alizadeeh

چسباندن علامت های بغل گلگیر

14 ارسال در این موضوع قرار دارد

به خاطر تصادفی که داشتم مجبور شدم گلگیر سمت راننده رو تعویض کنم و گلگیر شرکتی بگیرم

حالا میخوام علامت های بغل گلگیر نصب کنم از چه چسبی استفاده کنم که به رنگ آسیب نزنه و مقاومت خوبی داشته باشه

کاغذی که شماره شاسی ماشین روش نوشته شده و چسبیده به شیشه جلو من کندم اما رد چسب هستش و کنده نمیشه از چه روشی استفاده کنم برای پاک کردنش ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 19 دقیقه قبل، alizadeeh گفته است :

به خاطر تصادفی که داشتم مجبور شدم گلگیر سمت راننده رو تعویض کنم و گلگیر شرکتی بگیرم

حالا میخوام علامت های بغل گلگیر نصب کنم از چه چسبی استفاده کنم که به رنگ آسیب نزنه و مقاومت خوبی داشته باشه

کاغذی که شماره شاسی ماشین روش نوشته شده و چسبیده به شیشه جلو من کندم اما رد چسب هستش و کنده نمیشه از چه روشی استفاده کنم برای پاک کردنش ؟

سلام

یه نوع چسبی هست که برای چسباندن زه درها استفاده میشه ایرانیه مارکش یادم نمیاد ولی قویه،، در صورت کندن مجدد توسط خودتون رنگ ماشین آسیبی نمیبینه

برای کندن کاغذ شیشه از پنبه الکل استفاده کنید،،یه مقدار باید روش بکشین که حالت خیس خوردگی بگیره راحتتر کنده بشه، کمی زمان بر هست.  از این بهتر فروشگاهای چسب و رنگ فروشی حلال مخصوص کندن چسب دارن.

موفق باشید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، alizadeeh گفته است :

البته ببینید اگر قیمت چسبی که دوستمون گفتن از خود آرم بیشتر میشه، خود آرم رو بخرید با چسب فابریکش بچسبونید.

اینم بگم، بود و نبود اون نوشته اونقدرام مهم نیست. هرچند خودمم باشم می چسبونمش.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/02, 23:30:57، endwaiter گفته است :

البته ببینید اگر قیمت چسبی که دوستمون گفتن از خود آرم بیشتر میشه، خود آرم رو بخرید با چسب فابریکش بچسبونید.

اینم بگم، بود و نبود اون نوشته اونقدرام مهم نیست. هرچند خودمم باشم می چسبونمش.

باسلام، بهترین روش برای ازبین بردن چسب و برچسب روی شیشه، استفاده از تیغ دسته دار و البته به آهستگی می باشد . اگر زیاد نیست که می توانید با پنبه و تینر فوری اثر چسب را از شیشه پاک نمایید .

لینک به ارسال
در در 1397/08/10, 02:19:23، علی طبا گفته است :

باسلام، بهترین روش برای ازبین بردن چسب و برچسب روی شیشه، استفاده از تیغ دسته دار و البته به آهستگی می باشد . اگر زیاد نیست که می توانید با پنبه و تینر فوری اثر چسب را از شیشه پاک نمایید .

شرمنده

الان این پاسخی که دادید با پستی که از من نقل قول کردید، چه ارتباطی به هم دارن؟؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای رد چسب شیشه پاک کن معتبر اسپری کنید روش، یه مقدار صبر کنید تا اثر کنه بعدش با دستمال پاک کنید، شاید نیاز باشه چند بار این کار رو تکرار کنید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با پنبه الکل امتحان کردم رد چسب پاک نشد

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، alizadeeh گفته است :

من اون موقعی که ماشین رو تازه تحویل گرفته بودیم با همین شیشه پاک کن تمیز کردم فکر کنم برای شما مونده صفت شده، راستی فکر کنم شیشه پاک کن قوی تر از الکه!

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، .Meelad. گفته است :

من اون موقعی که ماشین رو تازه تحویل گرفته بودیم با همین شیشه پاک کن تمیز کردم فکر کنم برای شما مونده صفت شده، راستی فکر کنم شیشه پاک کن قوی تر از الکه!

در ۱ ساعت قبل، alizadeeh گفته است :

مراقب باشید،بعضی حلال ها خاصیت خورندگی بالایی دارند،باعث مات و کدر شدن میشن

به نظر من بهترین گزینه تیغ ،آروم با زاویه مناسب ،چسب پاک کنید.

یه راه دیگه، از اینایی که تو کار شیشه خودرو هستند سوال فرمایید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری