aidin1384

معرفی برندهای معروف ابزار دستی و اچارهای قدیمی و نمایش ابزار الات قدیمی واصلی

217 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 12 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

آیدین جان اکثر ابزار محل کارمون آلمانی هستن یا آمریکایی بین ۴۰ تا ۵۰ قدمت دارن مثل بکس هم ۱۲ پره هم ۶ پره   انبر دست پیچ گوشتی انبر قفلی و... البته آخرها  ژاپنی و تایوانی هم خریدن کمی هم چینی من تو کار دیدم مثلا رینگی و یا بکس چینی رد کرده ، شکسته یا کلا خراب شده البته کارمون سنگینه یه وقت پیج هایی باز میشه که زنگ زده یا ده سالی باز نشده ولی تا حالا ندیدم المانی خراب بشه تازه نگهداری ما زیاد جالب نیست . واقعا آدم دلش نمیاد استفاده کنه . به نظرم اگه میخایی نگر داری بین هیکو و الورا یا واگن ببین کدوم کامل تره کدوم بیشتر به دردت میخوره یکی از اون بگیر . ولی استفاده معمولی همین تایوانی هم جواب میده مثلا تاپ تول 

اقا حمید کارتون چیه شما جسارتا؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

vh4o_img_20181114_182841%5B1%5D.jpg

moqx_img_20181114_175524%5B1%5D.jpg

qdq_img_20181114_175755%5B1%5D.jpg

3seb_img_20181114_175537%5B1%5D.jpg

دوستان سلام امروز رفتم این بکسهای سالتوس رو خریدم 5 تا خریدم 2 تاشو فروختم 3 تاش مونده برا خودم اکبنده ولی خیلی تو انبار مونده انقدری که این نمد روی دربش پوسیده و باز میکنی میبندی میریزه 

راستی دوستان میخوام یه روش بهتون یاد بدم برای شناخت جعبه بکس المان اصل از تقلبیا من جعبه بکسهای المان اصل تا حالا چنینو چند مورد داشتم چیزی که رو همشون مشترک بود روقطعات کد داره مثلا رو جقجقه همین سالتوس زده no 5218 بر اساس همین کد وقتی مثلا میزنی تو گوگل saltus 5218 دقیقا عکسش تو عکسهای اول میاد یا تو سایت مادر کاتالوگش میاد

360_0d43b0eb52cb5d3caf79b5082fa478de.jpg

یا مثلا رو سریاش زده 5200

$_83.JPG

یا مثلا رو لقلقه زده 5203 

619QKhMYxFL._SX450_.jpg

از اونطرف من جعبه بکسهای المانی تقلبی مثل ut---dehco---namson---king tool---king tech---raider--,...داشتم ولی رو هیچ کدوم خبری از کد نبود و فقط مثلا نوشته dehco germany یا cgrom vanadiumیا hamborg germany ولی رو هیچ کدوم خبری از کد یا شماره نبوده غیر از شماره ای که روی جققه درایوشو میزنه مثلا 1/2 یا رو سریها شماره میلیمترشونو میزنه 

نکته دیگه من تا حالا بکس تقلبی برندهای معروف المانیرو ندیدم مثلا تا دلتون بخواد تو بازار تقلبی دریل بوش هست ولی من تا حالا جعبه بکس تقلبی هیکو یا الورا ندیدم بیشتر خودشون مارکهای من دراوردی میزارن مثلا دهکو که گاها شبیه به جعبه بکسهای قدیمی تولید میکنن یا حتی براش سایت درست میکنن و تبلیغات میکنن ولی به هر حال مارکهای معروف قدیمی مشخصه و به یه ابزار فروش نشون بدید یا بپرسید مثلا میگه برند هازت یه برند قدیمی و سرشناسه ولی کینگ تچ یه برند تقلبی جدیده و مثلا بکسهاش 300 تومنه و بیشتر نخرید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

vh4o_img_20181114_182841%5B1%5D.jpg

moqx_img_20181114_175524%5B1%5D.jpg

qdq_img_20181114_175755%5B1%5D.jpg

3seb_img_20181114_175537%5B1%5D.jpg

دوستان سلام امروز رفتم این بکسهای سالتوس رو خریدم 5 تا خریدم 2 تاشو فروختم 3 تاش مونده برا خودم اکبنده ولی خیلی تو انبار مونده انقدری که این نمد روی دربش پوسیده و باز میکنی میبندی میریزه 

راستی دوستان میخوام یه روش بهتون یاد بدم برای شناخت جعبه بکس المان اصل از تقلبیا من جعبه بکسهای المان اصل تا حالا چنینو چند مورد داشتم چیزی که رو همشون مشترک بود روقطعات کد داره مثلا رو جقجقه همین سالتوس زده no 5218 بر اساس همین کد وقتی مثلا میزنی تو گوگل saltus 5218 دقیقا عکسش تو عکسهای اول میاد یا تو سایت مادر کاتالوگش میاد

360_0d43b0eb52cb5d3caf79b5082fa478de.jpg

یا مثلا رو سریاش زده 5200

$_83.JPG

یا مثلا رو لقلقه زده 5203 

619QKhMYxFL._SX450_.jpg

از اونطرف من جعبه بکسهای المانی تقلبی مثل ut---dehco---namson---king tool---king tech---raider--,...داشتم ولی رو هیچ کدوم خبری از کد نبود و فقط مثلا نوشته dehco germany یا cgrom vanadiumیا hamborg germany ولی رو هیچ کدوم خبری از کد یا شماره نبوده غیر از شماره ای که روی جققه درایوشو میزنه مثلا 1/2 یا رو سریها شماره میلیمترشونو میزنه 

نکته دیگه من تا حالا بکس تقلبی برندهای معروف المانیرو ندیدم مثلا تا دلتون بخواد تو بازار تقلبی دریل بوش هست ولی من تا حالا جعبه بکس تقلبی هیکو یا الورا ندیدم بیشتر خودشون مارکهای من دراوردی میزارن مثلا دهکو که گاها شبیه به جعبه بکسهای قدیمی تولید میکنن یا حتی براش سایت درست میکنن و تبلیغات میکنن ولی به هر حال مارکهای معروف قدیمی مشخصه و به یه ابزار فروش نشون بدید یا بپرسید مثلا میگه برند هازت یه برند قدیمی و سرشناسه ولی کینگ تچ یه برند تقلبی جدیده و مثلا بکسهاش 300 تومنه و بیشتر نخرید

مبارکه آیدین جان.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

اقا حمید کارتون چیه شما جسارتا؟

خواهش میکنم آیدین جان . تاسیسات ساختمان تو یکی از ارگان های دولتی ما هم ابزار قدیمی زیاد داریم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

مبارکه آیدین جان.

سلامت باشی داداش 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/08/23, 01:38:32، aidin1384 گفته است :

اقا حمید اون بکسهای قدیمی که میگی بالای 40 ساله براتون کار میکنه 12 پرن دیگه؟ تا حالا شده برخورد کنید با بکسهای 12 پر قدیمی المانی که خورده شده باشد و تو پیچ رد کنن یا سر بخورن و بیرون بزنن؟ 

چون بلاخره بکسهای 12 پر چون بیشتر روی پیچهای 6 گوش استفاده میشه امکان خوردگیشون بیشتره 

در مورد این بکسهای المانی اکبندم اخه من دلم نمیاد واقعا ازشون استفاده کنم و رد پیچ توشون بیفته چون بکسهای المانی قدیمی ام داخلشون یه لاک نقره ای رنگ خورده به محض اینکه باهاشون کار کنی اون رنگ نقره ای روش خط میفته و معلوم میشه کار کرده به خاطر همین بیشتر دوست داشتم یه جعبه بکس اکبند قدیمی نگه دارم دکوری یه جعبه بکس المانی دست دوم یا تایوانی ام بزارم برای کارهای منزلو اچار کشی موتور سیکلتو این کارها حالا تا ببینیم خدا چی میخواد بازم گیر میتونم بیارم بکس المانی یا خیر 

خدمت تان.

این قطعه بیشتر از 45 سال دارد و مشکلی نیز ندارد.

1.jpg

2.jpg

ویرایش شده در توسط m.pia
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

pqv_img_20181118_232255%5B1%5D.jpg

80h5_img_20181118_232034%5B1%5D.jpg

1whv_img_20181118_232428%5B1%5D.jpg

سلام دوستان این جعبه واگن اصل المانو یکی از اشناهام که شهرستانه گفت براش بخرم من تو ارزونیا قیمت کرده بودم ولی الان قیمتها  وحشتناک رفته بالا یه دوست پدرم که ابزار فروشی داره دو تا دونه داشت که گذاشته بود تو ویترین هر دوشو خریدم لیبل اصلی داره ابکاریش به حدی تمیزه که نگو اصلا ادم باورش نمیشه بارکدشم با 40 شروع میشه که بارکدش هم با 400 شروع میشه بارکدهای 400-440 مربوط به المانه  هم به اینگلیسی زده مید این جرمنی هم به المانی  من قبلا قدیمی واگن رو داشتم ولی این از اونم بهتره

o3l5_img_20181118_153426%5B1%5D.jpg

q0vd_img_20181118_153234%5B1%5D.jpg

qn0v_img_20181118_153448%5B1%5D.jpg

این الوراها از مناقصه سپاه خریده شده تماما اکبند و با جعبه این دوتارم خریدم که ست شه از کوچیک تا بزرگ  ولی اون واگن خیلی بیشتر به دلم چسبید مخصوصا که 6 پره  البته المانی 12 پرم خوبه و هم مرگ نداره هم گاها پیچهای 12 پرو باز میکنه

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بکسهای المانیم تموم شده بود دپرس بودم خدارو شکر بازم گیرم اومد راستی امروز یه اچار فرانسه سوعدی قیمت کردم 450 تومن واقعا وقتی یه اچار فرانسه سوعد این قیمت باشه دیگه جعبه بکسها چقدر میخواد بشه همه ام تو حسن اباد میگفتن تا چند وقت دیگه 20 درصد تجار و بنکدارها میخوان بکشن رو قیمتاشون و عمده فروشها  و مغازه دارها ام به ترتیب پله ای 25-30 درصد تمام جنساشونو میبرن بالا بیچاره مردم که مجبورن بخرن اچار فرانسه چینی ام 90 تومن

راستی رو این بکس واگن نوشته بود hergestellt in deutschland چون اخرش لند داشت فهمیدم باید اسم یه کشور باشه تو گوگل سرچ کردم دیدم به المانی یعنی همون مید این جرمنی 

aqgt_img_20181119_001913%5B1%5D.jpg

و در باره مید این جرمنی تو ویکی پدیا مغاله ای خوندم که خیلی جالب بود ابتدا توی انگلیس جنسهای تولید داخلشون جنس درجه یک و اعلا بوده و اجناسی که از المان وارد میشده موظف بودن بنویسن مید این جرمنی تا اینگلیسیها بفهمن جنس درجه دو و خارجیه ولی المانها با کوشش و تلاش بالا بردن کیفیتها کاری کردن که جنسشون جزو بهترینها تو دنیا بشه مثل الان که مید این چاینا نشونه درجه دو بودنه کسی چه میدونه شاید صدها سال بعد جنسهای چین یا ایران جزو بهترینهای دنیا شد

اینم کپی مطلب از ویکی پدیا

200px-Free_Trade_and_Protection.jpg

کاریکاتوری در رابطه با پروتکسیونیزم در بریتانیا. ۱۹۰۵
200px-DBP_1988_1378_Made_in_Germany.jpg

تمبر یادبود پست آلمان، ۱۹۸۸، به مناسبت صدمین سال قانون علامت‌گذاری اجناس آلمانی

ساخته شده در آلمان (به انگلیسی: Made in Germany) ، (معادل آلمانی: Hergestellt in Deutschland)، جمله‌ای است که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم در انگلستان طبق قانون می‌بایست به روی اجناس وارداتی از آلمان چسبانده یا حک می‌شد تا بریتانیاییها هنگام خرید «فریب» نخورند و بتوانند جنس «بنجل» یا تقلید شده را از جنس «ناب» انگلیسی تمیز دهند. آلمانی‌ها توانستند به مرور زمان این «مهر ننگ».[۱] را در عمل تبدیل به نماد کیفیت بالا و مرغوبیت کالاهای خود کنند.

اینم لینکش

https://fa.wikipedia.org/wiki/ساخت_آلمان

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام یه جعبه بکس الورا مشکی دو باره خریدم به نظر من این مشکیا خیلی کیفیتشون بهتره از لحاظ ابکاری و حکاکیها میگم جعبه مشکیا جدیدترن ولی خیلی کمک و اصلا نوشون پیدا نمیشه ولی این حعبه ابیا تو بازار خیلی زیاده

1p2a_img_20181120_184613%5B1%5D.jpg

m6d_img_20181120_185333%5B1%5D.jpg

نکته جالبش اینه جعبه ام داره جعبش به حدی پوسیده دست میزنی رنگش میریزه 

برچسب بارکدشم 402 هستش داشتن برچسب بارکد تو هر محصولی نشانه اصالتشه البته بعضی بکسهای چینی به جای چسبوندن برچسب بارکد این بارکد رو رو جعبه چاپ میکنن که نشانه تقلبی بودن 

در ضمن شماره بارکد سه شماره اولش کشور سازنده رو نشون میده که از 400 تا 440 مربوط به المانه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

9hvs_img_20181120_201936%5B1%5D.jpg

حالا یه بکس شمع با برند rung see تو این جعبه بود که جلوش همونطور که تو عکس بالا میبینید زده w.germanyمنم گفتم خوبی شاید یه برند المانی قدیمی و خوشحال شدم یه بکس شمع 16 اصلم نصیبم شد ولی وقتی در مورد رانگسی تحقیق کردم دیدم یه بکس چینیه که به اسم تایوان ژاپن و المان دارن میفروشن

Untitled-1.gif

والا اینجوری که چین با کیفیت بالا رو محصولاتش وست جرمنی هک میکنه خود برندهای المانی نمیتونن که من حدس میزنم چون الیاژهای چین کروم واندیوم واقعی نیست و سختی الیاژ پایینتره حکاکیها و صاف بودن قطعات تمیزتر در میاد 

nqzv_img_20181120_185638%5B1%5D.jpg

در مورد این جعبه مشکیا ام سریهاشون دو مدل داره الان این عکس بالا و و عکس کامل جعبه تو پست قبلی مربوط به این جعبه ایه که تازه خریدم و اگه توی بکسها رو نگاه کنید یه لاک نقره ای خورده که اکبند بودن سریها مشخص باشه و به محض اینکه باهاشون کار کنی روی اون لاکها خط میفته و بعد یه مدت کات براق میشه 

ولی یه مدل سری های دیگه المانی هست داخلشم براقه و کیفیت ظاهریش خیلی بهتره ولی حالا تو کارکرد نمیدونم تفاوتشون به چه شکله اکثر جعبه های هیکو ام سریهای بکسشون داخلشون براقه 

جعبه مشکی قبلیمم سریهاش به اون شکل بود که عکسشو پایین میزارم ولی بعد اون هر سری الورا که دیدم داخلش لاک خورده و نقره ای رنگ بود

qo7k_img_20181022_215321%5B1%5D.jpg

is0p_img_20181022_215432%5B1%5D.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری