16 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/09/28, 00:34:28، aidin1384 گفته است :

5sne_img_20180916_012214.jpg

جعبه بکس توسن از 8 تا 22 مشکی 600 تومن اصل تایوان 

بعضیا به این بکسهای مشکی میگن فشار قوی که هم رونیکس داره هم توسن و هم نوا که نوارو دیجی کالا گداشته 1.200 و دقیقا مثل همین توسنه  منم داشتم تموم کردم ولی اینها به هیچ عنوان فشار قوی نیستن و فقط رنگشون مشکیه بکسهای فشار قوی لبه سریهای بکس ذخامت بیشتری داره و لبه سریها دو برابر بکسهای معمولیه تا تحط فشار نشکنه 

دوستان سلام این جعبه توسن هم تموم شد امروز اخریشو فروختم ولیب رونیکس تایوانی هنوز دارم

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا این ابزارها داخل بازار خیلی قیمت هاش کمتر ازاین است لطفا مدیرانجمن پاک نکن تا همه ببیند اودفعه گفته بودم لیبل ها همش توی ایران چاپ میشه.اصلا قطعه فرانسه قطعه برای 206 نمی زنه همش چین یاهند ویا ایران است این متن را پاک کردی اگر پاک کنی شما هم مدیون هستی این درست نیست بری ابزارها را داخل بازاربخری بعد بیایی اینجا به قیمت بالاتر بفروشی 

ویرایش شده در توسط seyed jalal3262
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، seyed jalal3262 گفته است :

آقا این ابزارها داخل بازار خیلی قیمت هاش کمتر ازاین است لطفا مدیرانجمن پاک نکن تا همه ببیند اودفعه گفته بودم لیبل ها همش توی ایران چاپ میشه.اصلا قطعه فرانسه قطعه برای 206 نمی زنه همش چین یاهند ویا ایران است این متن را پاک کردی اگر پاک کنی شما هم مدیون هستی این درست نیست بری ابزارها را داخل بازاربخری بعد بیایی اینجا به قیمت بالاتر بفروشی 

سلام دوست عزیز قطعاتی که من گذاشتم تو این سایت 80 درصدش یه سری جعبه بکس انتیک و قدیمیه و دست دوم حالا شما چجوری میگید تو بازار هست و ارزونتر برای خود من جای تعجبه جعبه بکس الورا هیکو padre واگن ابزار مهدی سالتوس به هیچ عنوان داخل بازار نیست اگرم باشه قیمتهای وحشتناک و بسیار بالایی داره تو سایتهایی مثل ایسام و دیوار قیمت جعبه بکسهای دیجیکالاو بامیلو ام هست ببینید توسن و رونیکسو چند میدن تو حسن ابادم که یه اچار فرانسه یا انبر قفلی المانیرو قیمت کنید قیمتها دستتون میاد   مطمئن باشید کسی تا تحقیق نکنه و صد جا قیمت نگیره خرید نمیکنه اونم اینترنتی 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

از اونجایی که مشتریهای ایرانی دوست دارن چونه بزنن من قیمتهارو کمی بالا گذاشتم و بعد چونه باهاشون کنار میام ولی هیچ اجباری از خرید از بنده نیست باز هم میگم قبل خرید قیمتهارو از سایتهای مشابه بدست بیارید

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

از اونجایی که مشتریهای ایرانی دوست دارن چونه بزنن من قیمتهارو کمی بالا گذاشتم و بعد چونه باهاشون کنار میام ولی هیچ کدوم از ابزار رو به همین قیمتی که اینجا یا سایتهای دیگه گذاشتم نفروختم الان قیمتهای مقطوع رو میزنم و تئدی میکنم هر کی پایینتر از این قیمتها بیاره خودم ازش میخرم

مهندس اون عکس ابزارگذاشتی گفتی مقطوع 490 بعد پاک کردی توی دیجی کالا 364 تومان میده می توانی همین الان سرچ کنی داخل اینترنت ببینی .الان مردم پولی ندارند ابزار گرون بخرندیک سری به بازارجدید بزن همه چیز متوجه میشی 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، seyed jalal3262 گفته است :

مهندس اون عکس ابزارگذاشتی گفتی مقطوع 490 بعد پاک کردی توی دیجی کالا 364 تومان میده می توانی همین الان سرچ کنی داخل اینترنت ببینی .الان مردم پولی ندارند ابزار گرون بخرندیک سری به بازارجدید بزن همه چیز متوجه میشی 

دیگه قرار نیست تهمت بدون سند بزنیم 

https://www.digikala.com/product/dkp-71715/مجموعه-24-عددی-آچار-بکس-رونیکس-مدل-rh-2624-با-سری-های-12-گوشه

k6ae_img_20190109_214114%5B1%5D.jpg

من میدم مقطوع 490 دیگه والا زور ما ام همینه 75 زیر دیجی کالا 

https://www.digikala.com/product/dkp-96716/مجموعه-آچار-بکس-توسن-مدل-t1251-26m-ست-26-عددی-12-گوشه

jv1_img_20190109_213900%5B1%5D.jpg

دیجیکالا گذاشته 700 تومن من امروز اخریشو فروختم 520 تومن 500 هم دادم نواشم من داشتم 600 میفروختم دیجیکالا 1250 گداشته بود الان کرده 900 تومن

که البته دیگه ندارم ابزار من محدوده 

https://www.digikala.com/product/dkp-76930/مجموعه-26-عددی-آچار-بکس-12-پر-نووا-مدل-nts-7000

بازم  نهایت دو یا سه مدل بیشتر جعبه بکسهای من داخل بازار بیشتر پیدا نمیشه اونم قیمت پایینتر بود من به همون قیمت میدم بلاخره تو معامله یه سرشم ضرره ابزار مثل طلاست دیروز من جنسیو خریدم 500 امروز شده 400 همونطور که صد بار گرونتر میشه و یه بارم ارزونتر میشه تمام قیمتهای بنده ام قابل چانه زنیه

شب همگی خوش

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری