206

مشکل تیونینگ تاک که از دسترس خارج شده چیه؟

45 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان مدتیه تیونینگ تاک از دسترس خارج شده و برنگشته ، کسی میدونه مشکل چیه؟

رنک سایت شدیدا داره افت میکنه و جبرانش خصوصا در این شرایط سخت فروم های فارسی زبان خیلی سخته!

پسند شده توسط 7 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 41 دقیقه قبل، 206 گفته است :

با سلام

دوستان مدتیه تیونینگ تاک از دسترس خارج شده و برنگشته ، کسی میدونه مشکل چیه؟

رنک سایت شدیدا داره افت میکنه و جبرانش خصوصا در این شرایط سخت فروم های فارسی زبان خیلی سخته!

به علت مشکلات مالی اسپانسر بستن  . قبلا هم اعلام کرده بودن ممکنه ببندن که بستن فعلا .

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

حدود 8 سال بود از مطالب این سایت استفاده میکردم .. واقعا حیف شده .. و خیلی بابت این موضوع ناراحت هستم ... مطالب پر باری داخلش بود .. البته توی سرچ گوگل عنوان مطالبش نشون داده میشه اما سایت باز نمیشه ..

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، rezabadnava گفته است :

حدود 8 سال بود از مطالب این سایت استفاده میکردم .. واقعا حیف شده .. و خیلی بابت این موضوع ناراحت هستم ... مطالب پر باری داخلش بود .. البته توی سرچ گوگل عنوان مطالبش نشون داده میشه اما سایت باز نمیشه ..

https://web.archive.org/web/*/http://tuningtalk.com/

سایت archive.org آرشیو اتوماتیک متنی از صفحات وب پربازدید رو داره معمولا.

ویرایش شده در توسط .Meelad.
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

متاسفانه اتفاق خوبی نیست و مشکل هرچه که هست امیدوارم برطرف بشه چون جبران این افت در شرایطی که فروم ها تحت تاثیر شبکه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام و... هستند و خیلی از انجمن ها برای بقای خودشون دست و پا میزنن ، سخته.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

سلام والا من که از مخارج یک سایت خبری ندارم ولی مگه تمام مخارج و انرژی گذاشتن برای راه اندازی سایت نیست ؟ بعد اینکه سایت راه افتاده و بعد چندین سال اینهمه مطالب تو ارشیوش توسط مردم گذاشته شده یعنی باز هم خرج داره و مدیران باید هزینه کنن؟  تا سایت باز بمونه و به فعالیت ادامه بده؟

درسته تلگرام اینیستوگرام و بقیه اپ ها کاربران زیادی به خودشون اختصاص دادن و دیگه اینجور سایتها به شلوغی قبل نیست ولی در اخر برای کسب اطلاعات و اموزش هیچ اپ و برنامه ای کارایی سایت رو نداره مثلا تو اینیستا فقط پستهایی که ادمین تازه گذاشته رو مجبوری ببینی و در زیرش نهایت مطلب بزاری و وارد بحث شی یا در کانالها ئاقعا پیدا کردن ارشیو و مطالب  گذشته واقعا کار سخت حتی نشدنیه و در گروههای تلگرامم درسته حتی میشه در یه موضوعی سوال کرد ولی اگه کسایی که اون لحظه تو گروهن اطلاعی داشته باشن یا یه نفر یا چند نفر دیگه موضوع چت گروهو عوض نکنن و در خصوصی ام کهنهایت نظر یک نفر رو میتونی بگیری ولی در سایت امروز من یه سوالی برام پیش اومده تو گوگل یا جستجو خود سایت سرچ میکنم و کسی که 6 سال پیش در مورد اون سوال من مطلب گفته هست تا مطلبهای جدید که این قدرت سایت رو واقعا نشون میده یا مثلا کسی که برای ماشینش تو این سایت یا سایتا مشابه که متعصفانه تعدادشون کمه و به پویایی این سایت نیستن یه تایپیک میزنه و کارهایی که برای ماشینش طی چند سال انجام میده اونجا براش ارشیو میشه بعدا مثلا میخواد بفهمه کی لاستیکو انداخته یا تایم عوض کرده به راحتی تو تایپیک خودش هست و یا حساب کنه از اولی که ماشینو خریده چقدر هزینه کرده و یا لیست کارایی که برای ماشینش کرده و این خودش خیلی ارزشمنده علاوه بر جنبه نستالژی و خاطراتی که از زمان خرید ماشینش تو اون تایپیک ثبت شده و ارزش این سایتها و فرومها اینجا مشخص میشه

واقعا ممنون میشم اگه کسایی که در مورد نگهداری و راه اندازی سایتها اطلاع دارن جواب بدن

واقعا حیف اونهمه ارشیو و مطالب خوب برای ماهایی که 206 داریم واقعا این سایت نعمتیه و تقریبا هر چیزی در موردش بخوایم بدونیم تو همین سایت کمو بیش هست نباشه ام میشه از دوستان راهنمایی گرفت ولی اونهایی که خودروهای دیگه ای داشتن اون سایت واقعا براشون خوب بود حبف خدا کنه مشکل برطرف شه من اول فکر میکردم جستوجو گر من ایراد داره باز نمیکنه

ایشالاه که هم این سایت همیشه فعال بمونه و روز به روز شلوغترو پیشرفته ترو پر کاربردتر شه هم تمام سایتهای مشابه حتی در زمینه های غیر از خودرو مثل موتور سیکلتو الکترونیکو گوشی و غیره

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

این موضوع اتفاقاُ در یه فروم دیگه بحث شده بود چند مدت قبل . و یکی از مدیران گفته بود که بزودی راه اندازی مجدد خواهد شد . دلیلش هم مخارج سایت و عدم وجود اسپانسر و تبلیغات بود

واقعا میتونم بگم در کنار این انجمن یک انجمن بی نظیر بود و با اون آپدیت کلی از کاربراشو متواری کرد و با این داون شدنش دیگه کلی از کاربران رفتند سمت دیگر شبکه های مجازی

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ehsan_11 گفته است :

این موضوع اتفاقاُ در یه فروم دیگه بحث شده بود چند مدت قبل . و یکی از مدیران گفته بود که بزودی راه اندازی مجدد خواهد شد . دلیلش هم مخارج سایت و عدم وجود اسپانسر و تبلیغات بود

واقعا میتونم بگم در کنار این انجمن یک انجمن بی نظیر بود و با اون آپدیت کلی از کاربراشو متواری کرد و با این داون شدنش دیگه کلی از کاربران رفتند سمت دیگر شبکه های مجازی

اخه من برام سواله مگه باز نگه داشتن سایت هزینه داره؟

مثلا من یه پیج اینیستا میزنم یا یه کانال حالا هر چی یا فروش کالا یا اموزشی باید اولش هزینه کنم براش تبلیغات کنم و وقت بزارم یا ادمین استخدام کنم مطالب به روز و پر طرفدار و اموزشی بزاره تا پیج یا کانال راه بیفته بعد که مثلا راه افتاد و 10k کاربر داشت اگه دیگه هزینه نکنم  و وقت نزارم که پیج بسته نمیشه نهایت کاربراش دیگه رشد نمیکنه یا کم میشه

البته میدونم سایت فرق داره و برای طراحیش و راه اندازیش هزینه میخواد ولی اونم بیشتر اوله کاره

برای دانلودا و اپلودها و خرید حافظه ام باید هزینه ماهانه یا دوره ای پرداخت شه؟ این هزینه ها در چه حدیه برای یهسایتی در حد همین سایت؟ واقعا برام سوال پیش اومده اخه من تو فانتزیام خیلی دوست دارم یه روزی یه سایت بزرگ فروش ابزار بزنم البته میگم جزو برنامه های دور دستمه که شایدم هیچ وقت نشه ولی دوست دارم در موردش اطلاعات کسب کنم ممنون میشم کسی که از راه اندازی وبسایت حرفه اموزشی یا فروش اطلاع داره جواب سوالاتمو بده

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 34 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اخه من برام سواله مگه باز نگه داشتن سایت هزینه داره؟

مثلا من یه پیج اینیستا میزنم یا یه کانال حالا هر چی یا فروش کالا یا اموزشی باید اولش هزینه کنم براش تبلیغات کنم و وقت بزارم یا ادمین استخدام کنم مطالب به روز و پر طرفدار و اموزشی بزاره تا پیج یا کانال راه بیفته بعد که مثلا راه افتاد و 10k کاربر داشت اگه دیگه هزینه نکنم  و وقت نزارم که پیج بسته نمیشه نهایت کاربراش دیگه رشد نمیکنه یا کم میشه

البته میدونم سایت فرق داره و برای طراحیش و راه اندازیش هزینه میخواد ولی اونم بیشتر اوله کاره

برای دانلودا و اپلودها و خرید حافظه ام باید هزینه ماهانه یا دوره ای پرداخت شه؟ این هزینه ها در چه حدیه برای یهسایتی در حد همین سایت؟ واقعا برام سوال پیش اومده اخه من تو فانتزیام خیلی دوست دارم یه روزی یه سایت بزرگ فروش ابزار بزنم البته میگم جزو برنامه های دور دستمه که شایدم هیچ وقت نشه ولی دوست دارم در موردش اطلاعات کسب کنم ممنون میشم کسی که از راه اندازی وبسایت حرفه اموزشی یا فروش اطلاع داره جواب سوالاتمو بده

من  یه سایت فکستنی داشتم  بعضی وقتها جون به لب میشدم وای به حال سایت های انجمن دار مثل   مثل تیونینگ  یا همین فروم خودمون

شما یه هزینه واسه دامین پرداخت میکنید ولی   هزینه های  اصلی مربوط به  سرورها هستند این سایتها به خاطر دیتابیس زیاد و ترافیک بالا سرور اختصاصی میخواد حالا همه اینا به کنار  شما باید یک تیم برنامه نویس واسه همچین سایتی استخدام کنید  جهت بکاپهای روزانه  تامین امنیت اپدیت  سایت هزار درد سر دیگه و.... در ضمن  هکر ها علاقه زیادی  به هک این جور سایتها جهت بالا بردن اعتبار خودشون دارن

اما در مورد قسمت دوم

خرید دامین و سرور حد اقل  حداقلش   یه حدودای ۱۰۰ به بالا شروع میشه برای یک سال  اگر پولش داشته باشی هزینه  میدی برای طراحی  ولی اگر یکم بلد باشی  با برنالمه هایی مثل جومولا - ورد پرس-  کوپر ماین -مامبو-  پیویگو - نصب میکنی یه خورده تغییرات ایجاد میکنی پلاگینهای بدرد بخور و مورد نیازت نصب میکنید یه پوسته خوب تقریبا اماده میشه 

ویرایش شده در توسط MAHDI.R
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، MAHDI.R گفته است :

من  یه سایت فکستنی داشتم  بعضی وقتها جون به لب میشدم وای به حال سایت های انجمن دار مثل   مثل تیونینگ  یا همین فروم خودمون

شما یه هزینه واسه دامین پرداخت میکنید ولی   هزینه های  اصلی مربوط به  سرورها هستند این سایتها به خاطر دیتابیس زیاد و ترافیک بالا سرور اختصاصی میخواد حالا همه اینا به کنار  شما باید یک تیم برنامه نویس واسه همچین سایتی استخدام کنید  جهت بکاپهای روزانه  تامین امنیت اپدیت  سایت هزار درد سر دیگه و.... در ضمن  هکر ها علاقه زیادی  به هک این جور سایتها جهت بالا بردن اعتبار خودشون دارن

اما در مورد قسمت دوم

خرید دامین و سرور حد اقل  حداقلش   یه حدودای ۱۰۰ به بالا شروع میشه برای یک سال  اگر پولش داشته باشی هزینه  میدی برای طراحی  ولی اگر یکم بلد باشی  با برنالمه هایی مثل جومولا - ورد پرس-  کوپر ماین -مامبو-  پیویگو - نصب میکنی یه خورده تغییرات ایجاد میکنی پلاگینهای بدرد بخور و مورد نیازت نصب میکنید یه پوسته خوب تقریبا اماده میشه 

یه دنیا ممنون از اطلاعاتت مرسی پس سایت هر چی بازدیدش بالا بره و مطالب بیشتری درش قرار بگیره هزینه هاش بیشتر میشه

الانم که دیگه کسی تبلیغاتشو به سایتها نمیده اگرم بده بسیار پایین یا اینکه مثلا لینکهای خریدشونو بزاری تو سایت و سایتو شلوغ کنیو 10 تا پنجره باز شه اگه کسی از سایت شما بره تو اون لینک و خریدی کنه یه مبلغ جزیی میدن و بیشتر اسپانسر ها رو اوردن به اینستاگرام و کسی که یه پیج پر فالور داره کلی درامد از تبلیغاتی که میزاره به دست میاره و همین باعث سختر شدن ادامه حیاط اینجور سایتهای بدرد بخور میشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری