10w-40تمام سنتزی موجود در کشور باشه.

شرکت بهران هم همکار و رقیب قدیمی شرکت نفت پارس هست از محصولات با کیفیت خوبی برخوردار هست ولی قیمت رانا 10w-40که نیمه سنتزیه نسبت به فلومکس تمام سنتزی جالبه که بالاتره!

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

برای 206تیپ 2 در مناطق گرمسیر مثل خوزستان 40-10 یا 50-20 کدومشون مناسب تره ،بدون در نظر گرفتن  مارک روغن

با تشکر

ویرایش شده در توسط ahmad91
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری