64 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 8 ساعت قبل، a.m.r گفته است :

منظورم شیشه هست. 

یعنی شما میگی بدون باز کردن کل آینه بغل و با عقب کشیدن در میاد؟ 

بله منظور منم همون شیشه یا به عبارتی خود آینه بود

همون طور که دوستان گفتند پشتش یه تکه پلاستیک داره که به شکل دایره ای هست

خیلی آروم و با فشار کنترل شده از یک سمت به سمت بیرون بکشید خارج میشه از جاش و راحت در میاد

البته اگه کل آینه رو از بدنه جدا کنید و روی میز یا زمین تلاش کنید بهتره چون کنترل بیشتری روش دارید

ولی در ل روشش همین هست و از هیچ راه دیگه ای امکان خارج کردن شیشه آینه و دسترسی به موتور رو ندارید

در 1 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

دوستان سلام چرا آینه سمت راننده یه ردیف نقطه هست وسط شیشش؟ولی سمت شاگرد نداره؟ من اول فکر میکردم گرمکنه مثل خطهای شیشه عقب ولی بعدا فهمیدم هر دو سمت گرمکن داره و ربطی به اون نقطه ها نداره

آیدین جان روی این آینه جدیدها که گرفتی هست یا رو قبلیا هم بود؟ من ندارم همچین خطی رو ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، tukanet گفته است :

بله منظور منم همون شیشه یا به عبارتی خود آینه بود

همون طور که دوستان گفتند پشتش یه تکه پلاستیک داره که به شکل دایره ای هست

خیلی آروم و با فشار کنترل شده از یک سمت به سمت بیرون بکشید خارج میشه از جاش و راحت در میاد

البته اگه کل آینه رو از بدنه جدا کنید و روی میز یا زمین تلاش کنید بهتره چون کنترل بیشتری روش دارید

ولی در ل روشش همین هست و از هیچ راه دیگه ای امکان خارج کردن شیشه آینه و دسترسی به موتور رو ندارید

آیدین جان روی این آینه جدیدها که گرفتی هست یا رو قبلیا هم بود؟ من ندارم همچین خطی رو ...

رو اکثرا همشون هست هم دستی هم برقی شاید دیدی منظورمو خوب نرسوندم 

%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9

ایناها این نقطه های ردیفیرو میگم آینه های دستی ام دارن ولی فقط سمت راننده اولا فکر میکردم مثلا اینه سمت رانندم فابریکه و سمت چپی عوض شده اینو نداره بعدا توجه کردم دیدم همه 206 ها سمت راننده داره و سمت شاگرد نداره اوایل فکر میکردم گرمکنه مثل خطهای رو شیشه عقب ولی بعدا فهمیدم ربطی نداره سمت شاگردم گرمکن داره ولی این خطو نداره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9

ایناها این نقطه های ردیفیرو میگم آینه های دستی ام دارن ولی فقط سمت راننده اولا فکر میکردم مثلا اینه سمت رانندم فابریکه و سمت چپی عوض شده اینو نداره بعدا توجه کردم دیدم همه 206 ها سمت راننده داره و سمت شاگرد نداره اوایل فکر میکردم گرمکنه مثل خطهای رو شیشه عقب ولی بعدا فهمیدم ربطی نداره سمت شاگردم گرمکن داره ولی این خطو نداره

اون نقطها برای جدا کردن نوع آینه (نزدیک ودور) هست که یه استاندارد اروپایی هست که  برای راننده باید وجود داشته باشه

در 44 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اون نقطها برای جدا کردن نوع آینه (نزدیک ودور) هست که یه استاندارد اروپایی هست که برای راننده باید وجود داشته باشه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

متوجه شده بودم منظورت رو ولی روی آینه های 206 ندیده بودم که از این خط ها داشته باشه

همون طور که آقا مهدی گفتند قسمتی از آینه که سمت داخل هست آینه مسطح یا محدب (با انهنای کمتر) هست

و قیمت بعد از نقطه چین ها یا همون قسمت بیرونی آینه محدب (با انهنای بیشتر) هست که زاویه دید بالاتری به راننده میده

میتونی این عبارت رو سرچ کنی vertical dotted line on car side mirror

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1399/02/26, 19:37:34، Emad Zare Nazari گفته است :

جدا کردن شیشه راحته. اول موتور تنظیم آینه رو کامل بده به سمت راست و پایین. بعد با یه چیز شبیه به قاب باز کن پلاستیکی(میله‌ی پلاستیکی یا هرچی که هم یکم منعطف باشه و هم خط و خش نتونه بندازه) از گوشه‌ی بالا سمت چپ آینه فرو کن، آروم، با دقت و حوصله از پشت شیشه رو به سمت بیرون فشار بده و از اطراف که جای انگشت باز کرد با انگشت آروم آروم دور تا دورش رو بگیر تا خارهاش آزاد بشه.
بدون شکستن جدا میشه. فقط اگه شیشه خیلی وقته روی آینه‌س ممکنه بخاطر آب و خاک خوردن خارهاش یکم چسبیده باشه، یکم سخت‌تره ولی با ملایمت جدا میشه.

خارهای فریم شیشه یه حالت دایره‌ای هست که روی موتور تنظیم سوار میشه. واسه جا زدنش هم کافیه خارها رو جای درست قرار بدی و شیشه رو فشار بدی.

نهایتش شیشه بشکنه 10 تومن قیمتشه

ممنون از دوستان گلم بابت جواب هاشون. 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

امروز یه جفت شیشه آینه بغل گرفتم، سه جا سر زدم همه فقط برند کاوج داشتن، قیمتشم هر طرف 18 تومن بود (با گرمکن)

آینه سمت راننده با اینکه خط کشی جداکننده آینه تخت و محدب رو داره، ولی کاملاً تخت هست و قسمت محدبی در کار نیست، در نتیجه میدان دیدتون کاهش پیدا میکنه. (نسبت به آینه مگنت مارلی خودم که الان رو ماشین نصبه)

گفتم در جریان باشید موقع خرید که برند کاوج این داستانی رو هم داره، البته همونطور که گفتم برند دیگه ای پیدا نکردم

ویرایش شده در توسط XSSS
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، XSSS گفته است :

آینه سمت راننده با اینکه خط کشی جداکننده آینه تخت و محدب رو داره، ولی کاملاً تخت هست و قسمت محدبی در کار نیست، در نتیجه میدان دیدتون کاهش پیدا میکنه. (نسبت به آینه مگنت مارلی خودم که الان رو ماشین نصبه

کاوج مارک ارزونیه و کیفیت کم من همیشه ترجیح میداد شیشه استوک یا اینه نو بگیرم تا شیشه متفرقه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان من آینم شکسته ینی قاب و اینا حتی اثری از خطو خشم نیست احتمالا کسی با دست شکونده و شل و ول شده. چطور میتونم درستش کنم؟ نمیدونم کجاش شکسته دقیقا خاره یا فنر و چدنی. بیرون بنظرم دل به کار نمیدن و آخر سر مثل اولش تحویل نمیدن یا هم که میگن نو بخر جایگزین کنیم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، izoma گفته است :

دوستان من آینم شکسته ینی قاب و اینا حتی اثری از خطو خشم نیست احتمالا کسی با دست شکونده و شل و ول شده. چطور میتونم درستش کنم؟ نمیدونم کجاش شکسته دقیقا خاره یا فنر و چدنی. بیرون بنظرم دل به کار نمیدن و آخر سر مثل اولش تحویل نمیدن یا هم که میگن نو بخر جایگزین کنیم.

استوک ببین هست یا نه یانو بگیری مار خوب گیرت میاد

قاب خالیشو بگیری خودتم میتونی عوض کنی متفرقه هست و ارزونتر

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

منم پارسال تو شهرستان بزرگراه از یه فرعی یه وحشی پیکان اومد. گفتم با اون سپرهای لعنتی تیزش رفت تو جون ماشین دلبند من. دستم کشیدم چپ یه اکتیون آینه و زد چنان صدایی داد گفتم نابود شد در و مر یه طرف ماشین ... رفتم پاین دیدم اکتیون بنده خدا گفت دیدم پیکان تیز کرده بود بسمت لاین وسط. خلاصه قاب جا دادم موتورش سالم بود ولی شیشه ش بعد اینهمه سال همراهم بود پخش جاده.. انقدر از دست اون پیکان عصبانی بودم... میدیمش..... اینه گرفتم. چسبوندم. عین اولش نیست. نمیدونم مارکش چی بود. کجاوه کاجو... اها الان دیدم تو پست دوستان کاوج .

در در 1399/05/09, 02:25:34، XSSS گفته است :

امروز یه جفت شیشه آینه بغل گرفتم، سه جا سر زدم همه فقط برند کاوج داشتن، قیمتشم هر طرف 18 تومن بود (با گرمکن)

آینه سمت راننده با اینکه خط کشی جداکننده آینه تخت و محدب رو داره، ولی کاملاً تخت هست و قسمت محدبی در کار نیست، در نتیجه میدان دیدتون کاهش پیدا میکنه. (نسبت به آینه مگنت مارلی خودم که الان رو ماشین نصبه)

گفتم در جریان باشید موقع خرید که برند کاوج این داستانی رو هم داره، البته همونطور که گفتم برند دیگه ای پیدا نکردم

سلام فابریک کارخونه چیه؟ مگنت مارلی خارجی خوبه؟

ویرایش شده در توسط Excalibur

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری